Ranglisták - Fazekas Ervin Férfi Fejér Megyei Bajnokság - 2021/2022 Ranglisták - Fazekas Ervin Férfi Fejér Megyei Bajnokság - 2021/2022
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 katona-kristof

Katona Kristóf

1 Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 14 441
2 fuzy-marcell

Füzy Marcell

4 Fehérvár KC Fehérvár KC 14 300
3 bognar-matyas

Bognár Mátyás

1 Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 11 272
4 kardos-adam

Kardos Ádám

2 Ôsfehérvár Ôsfehérvár 14 238
5 horvath-richard

Horváth Richárd

1 Vasöntöde KC Vasöntöde KC 13 236
6 toth-szabolcs

Tóth Szabolcs

2-3 Vasöntöde KC Vasöntöde KC 13 231
7 schwarcinger-peter

Schwarcinger Péter

3 Várpalota Várpalota 13 218
8 paksa-peter

Paksa Péter

3 Vadmalacok Vadmalacok 14 210
9 fekete-csaba

Fekete Csaba

5 Vadmalacok Vadmalacok 8 203
10 rapali-imre

Rapali Imre

4 Fehérvár KC Fehérvár KC 13 192
11 racz-gergely

Rácz Gergely

3 Vadmalacok Vadmalacok 10 173
12 rigo-zoltan

Rigó Zoltán

2 Reál Margit Reál Margit 14 168
13 fuzy-arpad

Füzy Árpád

3 Fehérvár KC Fehérvár KC 12 163
14 honhalmi-peter

Honhalmi Péter

3 Vadmalacok Vadmalacok 12 158
15 bakos-miklos-gergely

Bakos Miklós Gergely

2-3 Fehérvár KC Fehérvár KC 12 158
16 verli-robert

Verli Róbert

4-5 Reál Margit Reál Margit 14 155
17 makovsky-szabolcs

Makovsky Szabolcs

4 Reál Margit Reál Margit 12 153
18 posch-daniel

Posch Dániel

1 Reál Margit Reál Margit 9 152
19 soros-istvan

Sörös István

4-5 Vasöntöde KC Vasöntöde KC 12 144
20 kardos-laszlo

Kardos László

5 Ôsfehérvár Ôsfehérvár 12 135
21 darusag-david

Daruság Dávid

3 Várpalota Várpalota 13 134
22 tapai-marton

Tápai Márton

4 Vadmalacok Vadmalacok 13 133
23 bocsardi-gabor-zoltan

Bocsárdi Gábor Zoltán

3-5 Ôsfehérvár Ôsfehérvár 10 127
24 kiss-gergely

Kiss Gergely

2-3 Vasöntöde KC Vasöntöde KC 14 125
25 takacs-gyula-levente

Takács Gyula Levente

2 Várpalota Várpalota 13 120
26 pecsi-zsolt

Pécsi Zsolt

4 Ôsfehérvár Ôsfehérvár 7 118
27 kiffer-magor

Kiffer Magor

1 Vasöntöde KC Vasöntöde KC 12 116
28 boka-peter

Bóka Péter

1-2 Várpalota Várpalota 12 116
29 czepanecz-tamas

Czepanecz Tamás

3 Vadmalacok Vadmalacok 8 115
30 minarovits-marton

Minárovits Márton

1 Reál Margit Reál Margit 12 113
31 sebestyen-lorant

Sebestyén Lóránt

2 Várpalota Várpalota 11 106
32 jobbagy-zsolt

Jobbágy Zsolt

3 Ôsfehérvár Ôsfehérvár 13 104
33 rausch-istvan

Rausch István

1 Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 8 98
34 schwarczinger-csaba

Schwarczinger Csaba

3-4 Várpalota Várpalota 8 98
35 meszaros-balint

Mészáros Bálint

3 Ôsfehérvár Ôsfehérvár 14 97
36 maar-benedek

Maár Benedek

1 Vadmalacok Vadmalacok 7 96
37 hoor-laszlo

Hoór László

1-2 Fehérvár KC Fehérvár KC 9 93
38 varga-akos

Varga Ákos

2 Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 12 88
39 nemeth-krisztian

