JNSZ Felnőtt férfi - Törökszentmiklósi KSETörökszentmiklósi KSE
Műsor - Egyeztetés alatt
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
11. forduló Ceglédi KE II.Ceglédi KE II. I
Aréna: Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola
Műsor - 2021. Október 19. kedd
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló Szolnoki Baglyok SESzolnoki Baglyok SE I V, 90 - 48 0 - 2 DR. LÁNCZI Rajmund János (26) (Szolnoki Baglyok SE) DR. LÁNCZI Rajmund János (4) (Szolnoki Baglyok SE ) MOLNÁR Gábor (2) (Szolnoki Baglyok SE)
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Gyenge Gábor
Műsor - 2021. November 12. péntek
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
4. forduló Ceglédi KE II.Ceglédi KE II. O V, 45 - 80 0 - 3 CZIGELMAJER Balázs (30) (Ceglédi KE II.) CZIGELMAJER Balázs (8) (Ceglédi KE II. ) SZEBENI Dávid (2) (Ceglédi KE II.)
Aréna: Bercsényi Gimnázium Játékvezetők: Fodor Attila, Gál János VB elnök: Farkas János
Műsor - 2021. November 19. péntek
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
3. forduló Fáradt OlajFáradt Olaj I V, 105 - 73 0 - 4 SZPÍRÓ Balázs (22) (Fáradt Olaj) SZARVAS Gábor (6) (Fáradt Olaj ) PÁSZTOR György (6) (Fáradt Olaj)
Aréna: Zöld Ház Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Szabó László
Műsor - 2021. November 25. csütörtök
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
6. forduló Karcagi SEKarcagi SE I V, 75 - 72 0 - 5 HABÓK Zoltán (27) (Törökszentmiklósi KSE) HABÓK Zoltán (6) (Törökszentmiklósi KSE ) KOVÁCS Máté Zádor (8) (Karcagi SE)
Aréna: Karcag Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Szappanos Máté VB elnök: Farkas János
Műsor - 2021. December 5. vasárnap
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
7. forduló Szolnoki Olaj KK U23Szolnoki Olaj KK U23 I V, 71 - 67 0 - 6 POLGÁR Tibor (23) (Szolnoki Olaj KK U23) HABÓK Zoltán (5) (Törökszentmiklósi KSE ) BUJÁKI Dániel (5) (Szolnoki Olaj KK U23)
Aréna: Tiszavirág Aréna Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Mile Gábor
Műsor - 2021. December 10. péntek
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
8. forduló Szolnoki Baglyok SESzolnoki Baglyok SE O V, 40 - 63 0 - 7 MOLNÁR Gábor (22) (Szolnoki Baglyok SE) HABÓK Zoltán (3) (Törökszentmiklósi KSE ) TERÉK Tamás (5) (Törökszentmiklósi KSE)
Aréna: Bercsényi Gimnázium Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Zahorán Kitti Mária
Műsor - 2021. December 22. szerda
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
9. forduló SZEK KESZEK KE I V, 67 - 52 0 - 8 KOVÁCS Attila Imre (27) (SZEK KE) KOVÁCS Attila Imre (6) (SZEK KE ) SZABÓ Viktor Keresztély (4) (SZEK KE)
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Gyenge Gábor VB elnök: Balogh László György
Műsor - 2022. Január 14. péntek
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
10. forduló Fáradt OlajFáradt Olaj O V, 65 - 88 0 - 9 SZARVAS Gábor (30) (Fáradt Olaj) SZARVAS Gábor (8) (Fáradt Olaj ) HABÓK Zoltán (2) (Törökszentmiklósi KSE)
Aréna: Bercsényi Gimnázium Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó
Műsor - 2022. Január 24. hétfő
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
12. forduló Ceglédi EKKCeglédi EKK I GY, 39 - 65 1 - 9 VONA Róbert (17) (Törökszentmiklósi KSE) VONA Róbert (2) (Törökszentmiklósi KSE ) KARDOS József (2) (Törökszentmiklósi KSE)
Aréna: Albertirsa Újcsarnok Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla VB elnök: Bernáth András
Műsor - 2022. Január 28. péntek
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
16. forduló Albertirsai SEAlbertirsai SE O GY, 81 - 52 2 - 9 MAGDA János József (23) (Albertirsai SE) HABÓK Zoltán (5) (Törökszentmiklósi KSE ) MAGDA János József (7) (Albertirsai SE)
Aréna: Bercsényi Gimnázium Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Gyenge Gábor
Műsor - 2022. Február 4. péntek
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
13. forduló Karcagi SEKarcagi SE O GY, 53 - 40 3 - 9 HOPKA Gergő (17) (Karcagi SE) HABÓK Zoltán (3) (Törökszentmiklósi KSE ) KOVÁCS Márk Zsombor (4) (Karcagi SE)
Aréna: Bercsényi Gimnázium Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Fehérvári Gergely VB elnök: Balogh László György
Műsor - 2022. Február 11. péntek
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
14. forduló Szolnoki Olaj KK U23Szolnoki Olaj KK U23 O V, 89 - 93 3 - 10 FICSÓR Bence (34) (Szolnoki Olaj KK U23) FICSÓR Bence (5) (Szolnoki Olaj KK U23 ) BUJÁKI Dániel (14) (Szolnoki Olaj KK U23)
Aréna: Bercsényi Gimnázium Játékvezetők: Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó
Műsor - 2022. Február 25. péntek
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
2. forduló SZEK KESZEK KE O V, 44 - 69 3 - 11 FARKAS Dávid (36) (SZEK KE) FARKAS Dávid (5) (SZEK KE ) FARKAS Dávid (5) (SZEK KE)
Aréna: Bercsényi Gimnázium Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Zahorán Kitti Mária VB elnök: Hegedűs Mária Viktória
Műsor - 2022. Március 4. péntek
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
5. forduló Ceglédi EKKCeglédi EKK O GY, 79 - 64 4 - 11 TERÉK Tamás (22) (Törökszentmiklósi KSE) HABÓK Zoltán (4) (Törökszentmiklósi KSE ) NAGY Benjámin (5) (Ceglédi EKK)
Aréna: Bercsényi Gimnázium Játékvezetők: Szabó László, Kovács Csaba
Műsor - 2022. Március 17. csütörtök
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
15. forduló Albertirsai SEAlbertirsai SE I GY, 42 - 44 5 - 11 TERÉK Tamás (18) (Törökszentmiklósi KSE) KORPONAY Mihály (2) (Albertirsai SE ) TERÉK Tamás (6) (Törökszentmiklósi KSE)
Aréna: Albertirsa Újcsarnok Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Drenyovszki Dániel
Műsor - 2022. Április 1. péntek
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Fáradt OlajFáradt Olaj O V, 75 - 96 5 - 12 DEÁK Róbert (27) (Törökszentmiklósi KSE) DEÁK Róbert (7) (Törökszentmiklósi KSE ) PÁSZTOR György (7) (Fáradt Olaj)
Aréna: Bercsényi Gimnázium Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szabó László VB elnök: Bernáth András
Műsor - 2022. Április 8. péntek
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Fáradt OlajFáradt Olaj I V, 92 - 49 5 - 13 SZPÍRÓ Balázs (23) (Fáradt Olaj) SZPÍRÓ Balázs (5) (Fáradt Olaj ) HABÓK Zoltán (4) (Törökszentmiklósi KSE)
Aréna: Zöld Ház Játékvezetők: Mezei Tibor, Gyenge Gábor VB elnök: Balogh László György
Műsor - 2022. Május 6. péntek
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Ceglédi EKKCeglédi EKK O GY, 68 - 43 6 - 13 TERÉK Zoltán (20) (Törökszentmiklósi KSE) HABÓK Zoltán (2) (Törökszentmiklósi KSE ) ÓCSAI József (5) (Ceglédi EKK)
Aréna: Bercsényi Gimnázium Játékvezetők: Szabó László, Gyenge Gábor VB elnök: Balogh László György
Műsor - 2022. Május 19. csütörtök
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Karcagi SEKarcagi SE I
Aréna: Karcag Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Mezei Tibor VB elnök: Farkas János

Megyei szövetségek