Ranglisták - JNSZ Mini U10 - 2023/2024 Ranglisták - JNSZ Mini U10 - 2023/2024
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 tasnadi-zeteny

Tasnádi Zétény

1 Szolnoki Kobrák Szolnoki Kobrák 10 166
2 szucs-gergo

Szűcs Gergő

1 Szolnoki Kobrák Szolnoki Kobrák 10 165
3 erdei-bence

Erdei Bence

1-2 Karcagi SE Oroszlánkölykök Karcagi SE Oroszlánkölykök 6 115
4 farago-mark

Faragó Márk

2 JKSE Kosársuli U10 JKSE Kosársuli U10 6 99
5 tomkovics-david

Tomkovics Dávid

2 Lehel Kosársuli U10 Lehel Kosársuli U10 8 94
6 lakatos-balint-adam

Lakatos Bálint Ádám

1 Szolnoki Kobrák Szolnoki Kobrák 10 93
7 pongracz-szabo-akos

Pongrácz-Szabó Ákos

1-2 Karcagi SE Oroszlánkölykök Karcagi SE Oroszlánkölykök 8 93
8 nyeso-katica

Nyeső Katica

1 Szolnoki Kobrák Szolnoki Kobrák 10 82
9 kalmar-marton

Kalmár Márton

1 Szolnoki Kobrák Szolnoki Kobrák 10 72
10 locsi-lia-natasa

Lócsi Lia Natasa

2-3 Karcagi SE Oroszláncsemeték Karcagi SE Oroszláncsemeték 6 69
11 goczo-balazs

Göcző Balázs

1 Lehel Kosársuli U10 Lehel Kosársuli U10 8 67
12 morimo-fazekas-malcolm-dioh

Morimo-Fazekas Malcolm Dioh

1 Szolnoki Sasok Szolnoki Sasok 9 65
13 kiss-janka-mariann

Kiss Janka Mariann

1 Tiszafüredi Kistigrisek Tiszafüredi Kistigrisek 4 62
14 solti-matyas

Solti Mátyás

1 Lehel Kosársuli U10 Lehel Kosársuli U10 8 62
15 baksa-liliana

Baksa Liliána

2-3 Karcagi SE Oroszláncsemeték Karcagi SE Oroszláncsemeték 6 62
16 csoka-vivien

Csóka Vivien

1 Tiszai Kisvirágok Tiszai Kisvirágok 8 61
17 gyetvai-martin

Gyetvai Martin

3 JKSE Kosársuli U10 JKSE Kosársuli U10 6 59
18 balogh-natasa-sara

Balogh Natasa Sára

2 Tiszai Kisvirágok Tiszai Kisvirágok 7 56
19 balog-nemeth-oliver

Balog-Németh Olivér

3-4 Karcagi SE Oroszlánkölykök Karcagi SE Oroszlánkölykök 8 56
20 varga-marcell

Varga Marcell

4 JKSE Kosársuli U10 JKSE Kosársuli U10 6 51
21 bartus-benedek

Bartus Benedek

1 Szolnoki Sasok Szolnoki Sasok 9 50
22 lo-awa

Lo Awa

4 Lehel Kosársuli U10 Lehel Kosársuli U10 8 50
23 hoffer-hanna

Hoffer Hanna

1 Szolnoki Sasok Szolnoki Sasok 9 48
24 nagy-istvan

Nagy István

1-2 Karcagi SE Oroszlánkölykök Karcagi SE Oroszlánkölykök 8 46
25 horvath-dominik-zsolt

Horváth Dominik Zsolt

4 Szolnoki Gepárdok Szolnoki Gepárdok 8 44
26 kun-lena-letti

Kun Léna Letti

2-3 Karcagi SE Oroszláncsemeték Karcagi SE Oroszláncsemeték 5 43
27 markovics-marcell

