Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Vác Optofit SE | O | GY, 20 - 0 | 1 - 0 | |||
Aréna: Albertirsa Újcsarnok |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Nagymaros | O | GY, 20 - 0 | 2 - 0 | |||
Aréna: Albertirsa Újcsarnok |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | DMTK U20 | O | V, 0 - 0 | 2 - 1 | |||
Aréna: Albertirsa Újcsarnok |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Szentendrei KSE | O | V, 0 - 0 | 2 - 2 | |||
Aréna: Albertirsa Újcsarnok |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Monor SE | O | V, 0 - 0 | 2 - 3 | |||
Aréna: Albertirsa Újcsarnok |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | DUE DSE - Villámok | O | V, 0 - 0 | 2 - 4 | |||
Aréna: Albertirsa Újcsarnok |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Pilis Basket | O | V, 65 - 83 | 2 - 5 | |||
Aréna: Albertirsa Újcsarnok | Játékvezetők: Belák Zoltán |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | DMTK U20 | I | V, 63 - 60 | 2 - 6 | |||
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Agócs Gábor Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Monor SE | I | V, 67 - 61 | 2 - 7 | |||
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor | Játékvezetők: Tatár Domonkos, Agócs Gábor Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | BKG-Veresegyház | O | V, 89 - 95 | 2 - 8 | MAGDA János József (39) (Albertirsai Sportegyesület) | MAGDA János József (4) (Albertirsai Sportegyesület ) | MAGDA János József (11) (Albertirsai Sportegyesület) |
Aréna: Albertirsa Újcsarnok | Játékvezetők: Belák Zoltán, Hamzi Virág |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | TFSE U20 | I | V, 92 - 61 | 2 - 9 | |||
Aréna: TF E-terem | Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Fajszi Zsombor Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | DUE DSE - Villámok | I | V, 92 - 73 | 2 - 10 | KORPONAY Mihály (27) (Albertirsai Sportegyesület) | MAGDA János József (3) (Albertirsai Sportegyesület ) | MAGDA János József (6) (Albertirsai Sportegyesület) |
Aréna: Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Miklósi KékRókák KE | I | V, 99 - 57 | 2 - 11 | MAGDA János József (23) (Albertirsai Sportegyesület) | MAGDA János József (6) (Albertirsai Sportegyesület ) | MAGDA János József (3) (Albertirsai Sportegyesület) |
Aréna: Miklóssy János Sportközpont | Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Liktor Viktor |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Százhalombattai KSE | O | GY, 57 - 52 | 3 - 11 | MAGDA János József (21) (Albertirsai Sportegyesület) | MAGDA János József (5) (Albertirsai Sportegyesület ) | MAGDA János József (6) (Albertirsai Sportegyesület) |
Aréna: Albertirsa Újcsarnok | Játékvezetők: Sértő Róbert, Fajszi Zsombor Levente |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | TFSE U20 | O | V, 62 - 81 | 3 - 12 | MAGDA János József (32) (Albertirsai Sportegyesület) | MAGDA János József (5) (Albertirsai Sportegyesület ) | MAGDA János József (3) (Albertirsai Sportegyesület) |
Aréna: Albertirsa Újcsarnok | Játékvezetők: Novák Bence, Gombos Márk Bálint |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Százhalombattai KSE | I | V, 103 - 55 | 3 - 13 | MAGDA János József (22) (Albertirsai Sportegyesület) | MAGDA János József (2) (Albertirsai Sportegyesület ) | MAGDA János József (8) (Albertirsai Sportegyesület) |
Aréna: Százhalombattai Sportcsarnok | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Gombos Ádám Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Szentendrei KSE | I | V, 98 - 55 | 3 - 14 | MAGDA János József (25) (Albertirsai Sportegyesület) | MAGDA János József (6) (Albertirsai Sportegyesület ) | KORPONAY Mihály (4) (Albertirsai Sportegyesület) |
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok | Játékvezetők: Belák Zoltán, Agócs Gábor Mihály |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Pilis Basket | I | V, 111 - 62 | 3 - 15 | KORPONAY Mihály (22) (Albertirsai Sportegyesület) | TURCSEK Bence (3) (Albertirsai Sportegyesület ) | KORPONAY Mihály (2) (Albertirsai Sportegyesület) |
Aréna: Telki | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Dr. Kovács András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | BKG-Veresegyház | I | V, 97 - 53 | 3 - 16 | KORPONAY Mihály (18) (Albertirsai Sportegyesület) | KATONA Nórbert József (1) (Albertirsai Sportegyesület ) | KORPONAY Mihály (0) (Albertirsai Sportegyesület) |
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gyurkovics István János, Sersovszky Gergely Péter |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | TFSE U23 | O | V, 34 - 72 | 3 - 17 | |||
Aréna: Albertirsa Újcsarnok | Játékvezetők: Sértő Róbert, Hamzi Virág |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Nagymaros | I | GY, 53 - 57 | 4 - 17 | |||
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gyurka Tamás, Vigh Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Miklósi KékRókák KE | O | V, 44 - 86 | 4 - 18 | KORPONAY Mihály (23) (Albertirsai Sportegyesület) | KORPONAY Mihály (1) (Albertirsai Sportegyesület ) | KORPONAY Mihály (2) (Albertirsai Sportegyesület) |
Aréna: Albertirsa Újcsarnok | Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Sersovszky Gergely Péter |