Mérkőzések - 2024. 02.
Veszprém Megye U14
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Február 10. szombat 08:30 65 - 27 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Prieger Mihály
Február 10. szombat 09:40 48 - 30 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Prieger Mihály
Február 10. szombat 10:50 49 - 19 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Prieger Mihály
Február 10. szombat 12:00 57 - 41 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Prieger Mihály
Veszprém Megye - Leány U14
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Február 11. vasárnap 09:00 15 - 90 Rády József Sportcsarnok
Játékvezetők: Rácz István Zoltán, Kiss István
Veszprém Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Február 11. vasárnap 09:00 61 - 80 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Molnár Krisztián
Veszprém Megye - Leány U14
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Február 11. vasárnap 10:10 63 - 12 Rády József Sportcsarnok
Játékvezetők: Rácz István Zoltán, Kiss István
Veszprém Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Február 11. vasárnap 10:15 57 - 56 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Prieger Mihály
Regionális Fiú Serdülő, Veszprém
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Február 11. vasárnap 11:00 80 - 62 Kőkúti Általános Iskola tornaterme
Játékvezetők: Agócs Gábor Mihály, Upor Milán
Veszprém Megye - Leány U14
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Február 11. vasárnap 11:20 43 - 63 Rády József Sportcsarnok
Játékvezetők: Rácz István Zoltán, Kiss István
Veszprém Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Február 11. vasárnap 11:30 51 - 43 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Prieger Mihály
Február 11. vasárnap 12:45 74 - 51 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Prieger Mihály, Molnár Krisztián
Február 11. vasárnap 14:00 54 - 74 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Molnár Krisztián
Február 11. vasárnap 15:15 54 - 81 Radnóti Miklós Általános Iskola
Játékvezetők: Prieger Mihály, Molnár Krisztián
Regionális Fiú Serdülő, Veszprém
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Február 14. szerda 18:20 69 - 92 Kőkúti Általános Iskola tornaterme
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet
Veszprém Megye U18
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Február 17. szombat 11:00 59 - 33 Celldömölk Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
Február 17. szombat 12:30 22 - 43 Celldömölk Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
Február 17. szombat 14:00 32 - 77 Celldömölk Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István
Veszprém Megye U14
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Február 18. vasárnap 10:00 26 - 28 Nepomuki Szent János Általános Iskola
Játékvezetők: Rácz István Zoltán, Molnár Krisztián
Február 18. vasárnap 11:30 51 - 43 Nepomuki Szent János Általános Iskola
Játékvezetők: Rácz István Zoltán, Molnár Krisztián
Február 18. vasárnap 13:00 40 - 43 Nepomuki Szent János Általános Iskola
Játékvezetők: Rácz István Zoltán, Molnár Krisztián
Regionális Fiú Serdülő, Veszprém
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Február 24. szombat 10:00 Dobó Katalin Gimnázium
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet VB elnök: Gecsei Ferenc
Február 24. szombat 12:00 Dobó Katalin Gimnázium
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Fazekas Hajnal Erzsébet VB elnök: Gecsei Ferenc
Február 24. szombat 14:00 Dobó Katalin Gimnázium
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Fazekas Hajnal Erzsébet VB elnök: Gecsei Ferenc
Veszprém Megye U16
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Február 24. szombat 15:30 Rády József Sportcsarnok
Játékvezetők: Prieger Mihály, Lénárt Arthúr
Regionális Fiú Serdülő, Veszprém
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Február 24. szombat 16:00 Dobó Katalin Gimnázium
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde VB elnök: Gecsei Ferenc
Veszprém Megye U16
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Február 24. szombat 16:50 Rády József Sportcsarnok
Játékvezetők: Mónus Péter, Prieger Mihály
Február 24. szombat 18:00 Rády József Sportcsarnok
Játékvezetők: Mónus Péter, Lénárt Arthúr
Február 25. vasárnap 08:40 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Molnár Krisztián
Regionális Fiú Serdülő, Veszprém
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Február 25. vasárnap 09:30 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Poór Tamás, Tóth Bence VB elnök: Béndek Gábor Miklós
Veszprém Megye U16
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Február 25. vasárnap 09:50 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Molnár Krisztián
Február 25. vasárnap 11:00 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Molnár Krisztián
Regionális Fiú Serdülő, Veszprém
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Február 25. vasárnap 11:30 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Bence, Mészáros András VB elnök: Béndek Gábor Miklós
Február 25. vasárnap 13:30 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Poór Tamás, Hederics Fanni Rebeka VB elnök: Béndek Gábor Miklós
Február 25. vasárnap 15:30 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Poór Tamás, Tóth Bence VB elnök: Béndek Gábor Miklós

Vármegyei szövetségek