JNSZ Serdülő fiú U14 - Szentesi KK/BSzentesi KK/B
Műsor - 2022. Január 24. hétfő
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Karcagi SEKarcagi SE O GY, 2 - 0 1 - 0 SZABÓ Balázs Gergely (15) (Szentesi KK/B) BIHARI Kamilla Hajnalka (0) (Szentesi KK/B ) KOVÁCS Miklós Kornél (4) (Karcagi SE)
Aréna: Klauzál Gábor Általános Iskola Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Terjéki András
Műsor - 2022. Január 31. hétfő
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Cívis KK - GFE Gyakorló SzarvasCívis KK - GFE Gyakorló Szarvas O GY, 2 - 0 2 - 0 LAKATOS Olivér Milán (25) (Szentesi KK/B) MOLNÁR Sára Judit (0) (Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas ) SZABÓ Balázs Gergely (2) (Szentesi KK/B)
Aréna: Klauzál Gábor Általános Iskola Játékvezetők: Mile Gábor, Gyenge Gábor
Műsor - 2022. Február 14. hétfő
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Cívis KK - GFE Gyakorló SzarvasCívis KK - GFE Gyakorló Szarvas I GY, 40 - 76 3 - 0 LAKATOS Olivér Milán (15) (Szentesi KK/B) MOLNÁR Sára Judit (0) (Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas ) LAKATOS Olivér Milán (1) (Szentesi KK/B)
Aréna: Klauzál Gábor Általános Iskola Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Gyenge Gábor
Műsor - 2022. Február 25. péntek
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Lehel Kosársuli U14 LányokLehel Kosársuli U14 Lányok I GY, 0 - 2 4 - 0
Aréna: Apponyi Általános Iskola Játékvezetők: Rideg László, Schönborn Tamás
Műsor - 2022. Március 27. vasárnap
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Karcagi SEKarcagi SE I GY, 0 - 2 5 - 0 OLAJOS Levente (17) (Karcagi SE) HATOS SZEKANDER Vendel (0) (Szentesi KK/B ) OLAJOS Levente (1) (Karcagi SE)
Aréna: Varró SZKI Játékvezetők: Kovács Csaba, Terjéki András
Műsor - 2022. Május 6. péntek
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Bodrogi Bau Vásárhelyi SólymokBodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok O V, 75 - 84 5 - 1 PAPP Endre (19) (Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok) BORUS Zala (2) (Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok ) TÓTH Richárd (3) (Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok)
Aréna: Klauzál Gábor Általános Iskola Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Terjéki András
Műsor - 2022. Május 23. hétfő
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Lehel Kosársuli U14 LányokLehel Kosársuli U14 Lányok O V, 49 - 59 5 - 2
Aréna: Klauzál Gábor Általános Iskola Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Pál-Szabó Sándor János
Műsor - 2022. Május 27. péntek
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Pityke KSEPityke KSE I V, 93 - 55 5 - 3 BÁRÁNY Szabolcs (28) (Pityke KSE) KALMÁR Máté (1) (Pityke KSE ) LOSONCZI Bence Barnabás (3) (Szentesi KK/B)
Aréna: Toldi Miklós SZKI Játékvezetők: Szabó László, Fenyvesi Zénó

Megyei szövetségek