Markovics Marcell

1 Szolnoki Kobrák Szolnoki Kobrák 10 40
28 baranyi-aron

Baranyi Áron

4 Lehel Kosársuli U10 Lehel Kosársuli U10 8 40
29 gurmai-fanni-eper

Gurmai Fanni Eper

2 Tiszai Kisvirágok Tiszai Kisvirágok 9 34
30 gyuricza-kamilla

Gyuricza Kamilla

3 Tiszai Kisvirágok Tiszai Kisvirágok 5 32
31 csibra-lehel

Csibra Lehel

1 Szolnoki Gepárdok Szolnoki Gepárdok 6 28
32 batho-aron

Bathó Áron

1 Szolnoki Kobrák Szolnoki Kobrák 8 27
33 fabian-norina

Fábián Norina

2-3 Karcagi SE Oroszláncsemeték Karcagi SE Oroszláncsemeték 6 27
34 kiss-szonja

Kiss Szonja

1 Szolnoki Sasok Szolnoki Sasok 9 25
35 nagy-florian

Nagy Flórián

2 JKSE Kosársuli U10 JKSE Kosársuli U10 6 25
36 bader-gergo

Báder Gergő

1-2 Karcagi SE Oroszlánkölykök Karcagi SE Oroszlánkölykök 6 23
37 lo-amina

Lo Amina

4 Lehel Kosársuli U10 Lehel Kosársuli U10 8 22
38 veszely-zeteny

Veszely Zétény

1 Szolnoki Sasok Szolnoki Sasok 5 22
39 dome-vince

Döme Vince

3 JKSE Kosársuli U10 JKSE Kosársuli U10 6 22
40 sinka-marcel-istvan

Sinka Marcel István

1-2 Karcagi SE Oroszlánkölykök Karcagi SE Oroszlánkölykök 8 21
41 pap-gergo

Pap Gergő

1 Szolnoki Gepárdok Szolnoki Gepárdok 5 21
42 dobos-dorka

Dobos Dorka

3 Tiszai Kisvirágok Tiszai Kisvirágok 5 20
43 vegh-vanda-ildiko

Végh Vanda Ildikó

1-2 Karcagi SE Oroszláncsemeték Karcagi SE Oroszláncsemeték 2 19
44 varga-vilmos-krisztian

Varga Vilmos Krisztián

1 Szolnoki Kobrák Szolnoki Kobrák 6 19
45 horvath-barnabas

Horváth Barnabás

1 Szolnoki Sasok Szolnoki Sasok 7 18
46 kapusi-hunor

Kapusi Hunor

1 Szolnoki Gepárdok Szolnoki Gepárdok 8 17
47 templom-eva-amira

Templom Éva Amira

1 Szolnoki Gepárdok Szolnoki Gepárdok 8 16
48 veres-patrik

Veres Patrik

1 Szolnoki Sasok Szolnoki Sasok 6 14
49 horvath-attila-karoly

Horváth Attila Károly

3 Karcagi SE Oroszláncsemeték Karcagi SE Oroszláncsemeték 6 14
50 bihari-henyel-dora

Bihari-Hényel Dóra

2 Szolnoki Gepárdok Szolnoki Gepárdok 6 14
51 tasnadi-adam

Tasnádi Ádám

1 Szolnoki Sasok Szolnoki Sasok 9 14
52 fenyvesvolgyi-reka

Fenyvesvölgyi Réka

2 Tiszafüredi Kistigrisek Tiszafüredi Kistigrisek 6 13
53 magyar-abel

Magyar Ábel

1 Szolnoki Kobrák Szolnoki Kobrák 8 13
54 gyetvai-milan

Gyetvai Milán

3 JKSE Kosársuli U10 JKSE Kosársuli U10 6 13
55 hajdu-dominik-sandor

Hajdú Dominik Sándor

3-4 Karcagi SE Oroszlánkölykök Karcagi SE Oroszlánkölykök 8 13
56 peto-janos-peter

Pető János Péter

2-3 Karcagi SE Oroszlánkölykök Karcagi SE Oroszlánkölykök 8 13
57 gulyas-gabor

Gulyás Gábor

1-2 Karcagi SE Oroszláncsemeték Karcagi SE Oroszláncsemeték 8 12
58 kiss-reka

Kiss Réka

1 Szolnoki Sasok Szolnoki Sasok 7 12
59 vidra-virag

Vidra Virág

1 Szolnoki Sasok Szolnoki Sasok 5 12
60 kiss-patricia

Kiss Patrícia

2 Tiszai Kisvirágok Tiszai Kisvirágok 9 11
61 szabo-soma

Szabó Soma

2 Lehel Kosársuli U10 Lehel Kosársuli U10 8 11
62 juhasz-becse-kalman

Juhász Becse Kálmán

2 Lehel Kosársuli U10 Lehel Kosársuli U10 6 10
63 gyorfi-gabor-marcell

Györfi Gábor Marcell

1-2 Karcagi SE Oroszláncsemeték Karcagi SE Oroszláncsemeték 8 10
64 dobrai-laura

Dobrai Laura

2-3 Karcagi SE Oroszláncsemeték Karcagi SE Oroszláncsemeték 6 10
65 szantai-liliana

Szántai Liliána

3 Tiszai Kisvirágok Tiszai Kisvirágok 9 9
66 markovics-orsolya

Markovics Orsolya

1 Szolnoki Sasok Szolnoki Sasok 7 9
67 gulyas-david

Gulyás Dávid

1-2 Karcagi SE Oroszláncsemeték Karcagi SE Oroszláncsemeték 8 9
68 molnar-tamas-janos

Molnár Tamás János

1 Szolnoki Gepárdok Szolnoki Gepárdok 6 9
69 urban-david

Urbán Dávid

1 Szolnoki Sasok Szolnoki Sasok 2 8
70 elek-georgina-nikolett

Elek Georgina Nikolett

5 Tiszafüredi Kistigrisek Tiszafüredi Kistigrisek 6 8
71 koczka-akos

Koczka Ákos

2 JKSE Kosársuli U10 JKSE Kosársuli U10 6 8
72 kun-zsofia

Kun Zsófia

2-3 Karcagi SE Oroszláncsemeték Karcagi SE Oroszláncsemeték 8 8
73 betes-kalmar-nora

Betes-Kalmár Nóra

3 Tiszafüredi Kistigrisek Tiszafüredi Kistigrisek 4 7
74 zahola-ivica

Zahola Ivica

5 Tiszai Kisvirágok Tiszai Kisvirágok 6 7
75 lengyel-zalan

Lengyel Zalán

1 Szolnoki Sasok Szolnoki Sasok 7 6
76 spisak-laszlo

Spisák László

3-4 Karcagi SE Oroszlánkölykök Karcagi SE Oroszlánkölykök 6 6
77 ilonka-botond

Ilonka Botond

2 Lehel Kosársuli U10 Lehel Kosársuli U10 8 6
78 hegyi-roza-lili

Hegyi Róza Lili

1 Szolnoki Gepárdok Szolnoki Gepárdok 8 6
79 dirner-mark

Dirner Márk

1 Szolnoki Gepárdok Szolnoki Gepárdok 7 6
80 toth-zsofia-szonja

Tóth Zsófia Szonja

3-4 Karcagi SE Oroszláncsemeték Karcagi SE Oroszláncsemeték 6 6
81 kepiro-boglarka

Képíró Boglárka

2 Tiszafüredi Kistigrisek Tiszafüredi Kistigrisek 4 6
82 magyar-benett-zoltan

Magyar Benett Zoltán

1 Szolnoki Gepárdok Szolnoki Gepárdok 4 6
83 van-rebeka

Ván Rebeka

2-3 Karcagi SE Oroszláncsemeték Karcagi SE Oroszláncsemeték 3 6
84 gyenge-lara-anita

Gyenge Lara Anita

3-4 Karcagi SE Oroszláncsemeték Karcagi SE Oroszláncsemeték 6 5
85 toth-bajan

Tóth Baján

2 Lehel Kosársuli U10 Lehel Kosársuli U10 6 5
86 kovacs-botond

Kovács Botond

1 Szolnoki Kobrák Szolnoki Kobrák 8 5
87 kovacs-nimrod

Kovács Nimród

1 Szolnoki Kobrák Szolnoki Kobrák 4 4
88 soos-kalman

Soós Kálmán

2-3 Karcagi SE Oroszlánkölykök Karcagi SE Oroszlánkölykök 4 4
89 nemeth-jazmin

Németh Jázmin

2-3 Karcagi SE Oroszláncsemeték Karcagi SE Oroszláncsemeték 4 4
90 kovacs-zsofia-zina

