Ranglisták - JNSZ Mini U10 - 2023/2024 Ranglisták - JNSZ Mini U10 - 2023/2024
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 erdei-bence

Erdei Bence

1-2 Karcagi SE Oroszlánkölykök Karcagi SE Oroszlánkölykök 8 19.6
2 tasnadi-zeteny

Tasnádi Zétény

1 Szolnoki Kobrák Szolnoki Kobrák 10 16.6
3 szucs-gergo

Szűcs Gergő

1 Szolnoki Kobrák Szolnoki Kobrák 10 16.5
4 kiss-janka-mariann

Kiss Janka Mariann

1 Tiszafüredi Kistigrisek Tiszafüredi Kistigrisek 4 15.5
5 farago-mark

Faragó Márk

2 JKSE Kosársuli U10 JKSE Kosársuli U10 8 14.3
6 pongracz-szabo-akos

Pongrácz-Szabó Ákos

1-2 Karcagi SE Oroszlánkölykök Karcagi SE Oroszlánkölykök 10 12.0
7 tomkovics-david

Tomkovics Dávid

2 Lehel Kosársuli U10 Lehel Kosársuli U10 8 11.8
8 locsi-lia-natasa

Lócsi Lia Natasa

2-3 Karcagi SE Oroszláncsemeték Karcagi SE Oroszláncsemeték 6 11.5
9 baksa-liliana

Baksa Liliána

2-3 Karcagi SE Oroszláncsemeték Karcagi SE Oroszláncsemeték 6 10.3
10 lakatos-balint-adam

Lakatos Bálint Ádám

1 Szolnoki Kobrák Szolnoki Kobrák 10 9.3
11 kun-lena-letti

Kun Léna Letti

2-3 Karcagi SE Oroszláncsemeték Karcagi SE Oroszláncsemeték 5 8.6
12 varga-marcell

Varga Marcell

4 JKSE Kosársuli U10 JKSE Kosársuli U10 8 8.5
13 goczo-balazs

Göcző Balázs

1 Lehel Kosársuli U10 Lehel Kosársuli U10 8 8.4
14 gyetvai-martin

Gyetvai Martin

3 JKSE Kosársuli U10 JKSE Kosársuli U10 8 8.3
15 nyeso-katica

Nyeső Katica

1 Szolnoki Kobrák Szolnoki Kobrák 10 8.2
16 balogh-natasa-sara

Balogh Natasa Sára

2 Tiszai Kisvirágok Tiszai Kisvirágok 7 8.0
17 balog-nemeth-oliver

Balog-Németh Olivér

3-4 Karcagi SE Oroszlánkölykök Karcagi SE Oroszlánkölykök 10 7.8
18 solti-matyas

Solti Mátyás

1 Lehel Kosársuli U10 Lehel Kosársuli U10 8 7.8
19 csoka-vivien

Csóka Vivien

1 Tiszai Kisvirágok Tiszai Kisvirágok 8 7.6
20 morimo-fazekas-malcolm-dioh

Morimo-Fazekas Malcolm Dioh

1 Szolnoki Sasok Szolnoki Sasok 9 7.2
21 kalmar-marton

Kalmár Márton

1 Szolnoki Kobrák Szolnoki Kobrák 10 7.2
22 gyuricza-kamilla

Gyuricza Kamilla

3 Tiszai Kisvirágok Tiszai Kisvirágok 5 6.4
23 lo-awa

Lo Awa

4 Lehel Kosársuli U10 Lehel Kosársuli U10 8 6.3
24 nagy-istvan

Nagy István

1-2 Karcagi SE Oroszlánkölykök Karcagi SE Oroszlánkölykök 8 5.8
25 bartus-benedek