Németh Krisztián

3 Vadmalacok Vadmalacok 9 86
40 grill-zoltan

Grill Zoltán

4 Ecolux Line Basketball Team Ecolux Line Basketball Team 14 85
41 perger-patrik

Perger Patrik

5 Várpalota Várpalota 9 84
42 ando-peter

Andó Péter

4 Fehérvár KC Fehérvár KC 14 83
43 szanyi-matyas

Szanyi Mátyás

4 Ôsfehérvár Ôsfehérvár 12 80
44 kiraly-kolos

Király Kolos

3 Reál Margit Reál Margit 12 79
45 tapai-attila

Tápai Attila

2 Ôsfehérvár Ôsfehérvár 5 79
46 kocsis-vilmos-gabor

Kocsis Vilmos Gábor

3 Ecolux Line Basketball Team Ecolux Line Basketball Team 11 77
47 nagy-daniel

Nagy Dániel

1 Vadmalacok Vadmalacok 14 74
48 kisteleki-gabor

Kisteleki Gábor

4 Reál Margit Reál Margit 9 72
49 albrecht-viktor

Albrecht Viktor

2-3 Vasöntöde KC Vasöntöde KC 13 71
50 battyanyi-gyozo

Battyányi Győző

5 Ecolux Line Basketball Team Ecolux Line Basketball Team 8 69
51 bekefi-zoltan

Békefi Zoltán

1-2 Várpalota Várpalota 7 68
52 koller-istvan

Koller István

1 Ôsfehérvár Ôsfehérvár 6 66
53 simon-laszlo

Simon László

2-3 Vasöntöde KC Vasöntöde KC 8 64
54 nagy-balint

Nagy Bálint

2 Ecolux Line Basketball Team Ecolux Line Basketball Team 13 63
55 soczo-lajos

Soczó Lajos

5 Fehérvár KC Fehérvár KC 12 58
56 lengyel-martin

Lengyel Martin

2 Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 11 56
57 kodak-gergo

Kodak Gergő

2-3 Vasöntöde KC Vasöntöde KC 13 56
58 mohai-gergo

Mohai Gergő

1 Vadmalacok Vadmalacok 6 51
59 szekeres-csaba

Szekeres Csaba

3 Ôsfehérvár Ôsfehérvár 8 46
60 viharos-zsolt-janos

Viharos Zsolt János

4 Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 9 46
61 szkok-csaba

Szkok Csaba

4-5 Fehérvár KC Fehérvár KC 10 45
62 koves-istvan

Köves István

5 Vadmalacok Vadmalacok 10 45
63 vancsek-arnold

Vancsek Arnold

2-3 Várpalota Várpalota 10 44
64 holtai-andras

Holtai András

2-3 Vasöntöde KC Vasöntöde KC 10 42
65 bator-balazs

Bátor Balázs

3 Várpalota Várpalota 5 42
66 czucz-andras

Czucz András

2-3 Fehérvár KC Fehérvár KC 13 42
67 menyhart-attila

Menyhárt Attila

3 Ôsfehérvár Ôsfehérvár 10 41
68 szekely-andras

Székely András

3 Ôsfehérvár Ôsfehérvár 11 37
69 meszaros-gabor

Mészáros Gábor

2-3 Fehérvár KC Fehérvár KC 14 36
70 hosszu-istvan

Hosszú István

3 Várpalota Várpalota 13 34
71 csoban-david

Csobán Dávid

1 Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 2 32
72 nagy-attila

Nagy Attila

1 Reál Margit Reál Margit 13 29
73 veres-tamas

Veres Tamás

2-3 Vasöntöde KC Vasöntöde KC 9 28
74 jenei-martin

Jenei Martin

2 Ecolux Line Basketball Team Ecolux Line Basketball Team 11 26
75 szilassy-szabolcs

Szilassy Szabolcs

4 Vadmalacok Vadmalacok 7 26
76 ekker-balazs

Ekker Balázs

2 Ecolux Line Basketball Team Ecolux Line Basketball Team 10 25
77 milek-ramon-martin

Milek Ramón Martin

1 Ecolux Line Basketball Team Ecolux Line Basketball Team 14 25
78 bozsik-vilmos-jozsef

Bozsik Vilmos József

1 Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 6 24
79 molnar-kevin

Molnár Kevin

1 Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 8 19
80 kovacs-gabor

Kovács Gábor

5 Ecolux Line Basketball Team Ecolux Line Basketball Team 11 18
81 szmulai-adam

Szmulai Ádám

2 Várpalota Várpalota 6 15
82 balint-gabor

Bálint Gábor

2 Reál Margit Reál Margit 6 12
83 furst-peter

Fürst Péter

3 Ôsfehérvár Ôsfehérvár 4 10
84 csoka-milan

Csóka Milán

3-4 Várpalota Várpalota 13 9
85 nagy-oliver

Nagy Olivér

1 Várpalota Várpalota 5 9
86 boda-gabor

Boda Gábor

2 Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 2 9
87 petrovics-tibor

Petrovics Tibor

5 Ôsfehérvár Ôsfehérvár 3 6
88 kertesz-adam

Kertész Ádám

2 Reál Margit Reál Margit 3 6
89 bihari-mark

Bihari Márk

5 Várpalota Várpalota 1 6
90 welchner-gabor

Welchner Gábor

2 Reál Margit Reál Margit 5 6
91 vagho-csaba

Vághó Csaba

5 Reál Margit Reál Margit 1 5
92 vidacs-tamas

Vidács Tamás

2 Reál Margit Reál Margit 7 4
93 takacs-gabor

Takács Gábor

2-3 Fehérvár KC Fehérvár KC 12 3
94 kertesz-csaba

Kertész Csaba

2 Ôsfehérvár Ôsfehérvár 13 3
95 millei-martin

Millei Martin

3 Ecolux Line Basketball Team Ecolux Line Basketball Team 6 3
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek