Fazekas Ervin Férfi Fejér Megyei Bajnokság - Dunaújvárosi SárkányokDunaújvárosi Sárkányok
Műsor - 2021. November 5. péntek
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
4. forduló VárpalotaVárpalota I V, 81 - 62 0 - 1 KATONA Kristóf (28) (Dunaújvárosi Sárkányok) TAKÁCS Gyula Levente (2) (Várpalota ) BOGNÁR Mátyás (8) (Dunaújvárosi Sárkányok)
Aréna: Gál Gyula Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Horváth Andreasz, KOCSIS JÓZSEF
Műsor - 2021. November 12. péntek
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
5. forduló Reál MargitReál Margit I V, 105 - 88 0 - 2 BOGNÁR Mátyás (37) (Dunaújvárosi Sárkányok) BOGNÁR Mátyás (5) (Dunaújvárosi Sárkányok ) BOGNÁR Mátyás (8) (Dunaújvárosi Sárkányok)
Aréna: MKOSZ Sportcentrum Játékvezetők: Poór Tamás, Béndek Gábor Miklós
Műsor - 2021. November 19. péntek
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
6. forduló Fehérvár KCFehérvár KC O V, 69 - 105 0 - 3 FÜZY Marcell (35) (Fehérvár KC) RAPALI Imre (5) (Fehérvár KC ) BOGNÁR Mátyás (8) (Dunaújvárosi Sárkányok)
Aréna: Gárdonyi Géza Görög-katolikus Általános Iskola Tornaterme Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Béndek Gábor Miklós
Műsor - 2021. November 26. péntek
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
7. forduló Ecolux Line Basketball TeamEcolux Line Basketball Team O GY, 126 - 45 1 - 3 KATONA Kristóf (80) (Dunaújvárosi Sárkányok) VARGA Ákos (3) (Dunaújvárosi Sárkányok ) KATONA Kristóf (8) (Dunaújvárosi Sárkányok)
Aréna: Széchenyi István Gimnázium Játékvezetők: Poór Tamás, Béndek Gábor Miklós
Műsor - 2021. December 1. szerda
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
8. forduló Vasöntöde KCVasöntöde KC I V, 99 - 81 1 - 4 BOGNÁR Mátyás (40) (Dunaújvárosi Sárkányok) BOGNÁR Mátyás (6) (Dunaújvárosi Sárkányok ) BOGNÁR Mátyás (8) (Dunaújvárosi Sárkányok)
Aréna: MKOSZ Sportcentrum Játékvezetők: Tóth Bence, Poór Tamás
Műsor - 2021. December 10. péntek
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
9. forduló VadmalacokVadmalacok O V, 66 - 104 1 - 5 PAKSA Péter (34) (Vadmalacok) CSOBÁN Dávid (5) (Dunaújvárosi Sárkányok ) TÁPAI Márton (5) (Vadmalacok)
Aréna: Gárdonyi Géza Görög-katolikus Általános Iskola Tornaterme Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Tóth Bence
Műsor - 2022. Január 7. péntek
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
2. forduló VadmalacokVadmalacok I V, 131 - 60 1 - 6 PAKSA Péter (32) (Vadmalacok) RAUSCH István (4) (Dunaújvárosi Sárkányok ) CSOBÁN Dávid (3) (Dunaújvárosi Sárkányok)
Aréna: MKOSZ Sportcentrum Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Tóth Bence
Műsor - 2022. Január 10. hétfő
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
10. forduló ÔsfehérvárÔsfehérvár I V, 101 - 90 1 - 7 KATONA Kristóf (38) (Dunaújvárosi Sárkányok) RAUSCH István (4) (Dunaújvárosi Sárkányok ) KATONA Kristóf (12) (Dunaújvárosi Sárkányok)
Aréna: MKOSZ Sportcentrum Játékvezetők: Szőcs Péter, KOCSIS JÓZSEF
Műsor - 2022. Január 21. péntek
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
11. forduló VárpalotaVárpalota O V, 53 - 109 1 - 8 KATONA Kristóf (28) (Dunaújvárosi Sárkányok) RAUSCH István (3) (Dunaújvárosi Sárkányok ) KATONA Kristóf (6) (Dunaújvárosi Sárkányok)
Aréna: Gárdonyi Géza Görög-katolikus Általános Iskola Tornaterme Játékvezetők: KOCSIS JÓZSEF, Tóth Bence
Műsor - 2022. Február 1. kedd
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
13. forduló Fehérvár KCFehérvár KC I V, 109 - 79 1 - 9 KATONA Kristóf (36) (Dunaújvárosi Sárkányok) BOGNÁR Mátyás (4) (Dunaújvárosi Sárkányok ) KATONA Kristóf (4) (Dunaújvárosi Sárkányok)
Aréna: MKOSZ Sportcentrum Játékvezetők: Nagy-Pál Petra, Tóth Bence
Műsor - 2022. Február 9. szerda
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
14. forduló Ecolux Line Basketball TeamEcolux Line Basketball Team I GY, 37 - 83 2 - 9 KATONA Kristóf (41) (Dunaújvárosi Sárkányok) VARGA Ákos (4) (Dunaújvárosi Sárkányok ) KATONA Kristóf (3) (Dunaújvárosi Sárkányok)
Aréna: MKOSZ Sportcentrum Játékvezetők: Szőcs Péter, Tóth Bence
Műsor - 2022. Február 17. csütörtök
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
3. forduló ÔsfehérvárÔsfehérvár O V, 76 - 108 2 - 10 BOGNÁR Mátyás (34) (Dunaújvárosi Sárkányok) BOGNÁR Mátyás (3) (Dunaújvárosi Sárkányok ) KATONA Kristóf (3) (Dunaújvárosi Sárkányok)
Aréna: Gárdonyi Géza Görög-katolikus Általános Iskola Tornaterme Játékvezetők: Horváth Andreasz, Béndek Gábor Miklós
Műsor - 2022. Február 25. péntek
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló Vasöntöde KCVasöntöde KC O V, 80 - 91 2 - 11 KATONA Kristóf (23) (Dunaújvárosi Sárkányok) RAUSCH István (7) (Dunaújvárosi Sárkányok ) KATONA Kristóf (6) (Dunaújvárosi Sárkányok)
Aréna: Gárdonyi Géza Görög-katolikus Általános Iskola Tornaterme Játékvezetők: Horváth Andreasz, Béndek Gábor Miklós
Műsor - 2022. Március 4. péntek
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
12. forduló Reál MargitReál Margit O GY, 72 - 69 3 - 11 KATONA Kristóf (35) (Dunaújvárosi Sárkányok) MAKOVSKY Szabolcs (2) (Reál Margit ) BOGNÁR Mátyás (9) (Dunaújvárosi Sárkányok)
Aréna: Gárdonyi Géza Görög-katolikus Általános Iskola Tornaterme Játékvezetők: Keresztes Tamás, Nagy Viktor
Műsor - 2022. Március 21. hétfő
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  ÔsfehérvárÔsfehérvár I V, 125 - 78 3 - 12 KATONA Kristóf (30) (Dunaújvárosi Sárkányok) BOGNÁR Mátyás (5) (Dunaújvárosi Sárkányok ) BOGNÁR Mátyás (5) (Dunaújvárosi Sárkányok)
Aréna: MKOSZ Sportcentrum Játékvezetők: Szőcs Péter, Tóth Bence
Műsor - 2022. Március 31. csütörtök
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  ÔsfehérvárÔsfehérvár O V, 71 - 100 3 - 13 BOCSÁRDI Gábor Zoltán (46) (Ôsfehérvár) BOCSÁRDI Gábor Zoltán (2) (Ôsfehérvár ) BOGNÁR Mátyás (7) (Dunaújvárosi Sárkányok)
Aréna: Széchenyi István Gimnázium Játékvezetők: Szőcs Péter, Tóth Bence
Műsor - 2022. Április 28. csütörtök
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Reál MargitReál Margit O V, 62 - 77 3 - 14 MINÁROVITS Márton (25) (Reál Margit) BOGNÁR Mátyás (2) (Dunaújvárosi Sárkányok ) BOGNÁR Mátyás (5) (Dunaújvárosi Sárkányok)
Aréna: Széchenyi Gimnázium Játékvezetők: Poór Tamás, Tóth Bence
Műsor - 2022. Május 6. péntek
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Reál MargitReál Margit I GY, 68 - 88 4 - 14 KATONA Kristóf (50) (Dunaújvárosi Sárkányok) MOLNÁR Kevin (3) (Dunaújvárosi Sárkányok ) KATONA Kristóf (4) (Dunaújvárosi Sárkányok)
Aréna: MKOSZ Sportcentrum Játékvezetők: Poór Tamás, Tóth Bence
Műsor - 2022. Május 13. péntek
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Reál MargitReál Margit I V, 87 - 68 4 - 15 POSCH Dániel (32) (Reál Margit) RIGÓ Zoltán (4) (Reál Margit ) POSCH Dániel (5) (Reál Margit)
Aréna: MKOSZ Sportcentrum Játékvezetők: Horváth Andreasz, Tóth Bence
Műsor - 2022. Május 21. szombat
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Ecolux Line Basketball TeamEcolux Line Basketball Team O GY, 122 - 32 5 - 15 BOGNÁR Mátyás (60) (Dunaújvárosi Sárkányok) BOGNÁR Mátyás (20) (Dunaújvárosi Sárkányok ) LENGYEL Martin (1) (Dunaújvárosi Sárkányok)
Aréna: MKOSZ Sportcentrum Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Poór Tamás

Megyei szövetségek