Bartus Benedek

1 Szolnoki Sasok Szolnoki Sasok 9 5.6
26 hoffer-hanna

Hoffer Hanna

1 Szolnoki Sasok Szolnoki Sasok 9 5.3
27 baranyi-aron

Baranyi Áron

4 Lehel Kosársuli U10 Lehel Kosársuli U10 8 5.0
28 horvath-dominik-zsolt

Horváth Dominik Zsolt

4 Szolnoki Gepárdok Szolnoki Gepárdok 10 4.9
29 fabian-norina

Fábián Norina

2-3 Karcagi SE Oroszláncsemeték Karcagi SE Oroszláncsemeték 6 4.5
30 veszely-zeteny

Veszely Zétény

1 Szolnoki Sasok Szolnoki Sasok 5 4.4
31 pap-gergo

Pap Gergő

1 Szolnoki Gepárdok Szolnoki Gepárdok 5 4.2
32 dome-vince

Döme Vince

3 JKSE Kosársuli U10 JKSE Kosársuli U10 8 4.1
33 markovics-marcell

Markovics Marcell

1 Szolnoki Kobrák Szolnoki Kobrák 10 4.0
34 dobos-dorka

Dobos Dorka

3 Tiszai Kisvirágok Tiszai Kisvirágok 5 4.0
35 csibra-lehel

Csibra Lehel

1 Szolnoki Gepárdok Szolnoki Gepárdok 8 4.0
36 gurmai-fanni-eper

Gurmai Fanni Eper

2 Tiszai Kisvirágok Tiszai Kisvirágok 9 3.8
37 nagy-florian

Nagy Flórián

2 JKSE Kosársuli U10 JKSE Kosársuli U10 8 3.8
38 batho-aron

Bathó Áron

1 Szolnoki Kobrák Szolnoki Kobrák 8 3.4
39 bader-gergo

Báder Gergő

1-2 Karcagi SE Oroszlánkölykök Karcagi SE Oroszlánkölykök 8 3.3
40 varga-vilmos-krisztian

Varga Vilmos Krisztián

1 Szolnoki Kobrák Szolnoki Kobrák 6 3.2
41 kiss-szonja

Kiss Szonja

1 Szolnoki Sasok Szolnoki Sasok 9 2.8
42 gyetvai-milan

Gyetvai Milán

3 JKSE Kosársuli U10 JKSE Kosársuli U10 8 2.8
43 lo-amina

Lo Amina

4 Lehel Kosársuli U10 Lehel Kosársuli U10 8 2.8
44 horvath-barnabas

Horváth Barnabás

1 Szolnoki Sasok Szolnoki Sasok 7 2.6
45 vidra-virag

Vidra Virág

1 Szolnoki Sasok Szolnoki Sasok 5 2.4
46 peto-janos-peter

Pető János Péter

2-3 Karcagi SE Oroszlánkölykök Karcagi SE Oroszlánkölykök 10 2.4
47 horvath-attila-karoly

Horváth Attila Károly

3 Karcagi SE Oroszláncsemeték Karcagi SE Oroszláncsemeték 6 2.3
48 bihari-henyel-dora

Bihari-Hényel Dóra

2 Szolnoki Gepárdok Szolnoki Gepárdok 6 2.3
49 veres-patrik

Veres Patrik

1 Szolnoki Sasok Szolnoki Sasok 6 2.3
50 sinka-marcel-istvan

Sinka Marcel István

1-2 Karcagi SE Oroszlánkölykök Karcagi SE Oroszlánkölykök 10 2.3
51 fenyvesvolgyi-reka

