Regionális Fiú Serdülő, JNSZ - Szolnoki KA/BSzolnoki KA/B
Műsor - 2023. Október 12. csütörtök, 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló Vásárhelyi Bikák/BVásárhelyi Bikák/B I V, 66 - 64 0 - 1 SZEBENI Balázs (19) (Szolnoki KA/B) BALLA Benett (1) (Szolnoki KA/B ) BERCZI Mikes (4) (Szolnoki KA/B)
Aréna: Hódtói Sportcsarnok Játékvezetők: Tóth Tamás, Bartucz Csaba
Műsor - 2023. November 5. vasárnap, 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
4. forduló Békési SZSKBékési SZSK O V, 17 - 111 0 - 2 HEGEDŰS Zsolt (8) (Szolnoki KA/B) SZEBENI Balázs (1) (Szolnoki KA/B ) CZAKÓ Konrád Zoltán (1) (Szolnoki KA/B)
Aréna: Zöld Ház Játékvezetők: Szőcs Béla, Dezsèri Szabolcs Ernő VB elnök: Hegedűs Mária Viktória
Műsor - 2023. November 12. vasárnap, 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
14. forduló Félegyházi TSI/AFélegyházi TSI/A O V, 19 - 116 0 - 3 CZAKÓ Konrád Zoltán (5) (Szolnoki KA/B) FICSOR Kornél (0) (Szolnoki KA/B ) SZEBENI Balázs (2) (Szolnoki KA/B)
Aréna: Zöld Ház Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Bodnár Vivien VB elnök: Szabó László
Műsor - 2023. November 20. hétfő, 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
6. forduló Gyulasport NKFTGyulasport NKFT I V, 112 - 19 0 - 4 SZEBENI Balázs (8) (Szolnoki KA/B) FICSOR Kornél (0) (Szolnoki KA/B ) BOZÓKI Nimród Péter (1) (Szolnoki KA/B)
Aréna: Prohászka Zsolt Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kátay Csaba András, Farkas Barna
Műsor - 2023. December 7. csütörtök, 19:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
5. forduló Nagykőrösi Sólymok KE/U14Nagykőrösi Sólymok KE/U14 O V, 36 - 80 0 - 5 SZEBENI Balázs (12) (Szolnoki KA/B) FICSOR Kornél (0) (Szolnoki KA/B ) FICSOR Kornél (1) (Szolnoki KA/B)
Aréna: Zöld Ház Játékvezetők: Kozma Péter, Dezsèri Szabolcs Ernő VB elnök: Balogh László György
Műsor - 2024. Január 29. hétfő, 16:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
11. forduló Békési SZSKBékési SZSK I V, 138 - 17 0 - 6 SZEBENI Balázs (6) (Szolnoki KA/B) BALLA Benett (1) (Szolnoki KA/B ) SZEBENI Balázs (2) (Szolnoki KA/B)
Aréna: Karacs Teréz Általános Iskola Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Tóth Viktor
Műsor - 2024. Február 15. csütörtök, 16:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
12. forduló Nagykőrösi Sólymok KE/U14Nagykőrösi Sólymok KE/U14 I V, 96 - 54 0 - 7 HEGEDŰS Zsolt (12) (Szolnoki KA/B) BOZÓKI Nimród Péter (0) (Szolnoki KA/B ) BERCZI Mikes (4) (Szolnoki KA/B)
Aréna: Rákóczi Általános Iskola Játékvezetők: Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma, Fehér Nóra VB elnök: Király Evelin
Műsor - 2024. Február 17. szombat, 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
8. forduló Vásárhelyi Bikák/BVásárhelyi Bikák/B O GY, 20 - 0 1 - 7 BOZÓKI Nimród Péter (0) (Szolnoki KA/B) BOZÓKI Nimród Péter (0) (Szolnoki KA/B ) BOZÓKI Nimród Péter (0) (Szolnoki KA/B)
Aréna: Zöld Ház Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Polyák Adrián VB elnök: Bernáth András
Műsor - 2024. Február 21. szerda, 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
7. forduló Félegyházi TSI/AFélegyházi TSI/A I V, 153 - 24 1 - 8 SZEBENI Balázs (8) (Szolnoki KA/B) BOZÓKI Nimród Péter (0) (Szolnoki KA/B ) BALLA Benett (2) (Szolnoki KA/B)
Aréna: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Farkas Dominik, Bán Péter VB elnök: Papp Attila
Műsor - 2024. Február 23. péntek, 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
13. forduló Gyulasport NKFTGyulasport NKFT O V, 39 - 79 1 - 9 SZEBENI Balázs (10) (Szolnoki KA/B) BOZÓKI Nimród Péter (1) (Szolnoki KA/B ) SZEBENI Balázs (2) (Szolnoki KA/B)
Aréna: Zöld Ház Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Polyák Adrián VB elnök: Bernáth András
Műsor - 2024. Február 25. vasárnap, 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
2. forduló CEKK BasketCEKK Basket O GY, 2 - 0 2 - 9 HEGEDŰS Zsolt (11) (Szolnoki KA/B) HEGEDŰS Zsolt (1) (Szolnoki KA/B ) BOZÓKI Nimród Péter (1) (Szolnoki KA/B)
Aréna: Zöld Ház Játékvezetők: Schönborn Tamás, Polyák Adrián VB elnök: Hegedűs Mária Viktória
Műsor - 2024. Február 25. vasárnap, 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
9. forduló CEKK BasketCEKK Basket I GY, 0 - 2 3 - 9 HEGEDŰS Zsolt (17) (Szolnoki KA/B) BOZÓKI Nimród Péter (0) (Szolnoki KA/B ) NAGY Krisztián (2) (Szolnoki KA/B)
Aréna: Zöld Ház Játékvezetők: Mezei Tibor, Polyák Adrián VB elnök: Hegedűs Mária Viktória
Műsor - 2024. Április 7. vasárnap, 12:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló C.S. Sport Star TimisoaraC.S. Sport Star Timisoara O V, 39 - 49 3 - 10 SZEBENI Balázs (10) (Szolnoki KA/B) HEGEDŰS Zsolt (1) (Szolnoki KA/B ) BERCZI Mikes (2) (Szolnoki KA/B)
Aréna: Zöld Ház Játékvezetők: Kozma Péter, Faragó Márton VB elnök: Bernáth András
Műsor - 2024. Április 7. vasárnap, 14:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló C.S. Sport Star TimisoaraC.S. Sport Star Timisoara I GY, 27 - 66 4 - 10 HEGEDŰS Zsolt (20) (Szolnoki KA/B) BOZÓKI Nimród Péter (0) (Szolnoki KA/B ) BERCZI Mikes (2) (Szolnoki KA/B)
Aréna: Zöld Ház Játékvezetők: Terjéki András, Polyák Adrián VB elnök: Bernáth András
Műsor - 2024. Május 2. csütörtök, 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló Vásárhelyi Bikák/BVásárhelyi Bikák/B I
Aréna: Hódtói Sportcsarnok
Műsor - 2024. Május 11. szombat, 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló Vásárhelyi Bikák/BVásárhelyi Bikák/B O
Aréna: Zöld Ház

Vármegyei szövetségek