Ranglisták - JNSZ Serdülő fiú U14 - 2021/2022 Ranglisták - JNSZ Serdülő fiú U14 - 2021/2022
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 barany-szabolcs

Bárány Szabolcs

2 Pityke KSE Pityke KSE 1 28.0
2 boldizsar-endre

Boldizsár Endre

2 Pityke KSE Pityke KSE 1 20.0
3 juhasz-adam

Juhász Ádám

2-3 Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas 2 17.0
4 kalmar-mate

Kalmár Máté

1 Pityke KSE Pityke KSE 2 16.0
5 racz-roland

Rácz Roland

2 Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas 2 15.5
6 hamar-barnabas

Hamar Barnabás

3 Lehel Kosársuli U14 A Lehel Kosársuli U14 A 1 14.0
7 varga-levente-laszlo

Varga Levente László

1 Lehel Kosársuli U14 A Lehel Kosársuli U14 A 2 13.0
8 toth-richard

Tóth Richárd

4 Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok 2 12.5
9 szabo-balazs-gergely

Szabó Balázs Gergely

1 Szentesi KK/B Szentesi KK/B 2 12.5
10 soos-balazs

Soós Balázs

4 Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok 2 11.5
11 losonczi-bence-barnabas

Losonczi Bence Barnabás

3 Szentesi KK/B Szentesi KK/B 2 11.0
12 olajos-levente

Olajos Levente

2-3 Karcagi SE Karcagi SE 2 11.0
13 tokes-zsolt

Tőkés Zsolt

4-5 Karcagi SE Karcagi SE 2 11.0
14 kiszelak-jozsef

Kiszelák József

4-5 Karcagi SE Karcagi SE 2 11.0
15 csernus-molnar-zeteny

Csernus-Molnár Zétény

4 Lehel Kosársuli U14 B Lehel Kosársuli U14 B 2 11.0
16 papp-endre

Papp Endre

5 Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok 2 11.0
17 mulicz-tamas

Mulicz Tamás

4-5 Karcagi SE Karcagi SE 2 10.5
18 hatos-szekander-vendel

Hatos Szekander Vendel

1 Szentesi KK/B Szentesi KK/B 2 10.0
19 kocza-barnabas

Kocza Barnabás

5 Lehel Kosársuli U14 A Lehel Kosársuli U14 A 2 9.5
20 czombos-szebasztian-krisztian

Czombos Szebasztián Krisztián

3 Szentesi KK/B Szentesi KK/B 2 9.5
21 decsei-lorinc-tamas

Décsei Lőrinc Tamás

1 Karcagi SE Karcagi SE 2 9.5
22 nagy-gergely

Nagy Gergely

3 Lehel Kosársuli U14 A Lehel Kosársuli U14 A 2 9.5
23 szalkai-gordon

Szálkai Gordon

2 Lehel Kosársuli U14 A Lehel Kosársuli U14 A 2 9.0
24 borus-zala

Borus Zala

1 Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok 2 9.0
25 bosz-oliver

Bősz Olivér

1 Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok 2 8.5
26 bite-marcell

Bite Marcell

2-3 Karcagi SE Karcagi SE 2 8.0
27 lukacsi-richard

Lukácsi Richárd

1 Lehel Kosársuli U14 A Lehel Kosársuli U14 A 2 7.5
28 toth-denes-gyorgy

Tóth Dénes György

3-4 Pityke KSE Pityke KSE 2 7.0
29 gyurki-alex

Gyürki Alex

2 Lehel Kosársuli U14 A Lehel Kosársuli U14 A 2 7.0
30 bogdan-bruno

Bogdán Brúnó

1 Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas 2 7.0
31 kovacs-miklos-kornel

Kovács Miklós Kornél

2-3 Karcagi SE Karcagi SE 2 7.0
32 domjan-zalan

Domján Zalán

Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas 1 7.0
33 macsai-laszlo-andras

