Ranglisták - Fazekas Ervin Férfi Fejér Megyei Bajnokság - 2022/2023 Ranglisták - Fazekas Ervin Férfi Fejér Megyei Bajnokság - 2022/2023
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 katona-kristof

Katona Kristóf

2 Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 1 41.0
2 bakos-miklos-gergely

Bakos Miklós Gergely

5 Fehérvár KC Fehérvár KC 1 30.0
3 maar-benedek

Maár Benedek

1-2 Vadmalacok Vadmalacok 1 30.0
4 novak-bence

Novák Bence

2-3-4 Vasöntöde KC Vasöntöde KC 1 28.0
5 toth-szabolcs

Tóth Szabolcs

2-3 Vasöntöde KC Vasöntöde KC 1 26.0
6 tapai-attila

Tápai Attila

3-4 Ôsfehérvár Ôsfehérvár 1 26.0
7 molnar-ferenc

Molnár Ferenc

2-3 Eco Lux Line Basketball Team Eco Lux Line Basketball Team 1 23.0
8 balogh-david

Balogh Dávid

3-4 Eco Lux Line Basketball Team Eco Lux Line Basketball Team 1 21.0
9 honhalmi-peter

Honhalmi Péter

2-3 Vadmalacok Vadmalacok 1 21.0
10 minarovits-marton

Minárovits Márton

1-2 Reál Margit Reál Margit 1 20.0
11 schwarczinger-csaba

Schwarczinger Csaba

4-5 Várpalota Várpalota 1 19.0
12 vagho-csaba

Vághó Csaba

5 Reál Margit Reál Margit 1 19.0
13 pecsi-zsolt

Pécsi Zsolt

4-5 Ôsfehérvár Ôsfehérvár 1 17.0
14 fuzy-marcell

Füzy Marcell

4-5 Fehérvár KC Fehérvár KC 1 15.0
15 bekefi-zoltan

Békefi Zoltán

1-2 Várpalota Várpalota 1 15.0
16 bognar-matyas

Bognár Mátyás

4 Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 1 14.0
17 rausch-istvan

Rausch István

1 Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 1 13.0
18 fekete-csaba

Fekete Csaba

4-5 Vadmalacok Vadmalacok 1 13.0
19 rapali-imre

Rapali Imre

5 Fehérvár KC Fehérvár KC 1 13.0
20 kardos-adam

Kardos Ádám

1-2 Ôsfehérvár Ôsfehérvár 1 12.0
21 horvath-richard

Horváth Richárd

1 Vasöntöde KC Vasöntöde KC 1 12.0
22 viharos-zsolt-janos

Viharos Zsolt János

4 Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 1 12.0
23 perger-patrik

Perger Patrik

5 Várpalota Várpalota 1 12.0
24 milek-ramon-marton

Milek Ramón Márton

1 Eco Lux Line Basketball Team Eco Lux Line Basketball Team 1 10.0
25 kisteleki-gabor

Kisteleki Gábor

3-4 Reál Margit Reál Margit 1 10.0
26 verli-robert

Verli Róbert

4-5 Reál Margit Reál Margit 1 9.0
27 darusag-david

Daruság Dávid

3 Várpalota Várpalota 1 9.0
28 molnar-zoltan

Molnár Zoltán

2-3 Eco Lux Line Basketball Team Eco Lux Line Basketball Team 1 9.0
29 makovsky-szabolcs

Makovsky Szabolcs

4-5 Reál Margit Reál Margit 1 9.0
30 tapai-marton

Tápai Márton

4-5 Vadmalacok Vadmalacok 1 8.0
31 ando-peter

Andó Péter

5 Fehérvár KC Fehérvár KC 1 8.0
32 koller-istvan

Koller István

1 Ôsfehérvár Ôsfehérvár 1 7.0
33 fuzy-arpad

Füzy Árpád

2-3 Fehérvár KC Fehérvár KC 1 7.0
34 laczi-peter

Laczi Péter

4-5 Vasöntöde KC Vasöntöde KC 1 6.0
35 menyhart-attila

Menyhárt Attila

3-4 Ôsfehérvár Ôsfehérvár 1 6.0
36 czucz-andras

Czúcz András

2-3 Fehérvár KC Fehérvár KC 1 6.0
37 kiss-gergely

Kiss Gergely

2-3 Vasöntöde KC Vasöntöde KC 1 4.0
38 szkok-csaba

Szkok Csaba

5 Fehérvár KC Fehérvár KC 1 4.0
39 nagy-daniel

Nagy Dániel

3-4 Vadmalacok Vadmalacok 1 4.0
40 kiffer-magor

Kiffer Magor

1 Vasöntöde KC Vasöntöde KC 1 4.0
41 nagy-balint

Nagy Bálint

4-5 Eco Lux Line Basketball Team Eco Lux Line Basketball Team 1 3.0
42 holtai-andras

Holtai András

2-3 Vasöntöde KC Vasöntöde KC 1 3.0
43 soros-istvan

Sörös István

4-5 Vasöntöde KC Vasöntöde KC 1 2.0
44 kodak-gergo

Kodak Gergő

2-3 Vasöntöde KC Vasöntöde KC 1 2.0
45 janoshazi-andras

Jánosházi András

2 Dunaújvárosi Sárkányok Dunaújvárosi Sárkányok 1 2.0
46 meszaros-balint-laszlo

Mészáros Bálint László

3-4 Ôsfehérvár Ôsfehérvár 1 2.0
47 sebestyen-lorant

Sebestyén Lóránt

2 Várpalota Várpalota 1 2.0
48 kiraly-kolos-botond

Király Kolos Botond

3-4 Reál Margit Reál Margit 1 2.0
MKOSZ PROGRAMOK

Vármegyei szövetségek