Kovács Zsófia Zina

1 Tiszai Kisvirágok Tiszai Kisvirágok 4 4
91 tasnadi-zille

Tasnádi Zille

1 Szolnoki Sasok Szolnoki Sasok 5 4
92 szorad-nikolett

Szórád Nikolett

2 JKSE Kosársuli U10 JKSE Kosársuli U10 4 4
93 kriston-hanna-lia

Kriston Hanna Lia

3 Tiszafüredi Kistigrisek Tiszafüredi Kistigrisek 6 4
94 pusztai-balazs

Pusztai Balázs

1 Szolnoki Kobrák Szolnoki Kobrák 10 4
95 gulyas-andras

Gulyás András

2 JKSE Kosársuli U10 JKSE Kosársuli U10 6 4
96 kun-benett-martin

Kun Benett Martin

2 JKSE Kosársuli U10 JKSE Kosársuli U10 5 3
97 kiss-gergo

Kiss Gergő

2-3 Karcagi SE Oroszlánkölykök Karcagi SE Oroszlánkölykök 2 3
98 gombkoto-greti

Gombkötő Gréti

3 Tiszai Kisvirágok Tiszai Kisvirágok 6 3
99 fulop-pazsa-lukacs

Fülöp-Pazsa Lukács

2 Szolnoki Gepárdok Szolnoki Gepárdok 4 3
100 hogye-agnes-sara

Hőgye Ágnes Sára

2 JKSE Kosársuli U10 JKSE Kosársuli U10 2 3
101 kozak-csongor

Kozák Csongor

3 Szolnoki Gepárdok Szolnoki Gepárdok 6 3
102 katona-kinga

Katona Kinga

4 Tiszafüredi Kistigrisek Tiszafüredi Kistigrisek 2 2
103 martosi-anna

Martosi Anna

4 Szolnoki Gepárdok Szolnoki Gepárdok 6 2
104 papp-sara

Papp Sára

1 Tiszafüredi Kistigrisek Tiszafüredi Kistigrisek 4 2
105 dorcsak-hanna-szofia

Dorcsák Hanna Szófia

1 Tiszafüredi Kistigrisek Tiszafüredi Kistigrisek 4 2
106 szabo-zoe-timea

Szabó Zoé Tímea

3 Tiszafüredi Kistigrisek Tiszafüredi Kistigrisek 2 2
107 tamas-istvan-david

Tamás István Dávid

2 Szolnoki Gepárdok Szolnoki Gepárdok 5 2
108 gal-hanna

Gál Hanna

4 Tiszafüredi Kistigrisek Tiszafüredi Kistigrisek 4 2
109 csik-zsombor

Csík Zsombor

2 JKSE Kosársuli U10 JKSE Kosársuli U10 5 2
110 koch-bence

Koch Bence

2 JKSE Kosársuli U10 JKSE Kosársuli U10 5 2
111 mari-zeno

Mári Zénó

1 Lehel Kosársuli U10 Lehel Kosársuli U10 4 2
112 szakall-anasztazia

Szakáll Anasztázia

2-3 Karcagi SE Oroszláncsemeték Karcagi SE Oroszláncsemeték 2 1
113 asztalos-natalia

Asztalos Natália

2 Tiszafüredi Kistigrisek Tiszafüredi Kistigrisek 6 1
114 torok-lilien

Török Lilien

1 Tiszai Kisvirágok Tiszai Kisvirágok 5 1
115 balvanyos-alice

Bálványos Alice

3 Tiszai Kisvirágok Tiszai Kisvirágok 5 1
116 kulcsar-krisztina

Kulcsár Krisztina

2 Tiszafüredi Kistigrisek Tiszafüredi Kistigrisek 2 1
117 matok-gabor

Matók Gábor

2 Lehel Kosársuli U10 Lehel Kosársuli U10 8 1
118 feher-kaplar-mirko

Fehér-Kaplár Mirkó

1 Lehel Kosársuli U10 Lehel Kosársuli U10 4 1
119 tasi-milan-krisztian

Tasi Milán Krisztián

1 Szolnoki Gepárdok Szolnoki Gepárdok 5 1
120 csorgo-csaba-mor

Csörgő Csaba Mór

2 Lehel Kosársuli U10 Lehel Kosársuli U10 2 1
121 hidvegi-milan

Hidvégi Milán

1 JKSE Kosársuli U10 JKSE Kosársuli U10 2 1
MKOSZ PROGRAMOK

Vármegyei szövetségek