Műsor
- 2019. Október 5. szombat, 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
Szentendrei KSE
|
O |
V, 59
- 60
|
0 - 1
|
|
|
|
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
|
Játékvezetők:
Dr. Kovács András, Hamzi Virág
|
Műsor
- 2019. Október 18. péntek, 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
Salgótarjáni KI
|
I |
GY, 39
- 89
|
1 - 1
|
|
|
|
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
|
|
Műsor
- 2019. Október 21. hétfő, 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
Monor SE
|
O |
GY, 68
- 61
|
2 - 1
|
|
|
|
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor
|
Játékvezetők:
Agócs Gábor Mihály, Mátyás Ferenc
|
Műsor
- 2019. Október 27. vasárnap, 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
DUE DSE - Villámok
|
I |
V, 72
- 67
|
2 - 2
|
|
|
|
Aréna: Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
|
|
Műsor
- 2019. November 8. péntek, 15:30
Műsor
- 2019. November 17. vasárnap, 17:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
Esztergom U18
|
I |
V, 44
- 35
|
2 - 4
|
|
|
|
Aréna: Dobó Katalin Gimnázium
|
|
Műsor
- 2019. November 23. szombat, 15:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
Bikák KK
|
O |
GY, 104
- 22
|
3 - 4
|
|
|
|
Aréna: Pásztói Dózsa György Általános Iskola
|
Játékvezetők:
Dr. Kovács András, Szabó Mátyás Andor
|
Műsor
- 2019. December 7. szombat, 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
Nagykőrösi Sólymok KE
|
I |
V, 83
- 65
|
3 - 5
|
|
|
|
Aréna: Rákóczi Általános Iskola
|
Játékvezetők:
Agócs Gábor Mihály, Tatár Domonkos
|
Műsor
- 2019. December 14. szombat, 15:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
Ferences DSE
|
I |
GY, 0
- 20
|
4 - 5
|
|
|
|
Aréna: Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium
|
|
Műsor
- 2020. Január 8. szerda, 18:00
Műsor
- 2020. Január 11. szombat, 14:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
Szentendrei KSE
|
I |
V, 51
- 41
|
4 - 7
|
|
|
|
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
|
Játékvezetők:
Stickel Balázs, Porkoláb Mercédesz Anett
|
Műsor
- 2020. Január 18. szombat, 15:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
Salgótarjáni KI
|
O |
GY, 82
- 51
|
5 - 7
|
|
|
|
Aréna: Zsigmond Király Általános Iskola
|
Játékvezetők:
Dr. Kovács András
|
Műsor
- 2020. Január 20. hétfő, 17:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
Monor SE
|
I |
V, 73
- 45
|
5 - 8
|
|
|
|
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor
|
Játékvezetők:
Magda János József, Mátyás Ferenc
|
Műsor
- 2020. Február 9. vasárnap, 10:00
Műsor
- 2020. Február 15. szombat, 15:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
Esztergom U18
|
O |
GY, 76
- 44
|
6 - 9
|
|
|
|
Aréna: Zsigmond Király Általános Iskola
|
Játékvezetők:
Gyurkovics István János
|
Műsor
- 2020. Február 25. kedd, 19:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
Bikák KK
|
I |
GY, 44
- 94
|
7 - 9
|
|
|
|
Aréna: British International School
|
Játékvezetők:
Jurászik László, Mátyus Zoé Grèta
|
Műsor
- 2020. Február 29. szombat, 16:20
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
Nagykőrösi Sólymok KE
|
O |
V, 44
- 73
|
7 - 10
|
|
|
|
Aréna: Zsigmond Király Általános Iskola
|
Játékvezetők:
Mátyás Ferenc
|
Műsor
- 2020. Március 8. vasárnap, 13:30
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
|
DUE DSE - Villámok
|
O |
V, 60
- 69
|
7 - 11
|
|
|
|
Aréna: Zsigmond Király Általános Iskola
|
|