Műsor
- Egyeztetés alatt
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
4. forduló |
Vác Optofit SE
|
O |
GY, 20
- 0
|
1 - 0
|
|
|
|
Aréna: TF E-terem
|
|
Műsor
- Egyeztetés alatt
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
21. forduló |
Pilis Basket
|
I |
V, 0
- 0
|
1 - 1
|
|
|
|
Aréna: Paduai Szent Antal Iskola
|
|
Műsor
- Egyeztetés alatt
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
17. forduló |
Nagymaros
|
I |
GY, 0
- 20
|
2 - 1
|
|
|
|
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
|
|
Műsor
- Egyeztetés alatt
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
14. forduló |
Szentendrei KSE
|
I |
GY, 0
- 20
|
3 - 1
|
|
|
|
Aréna: Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
|
|
Műsor
- 2020. Október 25. vasárnap, 17:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
2. forduló |
Monor SE
|
I |
V, 70
- 65
|
3 - 2
|
|
|
|
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor
|
Játékvezetők:
Mátyás Ferenc, Fajszi Zsombor Levente
|
Műsor
- 2020. November 7. szombat, 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
1. forduló |
Százhalombattai KSE
|
O |
GY, 94
- 33
|
4 - 2
|
|
|
|
Aréna: TF E-terem
|
Játékvezetők:
Belák Zoltán, Tatár Domonkos
|
Műsor
- 2020. November 28. szombat, 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
5. forduló |
DUE DSE - Villámok
|
I |
GY, 74
- 128
|
5 - 2
|
|
|
|
Aréna: Dunaújvárosi Főiskola Campus Aréna
|
Játékvezetők:
Novák Bence, Gombos Márk Bálint
|
Műsor
- 2020. December 5. szombat, 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
6. forduló |
Nagymaros
|
O |
GY, 120
- 22
|
6 - 2
|
|
|
|
Aréna: TF E-terem
|
Játékvezetők:
Tatár Domonkos, Szűcs Tamás
|
Műsor
- 2020. December 11. péntek, 19:30
Műsor
- 2020. December 19. szombat, 16:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
3. forduló |
Szentendrei KSE
|
O |
GY, 71
- 67
|
8 - 2
|
|
|
|
Aréna: TF E-terem
|
Játékvezetők:
Lázár Zsigmond György, Gyurka Tamás
|
Műsor
- 2021. Január 8. péntek, 18:50
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
8. forduló |
Albertirsai Sportegyesület
|
O |
GY, 92
- 61
|
9 - 2
|
|
|
|
Aréna: TF E-terem
|
Játékvezetők:
Nagy-Pál Petra, Fajszi Zsombor Levente
|
Műsor
- 2021. Január 16. szombat, 19:00
Műsor
- 2021. Január 23. szombat, 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
10. forduló |
Pilis Basket
|
O |
GY, 81
- 66
|
11 - 2
|
|
|
|
Aréna: TF E-terem
|
Játékvezetők:
Belák Zoltán, Tatár Domonkos
|
Műsor
- 2021. Január 29. péntek, 20:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
11. forduló |
BKG-Veresegyház
|
I |
GY, 70
- 88
|
12 - 2
|
|
|
|
Aréna: Veresegyházi Kosárlabda Csarnok
|
Játékvezetők:
Belák Zoltán, Gyurkovics István János
|
Műsor
- 2021. Január 31. vasárnap, 19:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
12. forduló |
Százhalombattai KSE
|
I |
GY, 69
- 81
|
13 - 2
|
|
|
|
Aréna: Százhalombattai Sportcsarnok
|
Játékvezetők:
Gyurka Tamás, Gombos Ádám Attila
|
Műsor
- 2021. Február 11. csütörtök, 18:50
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
13. forduló |
Monor SE
|
O |
GY, 81
- 43
|
14 - 2
|
|
|
|
Aréna: TF E-terem
|
Játékvezetők:
Czupi Márton, Gyurkovics István János
|
Műsor
- 2021. Február 20. szombat, 15:00
Műsor
- 2021. Február 27. szombat, 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
10. forduló |
TFSE U23
|
I |
GY, 49
- 60
|
16 - 2
|
|
|
|
Aréna: TF E-terem
|
Játékvezetők:
Agócs Gábor Mihály, Szűcs Tamás
|
Műsor
- 2021. Április 16. péntek, 18:50
Műsor
- 2021. Április 22. csütörtök, 18:50
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
18. forduló |
Miklósi KékRókák KE
|
O |
GY, 60
- 58
|
18 - 2
|
|
|
|
Aréna: TF E-terem
|
Játékvezetők:
Németh Patrik, Gombos Márk Bálint
|
Műsor
- 2021. Május 5. szerda, 18:50
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
20. forduló |
DMTK U20
|
O |
GY, 57
- 55
|
19 - 2
|
|
|
|
Aréna: TF E-terem
|
Játékvezetők:
Lázár Zsigmond György, Sersovszky Gergely Péter
|
Műsor
- 2021. Május 8. szombat, 18:00
Forduló |
Ellenfél |
Hol |
Eredmény |
Gy-V |
Max pont |
Max sik. 3p. |
Max sik. bünt. |
22. forduló |
BKG-Veresegyház
|
O |
GY, 92
- 73
|
20 - 2
|
|
|
|
Aréna: TF E-terem
|
Játékvezetők:
Sersovszky Gergely Péter, Gyurkovics István János
|
Műsor
- 2021. Május 19. szerda, 18:50
Műsor
- 2021. Május 29. szombat, 16:00