Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Tószegi Tigrisek | O |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Tiszafüred Tigriskéi | I |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | JKSE Kosársuli U9 | I | V, 54 - 6 | 0 - 3 | LANGÓ Zénó (4) (CKE U9 Oroszlánkölykök) | ROZSOS Attila (0) (CKE U9 Oroszlánkölykök ) | HIDASI Dániel (1) (CKE U9 Oroszlánkölykök) |
Aréna: Apponyi Általános Iskola | Játékvezetők: Terjéki András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Nagykőrösi Sólyomfiókák | O | V, 10 - 65 | 0 - 4 | LANGÓ Zénó (6) (CKE U9 Oroszlánkölykök) | ROZSOS Attila (0) (CKE U9 Oroszlánkölykök ) | LANGÓ Zénó (2) (CKE U9 Oroszlánkölykök) |
Aréna: Apponyi Általános Iskola | Játékvezetők: Terjéki András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Lehel Kosársuli U9 | I | V, 50 - 14 | 0 - 5 | ROZSOS Attila (13) (CKE U9 Oroszlánkölykök) | ROZSOS Attila (0) (CKE U9 Oroszlánkölykök ) | ROZSOS Attila (1) (CKE U9 Oroszlánkölykök) |
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Fehérvári Alíz |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Rákóczifalvai Párducok | O | V, 15 - 54 | 0 - 6 | LANGÓ Zénó (7) (CKE U9 Oroszlánkölykök) | ROZSOS Attila (0) (CKE U9 Oroszlánkölykök ) | ROMHÁNYI Richárd (1) (CKE U9 Oroszlánkölykök) |
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok | Játékvezetők: Polyák Adrián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Szarvas GFE Gyakorló | O | V, 8 - 32 | 0 - 7 | ROZSOS Attila (2) (CKE U9 Oroszlánkölykök) | ROZSOS Attila (0) (CKE U9 Oroszlánkölykök ) | HIDASI Dániel (1) (CKE U9 Oroszlánkölykök) |
Aréna: Fő Téri Általános Iskola | Játékvezetők: Polyák Adrián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Szolnoki Vidrák | I | V, 23 - 13 | 0 - 8 | ROZSOS Attila (6) (CKE U9 Oroszlánkölykök) | ROZSOS Attila (0) (CKE U9 Oroszlánkölykök ) | LOVAS Benedek (1) (CKE U9 Oroszlánkölykök) |
Aréna: Fő Téri Általános Iskola | Játékvezetők: Polyák Adrián |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Rákóczifalvai Párducok | I | GY, 9 - 17 | 1 - 8 | ROZSOS Attila (8) (CKE U9 Oroszlánkölykök) | ROZSOS Attila (0) (CKE U9 Oroszlánkölykök ) | VANKÓ Kristóf (1) (CKE U9 Oroszlánkölykök) |
Aréna: Fő Téri Általános Iskola | Játékvezetők: Gyenge Gábor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Szarvas GFE Gyakorló | O | GY, 29 - 15 | 2 - 8 | ROZSOS Attila (19) (CKE U9 Oroszlánkölykök) | ROZSOS Attila (0) (CKE U9 Oroszlánkölykök ) | ROZSOS Attila (3) (CKE U9 Oroszlánkölykök) |
Aréna: Fő Téri Általános Iskola | Játékvezetők: Gyenge Gábor |