Fenyvesvölgyi Réka

2 Tiszafüredi Kistigrisek Tiszafüredi Kistigrisek 6 2.2
52 kapusi-hunor

Kapusi Hunor

1 Szolnoki Gepárdok Szolnoki Gepárdok 10 1.9
53 molnar-tamas-janos

Molnár Tamás János

1 Szolnoki Gepárdok Szolnoki Gepárdok 8 1.9
54 betes-kalmar-nora

Betes-Kalmár Nóra

3 Tiszafüredi Kistigrisek Tiszafüredi Kistigrisek 4 1.8
55 kiss-reka

Kiss Réka

1 Szolnoki Sasok Szolnoki Sasok 7 1.7
56 templom-eva-amira

Templom Éva Amira

1 Szolnoki Gepárdok Szolnoki Gepárdok 10 1.7
57 juhasz-becse-kalman

Juhász Becse Kálmán

2 Lehel Kosársuli U10 Lehel Kosársuli U10 6 1.7
58 dobrai-laura

Dobrai Laura

2-3 Karcagi SE Oroszláncsemeték Karcagi SE Oroszláncsemeték 6 1.7
59 magyar-abel

Magyar Ábel

1 Szolnoki Kobrák Szolnoki Kobrák 8 1.6
60 tasnadi-adam

Tasnádi Ádám

1 Szolnoki Sasok Szolnoki Sasok 9 1.6
61 gulyas-gabor

Gulyás Gábor

1-2 Karcagi SE Oroszláncsemeték Karcagi SE Oroszláncsemeték 8 1.5
62 magyar-benett-zoltan

Magyar Benett Zoltán

1 Szolnoki Gepárdok Szolnoki Gepárdok 4 1.5
63 kepiro-boglarka

Képíró Boglárka

2 Tiszafüredi Kistigrisek Tiszafüredi Kistigrisek 4 1.5
64 hajdu-dominik-sandor

Hajdú Dominik Sándor

3-4 Karcagi SE Oroszlánkölykök Karcagi SE Oroszlánkölykök 10 1.5
65 szabo-soma

Szabó Soma

2 Lehel Kosársuli U10 Lehel Kosársuli U10 8 1.4
66 elek-georgina-nikolett

Elek Georgina Nikolett

5 Tiszafüredi Kistigrisek Tiszafüredi Kistigrisek 6 1.3
67 markovics-orsolya

Markovics Orsolya

1 Szolnoki Sasok Szolnoki Sasok 7 1.3
68 spisak-laszlo

Spisák László

3-4 Karcagi SE Oroszlánkölykök Karcagi SE Oroszlánkölykök 8 1.3
69 gyorfi-gabor-marcell

Györfi Gábor Marcell

1-2 Karcagi SE Oroszláncsemeték Karcagi SE Oroszláncsemeték 8 1.3
70 kiss-patricia

Kiss Patrícia

2 Tiszai Kisvirágok Tiszai Kisvirágok 9 1.2
71 zahola-ivica

Zahola Ivica

5 Tiszai Kisvirágok Tiszai Kisvirágok 6 1.2
72 koczka-akos

Koczka Ákos

2 JKSE Kosársuli U10 JKSE Kosársuli U10 8 1.1
73 gulyas-david

Gulyás Dávid

1-2 Karcagi SE Oroszláncsemeték Karcagi SE Oroszláncsemeték 8 1.1
74 kovacs-nimrod

Kovács Nimród

1 Szolnoki Kobrák Szolnoki Kobrák 4 1.0
75 toth-zsofia-szonja

Tóth Zsófia Szonja

3-4 Karcagi SE Oroszláncsemeték Karcagi SE Oroszláncsemeték 6 1.0
76 soos-kalman

Soós Kálmán

2-3 Karcagi SE Oroszlánkölykök Karcagi SE Oroszlánkölykök 4 1.0
77 kun-zsofia

Kun Zsófia

2-3 Karcagi SE Oroszláncsemeték Karcagi SE Oroszláncsemeték 8 1.0
78 szantai-liliana

Szántai Liliána

3 Tiszai Kisvirágok Tiszai Kisvirágok 9 1.0
79 nemeth-jazmin

Németh Jázmin

2-3 Karcagi SE Oroszláncsemeték Karcagi SE Oroszláncsemeték 4 1.0
80 kovacs-zsofia-zina

Kovács Zsófia Zina

1 Tiszai Kisvirágok Tiszai Kisvirágok 4 1.0
81 hegyi-roza-lili

Hegyi Róza Lili

1 Szolnoki Gepárdok Szolnoki Gepárdok 10 0.9
82 lengyel-zalan

Lengyel Zalán

1 Szolnoki Sasok Szolnoki Sasok 7 0.9
83 gyenge-lara-anita

Gyenge Lara Anita

3-4 Karcagi SE Oroszláncsemeték Karcagi SE Oroszláncsemeték 6 0.8
84 szorad-nikolett