Mácsai László András

1 Szentesi KK/B Szentesi KK/B 1 7.0
34 durucz-jozsef-szabolcs

Durucz József Szabolcs

1-2 Pityke KSE Pityke KSE 2 7.0
35 veres-doren

Veres Doren

Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas 2 6.0
36 dekany-linett

Dékány Linett

1 Szentesi KK/B Szentesi KK/B 2 5.5
37 rusvai-koppany-torda

Rusvai Koppány Torda

1-2 Pityke KSE Pityke KSE 2 5.0
38 dancso-levente-zoltan

Dancsó Levente Zoltán

4 Szentesi KK/B Szentesi KK/B 1 5.0
39 pozsonyi-nimrod

Pozsonyi Nimród

5 Lehel Kosársuli U14 A Lehel Kosársuli U14 A 2 4.5
40 sisa-kristof

Sisa Kristóf

2 Lehel Kosársuli U14 A Lehel Kosársuli U14 A 2 4.5
41 cserkesz-laszlo-krisztian

Cserkesz László Krisztián

3 Szentesi KK/B Szentesi KK/B 1 4.0
42 lorinczi-zsigmond

Lőrinczi Zsigmond

3-4 Karcagi SE Karcagi SE 2 4.0
43 bihari-kamilla-hajnalka

Bihari Kamilla Hajnalka

1 Szentesi KK/B Szentesi KK/B 2 4.0
44 gulyas-zalan

Gulyás Zalán

1 Lehel Kosársuli U14 A Lehel Kosársuli U14 A 2 4.0
45 barko-bence

Barkó Bence

1 Pityke KSE Pityke KSE 2 3.5
46 horvath-leo

Horváth Leó

1 Lehel Kosársuli U14 B Lehel Kosársuli U14 B 2 3.0
47 kocsis-adam-mate

Kocsis Ádám Máté

2-3 Pityke KSE Pityke KSE 2 3.0
48 kovacs-hanna

Kovács Hanna

Lehel Kosársuli U14 B Lehel Kosársuli U14 B 2 3.0
49 jakus-balint

Jakus Bálint

2 Lehel Kosársuli U14 A Lehel Kosársuli U14 A 2 3.0
50 varga-david

Varga Dávid

3 Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok 2 3.0
51 sztojka-bence

Sztojka Bence

2 Szentesi KK/B Szentesi KK/B 2 2.5
52 hegyi-valer

Hegyi Valér

5 Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok 2 2.5
53 patakvarhegyi-zoltan

Patakvárhegyi Zoltán

3-4 Pityke KSE Pityke KSE 2 2.5
54 halapi-zeteny

Halápi Zétény

Pityke KSE Pityke KSE 1 2.0
55 csipkes-balazs

Csipkés Balázs

4 Lehel Kosársuli U14 B Lehel Kosársuli U14 B 1 2.0
56 hogye-istvan-domokos

Hőgye István Domokos

Lehel Kosársuli U14 A Lehel Kosársuli U14 A 2 2.0
57 molnar-sara-judit

Molnár Sára Judit

Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas 1 2.0
58 petenyi-marcell

Petényi Marcell

2 Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas 1 2.0
59 dobak-tamas

Dobák Tamás

2 Lehel Kosársuli U14 A Lehel Kosársuli U14 A 1 2.0
60 kis-bence

Kis Bence

Pityke KSE Pityke KSE 2 1.5
61 meszaros-hunya-bella

Mészáros-Hunya Bella

1 Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas Cívis KK - GFE Gyakorló Szarvas 2 1.5
62 torok-balint

Török Bálint

4 Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok 2 1.0
63 herczeg-alex

Herczeg Alex

3 Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok Bodrogi Bau Vásárhelyi Sólymok 2 1.0
64 biacsi-milan

Biácsi Milán

5 Szentesi KK/B Szentesi KK/B 2 1.0
65 vigh-simon-tristan

Vigh Simon Tristan

4 Szentesi KK/B Szentesi KK/B 2 1.0
66 toth-barnabas

Tóth Barnabás

3 Pityke KSE Pityke KSE 2 1.0
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek