Hunbasket
Webshop
Hírek
Csapatok
Játékosok
Műsor
KOMÁROM-ESZTERGOM MEGYE
Elérhetőségek
Versenykiírások - Dokumentumok
Bajnokságok
Bajnokságok
Komárom-Esztergom megye, U11
Komárom-Esztergom Megye
Komárom-Esztergom megye 3x3
Karácsony Kupa 3x3 UP
Regionális Fiú Junior, KE
Regionális Fiú Kadett, KE
Regionális Leány Junior, KE
KE- Felkészülési mérkőzések
U14 - Leány Serdülő - 25-39. helyért - 1. forduló
11:17 | 2024. Március. 13 .
U14 Leány Serdülő
Comment
Share
U14 - Fiú Serdülő - Országos Főtábla - 3. forduló
10:57 | 2024. Március. 13 .
U14 Fiú Serdülő
Comment
Share
U12 - Gyermek kupa - Alsóház 3. forduló
10:55 | 2024. Március. 13 .
U12 Gyermek kupa
Comment
Share
U11 - Kenguru kupa - Alapszakasz 6. forduló
10:41 | 2024. Március. 13 .
U11 Kenguru kupa
Comment
Share
NB I. A csoport, Fiú U20 - 22-23. forduló
10:23 | 2024. Március. 13 .
MVM-OSE Lions U20
Comment
Share
Komárom-Esztergom Vármegye - Felnőtt Férfi Bajnokság - 6. forduló
10:08 | 2024. Március. 13 .
Komárom-Esztergom Vármegye
Megyei bajnokság
Felnőtt Férfi
Comment
Share
U16 - Fiú Kadett - Rájátszás - Piros csoport - 3-4. forduló
13:21 | 2024. Március. 12 .
U16 Fiú kadett bajnokság
Rájátszás
Piros csoport
Comment
Share
U16 - Fiú Kadett - Rájátszás - Piros csoport - 1-2. forduló
13:06 | 2024. Március. 12 .
U16 Fiú kadett bajnokság
Rájátszás
Piros csoport
Comment
Share
U18 - Fiú Junior - Rájátszás - Zöld csoport - 5-8. forduló
12:41 | 2024. Március. 12 .
U18
Fiú Junior Bajnokság
Rájátszás
Zöld csoport
Comment
Share
U16 - Fiú Kadett - Regionális - 8. forduló
12:17 | 2024. Március. 12 .
U16 Fiú Kadett Regionális bajnokság
Comment
Share
Előző
|
További
Legnépszerűbb hírek
NB I. A csoport, Fiú U20 - 24-26. forduló
2024. Április 10. szerda | 12:08
U16 - Fiú Kadett - Regionális - 9. forduló
2024. Április 10. szerda | 12:00
U18 - Fiú Junior - Keresztjáték
2024. Április 10. szerda | 11:31
U14 - Leány Serdülő - 25-39. helyért - 2. forduló
2024. Április 10. szerda | 08:53
U14 - Fiú Serdülő - Országos Főtábla - 5. forduló
2024. Április 10. szerda | 08:44
U14 - Fiú Serdülő - Országos Főtábla - 4. forduló
2024. Április 10. szerda | 08:38
U11 - Komárom-Esztergom Vármegye - 3. forduló
2024. Április 10. szerda | 08:03
U11 - Kenguru kupa - Alapszakasz 7. forduló
2024. Április 10. szerda | 08:01
Gyászol a magyar kosárlabda, gyászban Oroszlány
2024. Április 3. szerda | 16:19
U18 - Leány Junior Regionális bajnokság - Rájátszás
2024. Március 13. szerda | 11:42
Vármegyei szövetségek
Baranya Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Bács-Kiskun Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Békés Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Budapesti Kosárlabda Szövetség
Csongrád Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Fejér Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Hajdú-Bihar Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Heves Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Komárom-Esztergom Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Nógrád Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Pest Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Somogy Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Tolna Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Vas Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Veszprém Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Zala Vármegyei Kosárlabda Szövetség