Hunbasket
Webshop
Hírek
Csapatok
Játékosok
Műsor
FEJÉR MEGYE
Elérhetőség
Versenykiírások - Dokumentumok
Bajnokságok
Bajnokságok
Fazekas Ervin Férfi Fejér Megyei Bajnokság
Thuróczy Nóra Női Fejér Megyei Bajnokság
Alba Regia Megyebajnokok Tornája
Regionális Fiú Junior, Fejér
Regionális Fiú Serdülő, Fejér
Fejér - Felkészülési mérkőzések
Játékosok - 2023/2024
Fazekas Ervin Férfi Fejér Megyei Bajnokság
Thuróczy Nóra Női Fejér Megyei Bajnokság
Alba Regia Megyebajnokok Tornája
Regionális Fiú Junior, Fejér
Regionális Fiú Serdülő, Fejér
Fejér - Felkészülési mérkőzések
A
ABÉRT
András
ABLONCZY
Csaba
ANDÓ
Péter
B
BAKOS
Miklós Gergely
BALÁZS
András
BERNECZEI
László István
BODORKÓS
Máté
BUZÁSI
Áron Benedek
C
CSISZÁR
Dániel
CSOMÓ
Zoltán
D
DÉNES
Kende
DÉVAI
Ádám Dániel
DOROGI
Erik
DREIFINGER
Zoltán Miklós
E
ERDÉSZ
Dávid
F
FÜLÖP
Zsolt
G
GYUK
Zsombor Péter
H
HENDE
László
HENRIK
István
HOÓR
László
HOÓR
Valentin
HORVÁTH
Gergely
HORVÁTH
István
HORVÁTH
Zoltán
I
J
JANZSÓ
Zoltán Gábor
JAROSEVITS
Róbert Tibor
JUHÁSZ
Máté Bence
K
KOROMPAY
Dénes
KOROMPAY
Levente
KONTA
Balázs
KISS
János Benedek
KELLER
Ádám
KELLNER
Márk
KIENITZ
Pál György
L
LELKES
Péter
LUKÁCS
Martin
LUKÁCS
Tibor
M
MEDVECZKY
Sámuel László
MÉSZÁROS
Gábor
MITTERSTILLER
András Csaba
MONDL
Szilárd
MÓROCZ
Ákos
N
O
OLÁH
Bence
P
Q
R
RADICS
Tamás György
RAPALI
Imre
ROVNYAI
János
S
SZALAI
Zsolt
SZANATI
Mátyás
SZENTIRMAY
András
SZENTIRMAY
Péter
SZIKLAI
Gyula
SZKOK
Csaba
T
TAYLOR
John Mark
TORKANICS
Máté
TÖRÖK
Viktor
U
V
VAJDA
Zoltán
VARGA
Tamás
VIZI
Balázs Péter
VUKICS
Ferenc Lél
W
WAIGAND
Ágoston
WESZELOVITS
Attila
X
Y
Z
ZSARNÓCI
Benedek
MKOSZ PROGRAMOK
Vármegyei szövetségek
Baranya Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Bács-Kiskun Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Békés Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Budapesti Kosárlabda Szövetség
Csongrád Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Fejér Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Győr-Moson-Sopron Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Hajdú-Bihar Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Heves Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Komárom-Esztergom Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Nógrád Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Pest Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Somogy Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Tolna Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Vas Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Veszprém Vármegyei Kosárlabda Szövetség
Zala Vármegyei Kosárlabda Szövetség