Műsor
- Egyeztetés alatt
Műsor
- 2019. Október 8. kedd, 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
DMTK Haraszti Sasok
|
I |
V, 119
- 36
|
1 - 1
|
|
|
|
Aréna: Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
|
|
Műsor
- 2019. Október 20. vasárnap, 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
Albertirsai Sportegyesület
|
O |
V, 55
- 92
|
1 - 2
|
|
|
|
Aréna: Kismarosi Sportcsarnok
|
Játékvezetők:
Vigh Balázs, Miklósi László
|
Műsor
- 2019. November 8. péntek, 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
BKG PRIMA Akadémia Megye FFI
|
I |
V, 77
- 42
|
1 - 3
|
|
|
|
Aréna: Batthyány Kázmér Gimnázium
|
Játékvezetők:
Gyurka Tamás, Varga Dániel Géza
|
Műsor
- 2019. November 10. vasárnap, 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
Váci Reménység
|
O |
V, 44
- 85
|
1 - 4
|
|
|
|
Aréna: Kismarosi Sportcsarnok
|
Játékvezetők:
Kruk Melinda, Agócs Gábor Mihály
|
Műsor
- 2019. November 16. szombat, 20:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
Illyés Budaörs
|
I |
V, 69
- 25
|
1 - 5
|
|
|
|
Aréna: Herman Ottó Általános Iskola És Logopédiai Intézet
|
|
Műsor
- 2019. December 10. kedd, 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
Monor SE Old-ik
|
I |
V, 68
- 39
|
1 - 6
|
|
|
|
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor
|
Játékvezetők:
Mátyás Ferenc, Vigh Balázs
|
Műsor
- 2019. December 15. vasárnap, 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
Dunakanyar KK
|
I |
V, 69
- 56
|
1 - 7
|
|
|
|
Aréna: Kismarosi Sportcsarnok
|
Játékvezetők:
Jurászik László, Dr. Kovács András
|
Műsor
- 2020. Január 12. vasárnap, 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
Monor SE
|
O |
V, 61
- 88
|
1 - 8
|
|
|
|
Aréna: Kismarosi Sportcsarnok
|
Játékvezetők:
Belák Zoltán
|
Műsor
- 2020. Január 19. vasárnap, 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
BKG PRIMA Akadémia Megye FFI
|
O |
V, 26
- 80
|
1 - 9
|
|
|
|
Aréna: Kismarosi Sportcsarnok
|
Játékvezetők:
Gyurkovics István János, Bolyki Dávid
|
Műsor
- 2020. Január 25. szombat, 17:15
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
Váci Reménység
|
I |
V, 127
- 18
|
1 - 10
|
|
|
|
Aréna: Piarista Gimnázium
|
|
Műsor
- 2020. Január 27. hétfő, 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
Albertirsai Sportegyesület
|
I |
V, 95
- 50
|
1 - 11
|
|
|
|
Aréna: Albertirsai Sportcsarnok
|
Játékvezetők:
Németh Patrik, Lázár Zsigmond György
|
Műsor
- 2020. Február 2. vasárnap, 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
Illyés Budaörs
|
O |
V, 45
- 73
|
1 - 12
|
|
|
|
Aréna: Kismarosi Sportcsarnok
|
Játékvezetők:
Szájer József, Sersovszky Gergely Péter
|
Műsor
- 2020. Február 8. szombat, 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
Monor SE
|
I |
V, 100
- 32
|
1 - 13
|
|
|
|
Aréna: József Attila Gimnázium
|
Játékvezetők:
Káré Gergő, Gombos Márk Bálint
|
Műsor
- 2020. Február 16. vasárnap, 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
Monor SE Old-ik
|
O |
V, 65
- 72
|
1 - 14
|
|
|
|
Aréna: Kismarosi Sportcsarnok
|
Játékvezetők:
Gyurka Tamás, Vigh Balázs
|
Műsor
- 2020. Március 1. vasárnap, 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
DMTK Haraszti Sasok
|
O |
V, 55
- 82
|
1 - 15
|
|
|
|
Aréna: Kismarosi Sportcsarnok
|
Játékvezetők:
Horváth Csongor Béla, Tanuló Játékvezető
|