Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Hernádi Kosárlabda A. | I | V, 0 - 0 | 0 - 1 | |||
Aréna: Paks, ESZI csarnok |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | DMTK | I | V, 0 - 0 | 0 - 2 | |||
Aréna: Paks, ESZI csarnok |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Hernádi Kosárlabda A. | O | GY, 74 - 56 | 1 - 2 | KINDL Szonja (25) (Atomerőmű SE) | GULYÁS Míra Roberta (0) (Atomerőmű SE ) | BAJNAI Csepke (1) (Atomerőmű SE) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Propszt Amanda, Renkecz Máté Gergő |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | DMTK | I | V, 55 - 54 | 1 - 3 | BENKŐ Réka (12) (Atomerőmű SE) | GULYÁS Míra Roberta (0) (Atomerőmű SE ) | ÁCS Míra (1) (Atomerőmű SE) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Domokos Lőrinc, Lipovszky Fanni |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Hernádi Kosárlabda A. | O | GY, 94 - 19 | 2 - 3 | MÜLLER Enikő (21) (Atomerőmű SE) | GULYÁS Míra Roberta (0) (Atomerőmű SE ) | MÜLLER Enikő (3) (Atomerőmű SE) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Tanuló Játékvezető |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | DMTK | I | V, 66 - 56 | 2 - 4 | ÁCS Míra (13) (Atomerőmű SE) | GULYÁS Míra Roberta (0) (Atomerőmű SE ) | ÁCS Míra (1) (Atomerőmű SE) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Neubrandt Roland, Tanuló Játékvezető |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Nagykőrösi Sólymok Kosárlabda Egyesület | I | GY, 55 - 73 | 3 - 4 | ÁCS Míra (19) (Atomerőmű SE) | GULYÁS Míra Roberta (0) (Atomerőmű SE ) | ÁCS Míra (3) (Atomerőmű SE) |
Aréna: Paks, ESZI csarnok | Játékvezetők: Propszt Amanda, Némedi Flóra Anna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Nagykőrösi Sólymok Kosárlabda Egyesület | O | GY, 66 - 40 | 4 - 4 | ÁCS Míra (12) (Atomerőmű SE) | GULYÁS Míra Roberta (0) (Atomerőmű SE ) | GULYÁS Míra Roberta (0) (Atomerőmű SE) |
Aréna: Paks, ESZI csarnok | Játékvezetők: Propszt Amanda, Némedi Flóra Anna |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Hernádi Kosárlabda A. | O | GY, 75 - 29 | 5 - 4 | ÁCS Míra (35) (Atomerőmű SE) | GULYÁS Míra Roberta (0) (Atomerőmű SE ) | ÁCS Míra (1) (Atomerőmű SE) |
Aréna: Paks, ESZI csarnok |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | DMTK | O | GY, 60 - 50 | 6 - 4 | SOLYMOSI Berill (15) (Atomerőmű SE) | SOLYMOSI Berill (1) (Atomerőmű SE ) | SOLYMOSI Berill (2) (Atomerőmű SE) |
Aréna: Paks, ESZI csarnok | Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Finta Zétény |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
DMTK | I | GY, 49 - 103 | 7 - 4 | ÁCS Míra (36) (Atomerőmű SE) | GULYÁS Míra Roberta (0) (Atomerőmű SE ) | SOLYMOSI Berill (5) (Atomerőmű SE) | |
Aréna: Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola | Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Hamzi Virág VB elnök: Czéh Csaba Károly |