Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Sberbank Rockers Kerék | I | GY, 80 - 91 | 1 - 0 | MARÁZ Ádám Róbert (16) (Honvéd Zrínyi SE/A) | GÁL Márkó (2) (Honvéd Zrínyi SE/A ) | MARÁZ Ádám Róbert (4) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Goda László, Sancilio Alexis |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Piar | I | V, 82 - 68 | 1 - 1 | MARÁZ Ádám Róbert (20) (Honvéd Zrínyi SE/A) | MARÁZ Ádám Róbert (2) (Honvéd Zrínyi SE/A ) | MARÁZ Ádám Róbert (6) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
Aréna: Piarista Gimnázium | Játékvezetők: Goda László, Major Ádám |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Újpest-MT Öregfiúk | O | GY, 96 - 78 | 2 - 1 | BÖRÖNTE Bence (21) (Honvéd Zrínyi SE/A) | GÁL Márkó (4) (Honvéd Zrínyi SE/A ) | MARÁZ András Gábor (4) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Balogh Kristóf |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Diósdi Sasok | I | GY, 75 - 90 | 3 - 1 | MARÁZ Ádám Róbert (19) (Honvéd Zrínyi SE/A) | MARÁZ Ádám Róbert (2) (Honvéd Zrínyi SE/A ) | MARÁZ Ádám Róbert (5) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Gaál Norbert |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Budafok/A | O | V, 76 - 92 | 3 - 2 | MARÁZ Ádám Róbert (17) (Honvéd Zrínyi SE/A) | JAKUBIK Dániel (3) (Honvéd Zrínyi SE/A ) | MARÁZ Ádám Róbert (8) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium | Játékvezetők: Nagy László, Szőke Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Malév SC | I | GY, 58 - 76 | 4 - 2 | BÖRÖNTE Bence (16) (Honvéd Zrínyi SE/A) | VÁGHY Tamás János (0) (Honvéd Zrínyi SE/A ) | MARÁZ Ádám Róbert (3) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Pál Roland |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Sberbank Rockers Kerék | O | V, 61 - 65 | 4 - 3 | MARÁZ Ádám Róbert (19) (Honvéd Zrínyi SE/A) | JAKUBIK Dániel (3) (Honvéd Zrínyi SE/A ) | MARÁZ Ádám Róbert (4) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Szőts Dávid István |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Diósdi Sasok | O | GY, 106 - 54 | 5 - 3 | MARÁZ Ádám Róbert (23) (Honvéd Zrínyi SE/A) | JAKUBIK Dániel (3) (Honvéd Zrínyi SE/A ) | GÁL Márkó (3) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Komlódi Benedek |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Bp. Honvéd Monsters | O | V, 55 - 62 | 5 - 4 | BÖRÖNTE Bence (17) (Honvéd Zrínyi SE/A) | BÖRÖNTE Bence (1) (Honvéd Zrínyi SE/A ) | MARÁZ Ádám Róbert (4) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
Aréna: Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Bagi Bálint, Hartai Tamás |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Újpest-MT Öregfiúk | I | GY, 72 - 80 | 6 - 4 | KIRJÁK Gyárfás (20) (Honvéd Zrínyi SE/A) | TÓTH Bertalan (3) (Honvéd Zrínyi SE/A ) | KIRJÁK Gyárfás (4) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
Aréna: Göllner Mária Waldorf Gimnázium | Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Piar | O | GY, 70 - 62 | 7 - 4 | GÁL Márkó (17) (Honvéd Zrínyi SE/A) | GÁL Márkó (4) (Honvéd Zrínyi SE/A ) | MARÁZ András Gábor (5) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
Aréna: Piarista Gimnázium | Játékvezetők: Minár László Balázs, Hőgerl Bence |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Bp. Honvéd Monsters | I | V, 68 - 66 | 7 - 5 | GÁL Márkó (19) (Honvéd Zrínyi SE/A) | BERBEROVICS Márk (3) (Honvéd Zrínyi SE/A ) | BERBEROVICS Márk (4) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
Aréna: Simon János Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Szentpáli-Gavallér Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Saskacsák MF | I | V, 58 - 56 | 7 - 6 | TÓTH Bertalan (12) (Honvéd Zrínyi SE/A) | TÓTH Bertalan (1) (Honvéd Zrínyi SE/A ) | BERBEROVICS Márk (2) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
Aréna: Tungsram Csarnok | Játékvezetők: Goda László, Pohánka Balázs |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Malév SC | O | GY, 83 - 80 | 8 - 6 | GÁL Márkó (19) (Honvéd Zrínyi SE/A) | GÁL Márkó (3) (Honvéd Zrínyi SE/A ) | MARÁZ András Gábor (8) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
Aréna: Dr. Vilmos Endre Sportcentrum | Játékvezetők: Sancilio Alexis, Németh Fanni |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Budafok/A | I | V, 91 - 72 | 8 - 7 | KIRJÁK Gyárfás (32) (Honvéd Zrínyi SE/A) | VÁGHY Tamás János (0) (Honvéd Zrínyi SE/A ) | MARÁZ András Gábor (2) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
Aréna: Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Rózsavölgyi Alexandra |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Saskacsák MF | O | GY, 68 - 50 | 9 - 7 | BÖRÖNTE Bence (16) (Honvéd Zrínyi SE/A) | GÁL Márkó (2) (Honvéd Zrínyi SE/A ) | MARÁZ Ádám Róbert (5) (Honvéd Zrínyi SE/A) |
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Goda László, NAGY ISTVÁN |