Mérkőzések - 2024. 02.
Regionális Fiú Kadett, KE
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Február 1. csütörtök 18:20 68 - 72 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Mónus Péter, Prieger Mihály
Komárom-Esztergom megye 3x3
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Február 2. péntek 18:30 19 - 12 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Február 2. péntek 18:45 14 - 13 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Február 2. péntek 18:45 18 - 5 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Február 2. péntek 19:00 10 - 15 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Február 2. péntek 19:00 10 - 8 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Február 2. péntek 19:15 4 - 12 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Február 2. péntek 19:15 19 - 6 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Február 2. péntek 19:30 11 - 14 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Február 2. péntek 19:30 8 - 21 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Február 2. péntek 19:45 10 - 16 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Február 2. péntek 19:45 18 - 4 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Február 2. péntek 20:00 5 - 8 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Február 2. péntek 20:00 11 - 5 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Február 2. péntek 20:15 12 - 8 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Február 2. péntek 20:15 4 - 7 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Február 2. péntek 20:30 12 - 8 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Regionális Fiú Kadett, KE
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Február 3. szombat 12:00 127 - 47 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Mónus Péter, Sebesi Gábor
Február 4. vasárnap 14:00 38 - 98 MKOSZ Edzőközpont
Játékvezetők: Poór Tamás, Mészáros András
Február 7. szerda 17:30 53 - 77 Szent Pantaleimon Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Szőcs Péter, Horváth Andreasz
Február 9. péntek 18:00 183 - 22 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Krisztián-Világos Tünde
Komárom-Esztergom Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Február 9. péntek 20:15 75 - 71 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Novák Bence, Fazekas Hajnal Erzsébet
Komárom-Esztergom megye, U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Február 11. vasárnap 08:00 57 - 53 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde
Február 11. vasárnap 08:50 58 - 12 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde
Február 11. vasárnap 09:40 43 - 57 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde
Február 11. vasárnap 10:30 21 - 65 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde
Február 11. vasárnap 11:20 42 - 31 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde
Február 11. vasárnap 12:10 72 - 5 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Alina
Február 11. vasárnap 13:00 29 - 52 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Alina
Február 11. vasárnap 13:50 45 - 21 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Alina
Komárom-Esztergom Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Február 13. kedd 18:05 72 - 40 Jókai Mór Gimnázium
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence
Regionális Leány Junior, KE
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Február 17. szombat 14:30 100 - 35 MKOSZ Edzőközpont
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Szőcs Péter
Regionális Fiú Kadett, KE
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Február 18. vasárnap 17:45 67 - 99 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Mónus Péter, Lénárt Arthúr
Február 20. kedd 18:00 103 - 40 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Fazekas Hajnal Erzsébet
Regionális Leány Junior, KE
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Február 22. csütörtök 17:00 42 - 59 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Krisztián-Világos Tünde
Regionális Fiú Kadett, KE
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Február 22. csütörtök 18:15 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Mónus Péter, Lénárt Arthúr
Regionális Leány Junior, KE
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Február 25. vasárnap 10:00 Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
Játékvezetők: Mónus Péter, Prieger Mihály
Regionális Fiú Kadett, KE
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Február 25. vasárnap 15:30 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Lénárt Arthúr
Február 27. kedd 17:30 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Fazekas Hajnal Erzsébet
Regionális Leány Junior, KE
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Február 28. szerda 15:45 NOVOMATIC Aréna

Vármegyei szövetségek