Ranglisták - JNSZ Serdülő fiú U14 - 2021/2022 Ranglisták - JNSZ Serdülő fiú U14 - 2021/2022
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 juhasz-adam

Juhász Ádám

2-3 Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas 2 16
2 racz-roland

Rácz Roland

2 Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas 2 14
3 barany-szabolcs

Bárány Szabolcs

2 Pityke KSE Pityke KSE 1 13
4 olajos-levente

Olajos Levente

2-3 Karcagi SE Karcagi SE 2 11
5 kalmar-mate

Kalmár Máté

1 Pityke KSE Pityke KSE 2 11
6 kiszelak-jozsef

Kiszelák József

4-5 Karcagi SE Karcagi SE 2 11
7 tokes-zsolt

Tőkés Zsolt

4-5 Karcagi SE Karcagi SE 2 11
8 varga-levente-laszlo

Varga Levente László

1 Lehel Kosársuli U14 A Lehel Kosársuli U14 A 2 11
9 szabo-balazs-gergely

Szabó Balázs Gergely

1 Szentesi KK/B Szentesi KK/B 2 11
10 csernus-molnar-zeteny

Csernus-Molnár Zétény

4 Lehel Kosársuli U14 B Lehel Kosársuli U14 B 2 11
11 soos-balazs

Soós Balázs

4 Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok 2 11
12 boldizsar-endre

Boldizsár Endre

2 Pityke KSE Pityke KSE 1 10
13 toth-richard

Tóth Richárd

4 Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok 2 10
14 mulicz-tamas

Mulicz Tamás

4-5 Karcagi SE Karcagi SE 2 10
15 czombos-szebasztian-krisztian

Czombos Szebasztián Krisztián

3 Szentesi KK/B Szentesi KK/B 2 9
16 hatos-szekander-vendel

Hatos Szekander Vendel

1 Szentesi KK/B Szentesi KK/B 2 9
17 kocza-barnabas

Kocza Barnabás

5 Lehel Kosársuli U14 A Lehel Kosársuli U14 A 2 9
18 losonczi-bence-barnabas

Losonczi Bence Barnabás

3 Szentesi KK/B Szentesi KK/B 2 9
19 szalkai-gordon

Szálkai Gordon

2 Lehel Kosársuli U14 A Lehel Kosársuli U14 A 2 9
20 decsei-lorinc-tamas

Décsei Lőrinc Tamás

1 Karcagi SE Karcagi SE 2 8
21 papp-endre

Papp Endre

5 Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok 2 8
22 bite-marcell

Bite Marcell

2-3 Karcagi SE Karcagi SE 2 8
23 hamar-barnabas

Hamar Barnabás

3 Lehel Kosársuli U14 A Lehel Kosársuli U14 A 1 7
24 lukacsi-richard

Lukácsi Richárd

1 Lehel Kosársuli U14 A Lehel Kosársuli U14 A 2 7
25 bosz-oliver

Bősz Olivér

1 Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok 2 7
26 bogdan-bruno

Bogdán Brúnó

1 Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas 2 7
27 kovacs-miklos-kornel

Kovács Miklós Kornél

2-3 Karcagi SE Karcagi SE 2 7
28 gyurki-alex

Gyürki Alex

2 Lehel Kosársuli U14 A Lehel Kosársuli U14 A 2 6
29 veres-doren

Veres Doren

Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas 2 6
30 nagy-gergely

Nagy Gergely

3 Lehel Kosársuli U14 A Lehel Kosársuli U14 A 2 6
31 borus-zala

Borus Zala

1 Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok 2 6
32 durucz-jozsef-szabolcs

Durucz József Szabolcs

1-2 Pityke KSE Pityke KSE 2 5
33 dekany-linett

Dékány Linett

1 Szentesi KK/B Szentesi KK/B 2 5
34 rusvai-koppany-torda

Rusvai Koppány Torda

1-2 Pityke KSE Pityke KSE 2 5
35 pozsonyi-nimrod

Pozsonyi Nimród

5 Lehel Kosársuli U14 A Lehel Kosársuli U14 A 2 4
36 lorinczi-zsigmond

Lőrinczi Zsigmond

3-4 Karcagi SE Karcagi SE 2 4
37 sisa-kristof

Sisa Kristóf

2 Lehel Kosársuli U14 A Lehel Kosársuli U14 A 2 4
38 toth-denes-gyorgy

Tóth Dénes György

3-4 Pityke KSE Pityke KSE 2 4
39 bihari-kamilla-hajnalka

Bihari Kamilla Hajnalka

1 Szentesi KK/B Szentesi KK/B 2 4
40 gulyas-zalan

Gulyás Zalán

1 Lehel Kosársuli U14 A Lehel Kosársuli U14 A 2 4
41 kovacs-hanna

Kovács Hanna

Lehel Kosársuli U14 B Lehel Kosársuli U14 B 2 3
42 jakus-balint

Jakus Bálint

2 Lehel Kosársuli U14 A Lehel Kosársuli U14 A 2 3
43 horvath-leo

Horváth Leó

1 Lehel Kosársuli U14 B Lehel Kosársuli U14 B 2 3
44 barko-bence

Barkó Bence

1 Pityke KSE Pityke KSE 2 3
45 domjan-zalan

Domján Zalán

Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas 1 3
46 cserkesz-laszlo-krisztian

Cserkesz László Krisztián

3 Szentesi KK/B Szentesi KK/B 1 2
47 macsai-laszlo-andras

Mácsai László András

1 Szentesi KK/B Szentesi KK/B 1 2
48 hegyi-valer

Hegyi Valér

5 Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok 2 2
49 hogye-istvan-domokos

Hőgye István Domokos

Lehel Kosársuli U14 A Lehel Kosársuli U14 A 2 2
50 varga-david

Varga Dávid

3 Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok 2 2
51 kocsis-adam-mate

Kocsis Ádám Máté

2-3 Pityke KSE Pityke KSE 2 2
52 dancso-levente-zoltan

Dancsó Levente Zoltán

4 Szentesi KK/B Szentesi KK/B 1 2
53 patakvarhegyi-zoltan

Patakvárhegyi Zoltán

3-4 Pityke KSE Pityke KSE 2 2
54 sztojka-bence

Sztojka Bence

2 Szentesi KK/B Szentesi KK/B 2 2
55 molnar-sara-judit

Molnár Sára Judit

Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas 1 1
56 csipkes-balazs

Csipkés Balázs

4 Lehel Kosársuli U14 B Lehel Kosársuli U14 B 1 1
57 petenyi-marcell

Petényi Marcell

2 Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas 1 1
58 vigh-simon-tristan

Vigh Simon Tristan

4 Szentesi KK/B Szentesi KK/B 2 1
59 biacsi-milan

Biácsi Milán

5 Szentesi KK/B Szentesi KK/B 2 1
60 toth-barnabas

Tóth Barnabás

3 Pityke KSE Pityke KSE 2 1
61 dobak-tamas

Dobák Tamás

2 Lehel Kosársuli U14 A Lehel Kosársuli U14 A 1 1
62 herczeg-alex

Herczeg Alex

3 Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok 2 1
63 meszaros-hunya-bella

Mészáros-Hunya Bella

1 Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas 2 1
64 halapi-zeteny

Halápi Zétény

Pityke KSE Pityke KSE 1 1
65 torok-balint

Török Bálint

4 Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok 2 1
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek