Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
AKU | FAK | Március 2. szombat | 08:50 | 48 - 64 | Bakony Sporttelep |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István | |||||
FAK | Tapolca | Március 2. szombat | 10:00 | 72 - 58 | Bakony Sporttelep |
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Kiss István | |||||
Tapolca | AKU | Március 2. szombat | 11:10 | 37 - 39 | Bakony Sporttelep |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Molnár Krisztián |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
AKU | VESC | Március 2. szombat | 12:50 | 138 - 14 | Bakony Sporttelep |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Molnár Krisztián | |||||
Tapolca | CVSE | Március 2. szombat | 14:00 | 111 - 5 | Bakony Sporttelep |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Kiss István | |||||
VESC | CVSE | Március 2. szombat | 15:10 | 35 - 27 | Bakony Sporttelep |
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Kiss István | |||||
AKU | Tapolca | Március 2. szombat | 16:20 | 50 - 96 | Bakony Sporttelep |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Molnár Krisztián |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
BALATONFÜRED | Fűzfői AK | Március 17. vasárnap | 09:00 | 72 - 52 | Radnóti Miklós Általános Iskola |
Játékvezetők: Mónus Péter, Prieger Mihály | |||||
AKU | START SPORTEGYESÜLET | Március 17. vasárnap | 10:15 | 44 - 65 | Radnóti Miklós Általános Iskola |
Játékvezetők: Mónus Péter, Prieger Mihály | |||||
OOK-VUKE | Fűzfői AK | Március 17. vasárnap | 11:30 | 92 - 42 | Radnóti Miklós Általános Iskola |
Játékvezetők: Mónus Péter, Prieger Mihály | |||||
START SPORTEGYESÜLET | Tapolcai VSE | Március 17. vasárnap | 12:45 | 59 - 40 | Radnóti Miklós Általános Iskola |
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor | |||||
AKU | OOK-VUKE | Március 17. vasárnap | 14:00 | 53 - 87 | Radnóti Miklós Általános Iskola |
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor | |||||
Tapolcai VSE | BALATONFÜRED | Március 17. vasárnap | 15:15 | 89 - 69 | Radnóti Miklós Általános Iskola |
Játékvezetők: Fülöp András, Sebesi Gábor |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Tapolcai Tigrisek | Esztergomi KE U14 | Március 24. vasárnap | 10:00 | 105 - 43 | Kazinczy Ferenc Tagintézmény |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Molnár Krisztián VB elnök: Kiss István | |||||
Ajka | TSE Basket U14 | Március 24. vasárnap | 12:00 | 57 - 73 | Kazinczy Ferenc Tagintézmény |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Molnár Dóra VB elnök: Kiss István | |||||
Dávid Kornél KA/C | Dunaújvárosi Sárkányok U14 | Március 24. vasárnap | 13:00 | 26 - 78 | Tóvárosi Általános Iskola |
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Tóth Bence VB elnök: Bónitz István | |||||
Esztergomi KE U14 | Ajka | Március 24. vasárnap | 14:00 | 74 - 87 | Kazinczy Ferenc Tagintézmény |
Játékvezetők: Molnár Krisztián, Molnár Dóra VB elnök: Kiss István | |||||
Alba Fehérvár/B | VUKE U14/B | Március 24. vasárnap | 15:00 | 72 - 61 | Tóvárosi Általános Iskola |
Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Béndek Gábor Miklós VB elnök: Bónitz István | |||||
Tapolcai Tigrisek | TSE Basket U14 | Március 24. vasárnap | 16:00 | 80 - 64 | Kazinczy Ferenc Tagintézmény |
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Molnár Krisztián VB elnök: Kiss István | |||||
Dávid Kornél KA/C | VUKE U14/B | Március 24. vasárnap | 17:00 | 37 - 88 | Tóvárosi Általános Iskola |
Játékvezetők: Poór Tamás, Tóth Bence VB elnök: Bónitz István | |||||
Dunaújvárosi Sárkányok U14 | Alba Fehérvár/B | Március 24. vasárnap | 19:00 | 83 - 59 | Tóvárosi Általános Iskola |
Játékvezetők: Poór Tamás, Szabó Csillag VB elnök: Bónitz István |