Ranglisták - JNSZ Serdülő fiú U14 - 2021/2022 Ranglisták - JNSZ Serdülő fiú U14 - 2021/2022
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 toth-richard

Tóth Richárd

4 Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok 2 5
2 losonczi-bence-barnabas

Losonczi Bence Barnabás

3 Szentesi KK/B Szentesi KK/B 2 4
3 kalmar-mate

Kalmár Máté

1 Pityke KSE Pityke KSE 2 4
4 szabo-balazs-gergely

Szabó Balázs Gergely

1 Szentesi KK/B Szentesi KK/B 2 3
5 kis-bence

Kis Bence

Pityke KSE Pityke KSE 2 3
6 bosz-oliver

Bősz Olivér

1 Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok 2 3
7 racz-roland

Rácz Roland

2 Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas 2 3
8 varga-david

Varga Dávid

3 Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok 2 2
9 hatos-szekander-vendel

Hatos Szekander Vendel

1 Szentesi KK/B Szentesi KK/B 2 2
10 gyurki-alex

Gyürki Alex

2 Lehel Kosársuli U14 A Lehel Kosársuli U14 A 2 2
11 juhasz-adam

Juhász Ádám

2-3 Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas 2 2
12 kocsis-adam-mate

Kocsis Ádám Máté

2-3 Pityke KSE Pityke KSE 2 2
13 barany-szabolcs

Bárány Szabolcs

2 Pityke KSE Pityke KSE 1 2
14 lukacsi-richard

Lukácsi Richárd

1 Lehel Kosársuli U14 A Lehel Kosársuli U14 A 2 1
15 kocza-barnabas

Kocza Barnabás

5 Lehel Kosársuli U14 A Lehel Kosársuli U14 A 2 1
16 patakvarhegyi-zoltan

Patakvárhegyi Zoltán

3-4 Pityke KSE Pityke KSE 2 1
17 nagy-gergely

Nagy Gergely

3 Lehel Kosársuli U14 A Lehel Kosársuli U14 A 2 1
18 sisa-kristof

Sisa Kristóf

2 Lehel Kosársuli U14 A Lehel Kosársuli U14 A 2 1
19 mulicz-tamas

Mulicz Tamás

4-5 Karcagi SE Karcagi SE 2 1
20 domjan-zalan

Domján Zalán

Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas 1 1
21 hegyi-valer

Hegyi Valér

5 Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok 2 1
22 barko-bence

Barkó Bence

1 Pityke KSE Pityke KSE 2 1
23 sztojka-bence

Sztojka Bence

2 Szentesi KK/B Szentesi KK/B 2 1
24 durucz-jozsef-szabolcs

Durucz József Szabolcs

1-2 Pityke KSE Pityke KSE 2 1
25 meszaros-hunya-bella

Mészáros-Hunya Bella

1 Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas 2 1
26 soos-balazs

Soós Balázs

4 Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok 2 1
27 czombos-szebasztian-krisztian

Czombos Szebasztián Krisztián

3 Szentesi KK/B Szentesi KK/B 2 1
28 dancso-levente-zoltan

Dancsó Levente Zoltán

4 Szentesi KK/B Szentesi KK/B 1 1
29 pozsonyi-nimrod

Pozsonyi Nimród

5 Lehel Kosársuli U14 A Lehel Kosársuli U14 A 2 1
30 dekany-linett

Dékány Linett

1 Szentesi KK/B Szentesi KK/B 2 1
31 varga-levente-laszlo

Varga Levente László

1 Lehel Kosársuli U14 A Lehel Kosársuli U14 A 2 1
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek