Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | MVM-OSE Kodály | O | GY, 71 - 12 | 1 - 0 | SZABÓ Ábel (15) (MVM-OSE Hunyadi ) | KISHONTI Barnabás (0) (MVM-OSE Hunyadi ) | VARGA Flórián (2) (MVM-OSE Hunyadi ) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Fazekas Hajnal Erzsébet |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | TSE Basket U11 | I | GY, 21 - 37 | 2 - 0 | VARGA Flórián (8) (MVM-OSE Hunyadi ) | FARLE Kolos (0) (MVM-OSE Hunyadi ) | FARLE Kolos (1) (MVM-OSE Hunyadi ) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Fazekas Hajnal Erzsébet |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | TSE Basket U11 | O | GY, 59 - 27 | 3 - 0 | ÜLLEI-KOVÁCS Máté (12) (MVM-OSE Hunyadi ) | FARLE Kolos (0) (MVM-OSE Hunyadi ) | ÜLLEI-KOVÁCS Máté (2) (MVM-OSE Hunyadi ) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Esztergomi KE | O | GY, 48 - 29 | 4 - 0 | VARGA Flórián (10) (MVM-OSE Hunyadi ) | FARLE Kolos (0) (MVM-OSE Hunyadi ) | ÜLLEI-KOVÁCS Máté (6) (MVM-OSE Hunyadi ) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | MVM-OSE Radnóti | O | GY, 67 - 36 | 5 - 0 | SZABÓ Ábel (11) (MVM-OSE Hunyadi ) | VARGA Lotti (0) (MVM-OSE Hunyadi ) | ÜLLEI-KOVÁCS Máté (3) (MVM-OSE Hunyadi ) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Kaposi Renátó |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | KVSE U11 | O | GY, 69 - 23 | 6 - 0 | VARGA Flórián (13) (MVM-OSE Hunyadi ) | VARGA Lotti (0) (MVM-OSE Hunyadi ) | SZABÓ Péter Zoltán (5) (MVM-OSE Hunyadi ) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Fazekas Hajnal Erzsébet |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | MVM-OSE Radnóti | I | GY, 37 - 53 | 7 - 0 | FARLE Kolos (15) (MVM-OSE Hunyadi ) | FARLE Kolos (0) (MVM-OSE Hunyadi ) | FARLE Kolos (7) (MVM-OSE Hunyadi ) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | TSE Basket U11 | O | GY, 39 - 38 | 8 - 0 | ÜLLEI-KOVÁCS Máté (19) (MVM-OSE Hunyadi ) | FARLE Kolos (0) (MVM-OSE Hunyadi ) | ÜLLEI-KOVÁCS Máté (3) (MVM-OSE Hunyadi ) |
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok | Játékvezetők: Fazekas Hajnal Erzsébet |