Műsor
- Egyeztetés alatt
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
10. forduló |
Lehel Kosársuli U16
|
I |
|
|
|
|
|
Aréna: Apponyi Általános Iskola
|
|
Műsor
- 2023. November 9. csütörtök, 17:45
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló |
Szolnoki KA/C
|
I |
GY, 61
- 74
|
1 - 1
|
|
|
|
Aréna: Kőrösi Csoma Általános Iskola
|
Játékvezetők:
Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó
|
Műsor
- 2023. November 20. hétfő, 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
2. forduló |
CEKK-Basket
|
O |
GY, 88
- 45
|
2 - 1
|
|
|
|
Aréna: Móricz Zsigmond Református Kollégium
|
Játékvezetők:
Pál-Szabó Sándor János, Polyák Adrián
|
Műsor
- 2023. December 11. hétfő, 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
3. forduló |
Szentesi KK/B
|
I |
GY, 45
- 71
|
3 - 1
|
|
|
|
Aréna: Klauzál Gábor Általános Iskola
|
Játékvezetők:
Gyenge Gábor, Terjéki András
|
Műsor
- 2024. Január 11. csütörtök, 16:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
4. forduló |
Szolnoki KA/B
|
I |
GY, 50
- 66
|
4 - 1
|
|
|
|
Aréna: Kőrösi Csoma Általános Iskola
|
Játékvezetők:
Szabó László, Tóth Viktor
|
Műsor
- 2024. Február 8. csütörtök, 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
6. forduló |
Szolnoki KA/C
|
O |
GY, 88
- 63
|
5 - 1
|
|
|
|
Aréna: Móricz Zsigmond Református Kollégium
|
Játékvezetők:
Szőcs Béla, Polyák Adrián
|
Műsor
- 2024. Február 15. csütörtök, 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
5. forduló |
Lehel Kosársuli U16
|
O |
GY, 69
- 64
|
6 - 1
|
|
|
|
Aréna: Móricz Zsigmond Református Kollégium
|
Játékvezetők:
Fehérvári Gergely, Fenyvesi Zénó
|
Műsor
- 2024. Március 2. szombat, 11:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
8. forduló |
Szentesi KK/B
|
O |
GY, 89
- 24
|
7 - 1
|
|
|
|
Aréna: Móricz Zsigmond Református Kollégium
|
Játékvezetők:
Fenyvesi Zénó, Schönborn Tamás
|
Műsor
- 2024. Április 15. hétfő, 18:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
9. forduló |
Szolnoki KA/B
|
O |
GY, 107
- 43
|
8 - 1
|
|
|
|
Aréna: Móricz Zsigmond Református Kollégium
|
Játékvezetők:
Fenyvesi Zénó, Kovács Karina Erzsébet, Kozma Péter
|
Műsor
- 2024. Május 11. szombat, 12:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
7. forduló |
CEKK-Basket
|
I |
|
|
|
|
|
Aréna: Albertirsa Sportcsarnok
|
|