Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Szolnoki KA/B | I | V, 78 - 68 | 0 - 1 | NAGY Kristóf (28) (Nagykőrősi Sólymok U18) | NAGY Kristóf (4) (Nagykőrősi Sólymok U18 ) | SZURNYÁK Zsombor (1) (Nagykőrősi Sólymok U18) |
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Mezei Tibor, Zsók Áron VB elnök: Hegedűs Mária Viktória |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Félegyházi TSI | O | V, 57 - 93 | 0 - 2 | HARSÁNYI Ákos (16) (Nagykőrősi Sólymok U18) | NAGY Kristóf (3) (Nagykőrősi Sólymok U18 ) | SZURNYÁK Zsombor (3) (Nagykőrősi Sólymok U18) |
Aréna: Mathiász János Általános Iskola | Játékvezetők: Velkey István, Kocsis Attila VB elnök: Budai Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Békéscsabai KK | O | GY, 73 - 32 | 1 - 2 | SZURNYÁK Zsombor (26) (Nagykőrősi Sólymok U18) | NAGY Kristóf (1) (Nagykőrősi Sólymok U18 ) | HARSÁNYI Ákos (4) (Nagykőrősi Sólymok U18) |
Aréna: Mathiász János Általános Iskola | Játékvezetők: Arató Balázs, Fehér Nóra VB elnök: Bogárdi János |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | I | V, 84 - 34 | 1 - 3 | FISCHER Pál (9) (Nagykőrősi Sólymok U18) | FISCHER Pál (3) (Nagykőrősi Sólymok U18 ) | KAJÁRI Levente István (4) (Nagykőrősi Sólymok U18) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Paulik Benjámin |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Szedeák U18/B | I | V, 86 - 47 | 1 - 4 | HARSÁNYI Ákos (14) (Nagykőrősi Sólymok U18) | SZABLICS Bence (1) (Nagykőrősi Sólymok U18 ) | MÁRTON Milán Raul (1) (Nagykőrősi Sólymok U18) |
Aréna: Deák Ferenc Gimnázium | Játékvezetők: Barabás Dorina Mónika, Tóth Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Szolnoki KA/B | O | V, 53 - 76 | 1 - 5 | SZURNYÁK Zsombor (18) (Nagykőrősi Sólymok U18) | KAJÁRI Levente István (1) (Nagykőrősi Sólymok U18 ) | SZARKA Zsombor Botond (2) (Nagykőrősi Sólymok U18) |
Aréna: Mathiász János Általános Iskola | Játékvezetők: Komáromi Péter, Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Félegyházi TSI | I | V, 95 - 53 | 1 - 6 | KAJÁRI Levente István (15) (Nagykőrősi Sólymok U18) | HARSÁNYI Ákos (1) (Nagykőrősi Sólymok U18 ) | KAJÁRI Levente István (2) (Nagykőrősi Sólymok U18) |
Aréna: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Filep Áron Kálmán, Kovács Máté László VB elnök: Papp Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Vásárhelyi Kosársuli | O | V, 34 - 109 | 1 - 7 | NAGY Kristóf (12) (Nagykőrősi Sólymok U18) | NAGY Kristóf (3) (Nagykőrősi Sólymok U18 ) | KAJÁRI Levente István (2) (Nagykőrősi Sólymok U18) |
Aréna: Mathiász János Általános Iskola | Játékvezetők: Baukó Ferenc, Velkey István VB elnök: Papp Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Szedeák U18/B | O | V, 67 - 74 | 1 - 8 | HARSÁNYI Ákos (20) (Nagykőrősi Sólymok U18) | KAJÁRI Levente István (2) (Nagykőrősi Sólymok U18 ) | HARSÁNYI Ákos (7) (Nagykőrősi Sólymok U18) |
Aréna: Mathiász János Általános Iskola | Játékvezetők: Fekete Csaba, Csomor Laura VB elnök: Bogárdi János |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Békéscsabai KK | I | V, 75 - 46 | 1 - 9 | HARSÁNYI Ákos (15) (Nagykőrősi Sólymok U18) | HARSÁNYI Ákos (1) (Nagykőrősi Sólymok U18 ) | HARSÁNYI Ákos (2) (Nagykőrősi Sólymok U18) |
Aréna: Lencsési Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Tornaterme | Játékvezetők: Kátay Csaba András, Sajgó Lajos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Szolnoki KA/B | I | V, 111 - 79 | 1 - 10 | NAGY Kristóf (25) (Nagykőrősi Sólymok U18) | FISCHER Pál (4) (Nagykőrősi Sólymok U18 ) | BERA Sándor (2) (Nagykőrősi Sólymok U18) |
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Kovács Karina Erzsébet, Polyák Adrián VB elnök: Hegedűs Mária Viktória |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Békéscsabai KK | O | V, 78 - 84 | 1 - 11 | HARSÁNYI Ákos (25) (Nagykőrősi Sólymok U18) | NAGY Kristóf (4) (Nagykőrősi Sólymok U18 ) | HARSÁNYI Ákos (2) (Nagykőrősi Sólymok U18) |
Aréna: Mathiász János Általános Iskola | Játékvezetők: Fekete Csaba, Szedmák Levente VB elnök: Bogárdi János |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Békéscsabai KK | I | V, 64 - 56 | 1 - 12 | HARSÁNYI Ákos (23) (Nagykőrősi Sólymok U18) | HARSÁNYI Ákos (3) (Nagykőrősi Sólymok U18 ) | FISCHER Pál (2) (Nagykőrősi Sólymok U18) |
Aréna: Lencsési Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Tornaterme | Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Sajgó Lajos |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Szolnoki KA/B | O | V, 82 - 91 | 1 - 13 | NAGY Kristóf (30) (Nagykőrősi Sólymok U18) | HARSÁNYI Ákos (5) (Nagykőrősi Sólymok U18 ) | NAGY Kristóf (9) (Nagykőrősi Sólymok U18) |
Aréna: Mathiász János Általános Iskola | Játékvezetők: Komáromi Péter, Szedmák Levente VB elnök: Papp Attila |