Szórád Nikolett

2 JKSE Kosársuli U10 JKSE Kosársuli U10 6 0.8
85 toth-bajan

Tóth Baján

2 Lehel Kosársuli U10 Lehel Kosársuli U10 6 0.8
86 tasnadi-zille

Tasnádi Zille

1 Szolnoki Sasok Szolnoki Sasok 5 0.8
87 dirner-mark

Dirner Márk

1 Szolnoki Gepárdok Szolnoki Gepárdok 9 0.8
88 ilonka-botond

Ilonka Botond

2 Lehel Kosársuli U10 Lehel Kosársuli U10 8 0.8
89 fulop-pazsa-lukacs

Fülöp-Pazsa Lukács

2 Szolnoki Gepárdok Szolnoki Gepárdok 4 0.8
90 kriston-hanna-lia

Kriston Hanna Lia

3 Tiszafüredi Kistigrisek Tiszafüredi Kistigrisek 6 0.7
91 kovacs-botond

Kovács Botond

1 Szolnoki Kobrák Szolnoki Kobrák 8 0.6
92 kozak-csongor

Kozák Csongor

3 Szolnoki Gepárdok Szolnoki Gepárdok 6 0.5
93 gombkoto-greti

Gombkötő Gréti

3 Tiszai Kisvirágok Tiszai Kisvirágok 6 0.5
94 dorcsak-hanna-szofia

Dorcsák Hanna Szófia

1 Tiszafüredi Kistigrisek Tiszafüredi Kistigrisek 4 0.5
95 gal-hanna

Gál Hanna

4 Tiszafüredi Kistigrisek Tiszafüredi Kistigrisek 4 0.5
96 gulyas-andras

Gulyás András

2 JKSE Kosársuli U10 JKSE Kosársuli U10 8 0.5
97 papp-sara

Papp Sára

1 Tiszafüredi Kistigrisek Tiszafüredi Kistigrisek 4 0.5
98 mari-zeno

Mári Zénó

1 Lehel Kosársuli U10 Lehel Kosársuli U10 4 0.5
99 kun-benett-martin

Kun Benett Martin

2 JKSE Kosársuli U10 JKSE Kosársuli U10 7 0.4
100 csik-zsombor

Csík Zsombor

2 JKSE Kosársuli U10 JKSE Kosársuli U10 7 0.4
101 tamas-istvan-david

Tamás István Dávid

2 Szolnoki Gepárdok Szolnoki Gepárdok 7 0.4
102 pusztai-balazs

Pusztai Balázs

1 Szolnoki Kobrák Szolnoki Kobrák 10 0.4
103 koch-bence

Koch Bence

2 JKSE Kosársuli U10 JKSE Kosársuli U10 5 0.4
104 martosi-anna

Martosi Anna

4 Szolnoki Gepárdok Szolnoki Gepárdok 6 0.3
105 feher-kaplar-mirko

Fehér-Kaplár Mirkó

1 Lehel Kosársuli U10 Lehel Kosársuli U10 4 0.3
106 tollas-david

Tollas Dávid

2-3 Karcagi SE Oroszlánkölykök Karcagi SE Oroszlánkölykök 4 0.3
107 torok-lilien

Török Lilien

1 Tiszai Kisvirágok Tiszai Kisvirágok 5 0.2
108 tasi-milan-krisztian

Tasi Milán Krisztián

1 Szolnoki Gepárdok Szolnoki Gepárdok 5 0.2
109 balvanyos-alice

Bálványos Alice

3 Tiszai Kisvirágok Tiszai Kisvirágok 5 0.2
110 asztalos-natalia

Asztalos Natália

2 Tiszafüredi Kistigrisek Tiszafüredi Kistigrisek 6 0.2
111 matok-gabor

Matók Gábor

2 Lehel Kosársuli U10 Lehel Kosársuli U10 8 0.1
MKOSZ PROGRAMOK

Vármegyei szövetségek