JNSZ Felnőtt férfi - Szolnoki Olaj KK U23Szolnoki Olaj KK U23
Műsor - Egyeztetés alatt
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
8. forduló Ceglédi KE II.Ceglédi KE II. O
Aréna: Tiszavirág Aréna
Műsor - 2021. Október 17. vasárnap
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló Ceglédi KE II.Ceglédi KE II. I V, 67 - 53 0 - 2 CZIGELMAJER Balázs (21) (Ceglédi KE II.) CZIGELMAJER Balázs (3) (Ceglédi KE II. ) BUJÁKI Dániel (5) (Szolnoki Olaj KK U23)
Aréna: Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Gyenge Gábor VB elnök: Balogh László György
Műsor - 2021. November 13. szombat
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
4. forduló Fáradt OlajFáradt Olaj O V, 79 - 98 0 - 3 PÁSZTOR György (34) (Fáradt Olaj) CSAPÓ Gábor (4) (Szolnoki Olaj KK U23 ) SZPÍRÓ Balázs (6) (Fáradt Olaj)
Aréna: Tiszavirág Aréna Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Fehérvári Gergely VB elnök: Balogh László György
Műsor - 2021. December 5. vasárnap
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
7. forduló Törökszentmiklósi KSETörökszentmiklósi KSE O GY, 71 - 67 1 - 3 POLGÁR Tibor (23) (Szolnoki Olaj KK U23) HABÓK Zoltán (5) (Törökszentmiklósi KSE ) BUJÁKI Dániel (5) (Szolnoki Olaj KK U23)
Aréna: Tiszavirág Aréna Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Mile Gábor
Műsor - 2021. December 16. csütörtök
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
9. forduló Szolnoki Baglyok SESzolnoki Baglyok SE I V, 90 - 50 1 - 4 GAÁL Róbert (35) (Szolnoki Baglyok SE) FORGÁCS László (2) (Szolnoki Baglyok SE ) MOLNÁR Gábor (5) (Szolnoki Baglyok SE)
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Mezei Tibor
Műsor - 2021. December 20. hétfő
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
6. forduló Ceglédi EKKCeglédi EKK I GY, 72 - 100 2 - 4 FICSÓR Bence (35) (Szolnoki Olaj KK U23) HAJDU Jenő Gábor (2) (Szolnoki Olaj KK U23 ) NAGY Benjámin (5) (Ceglédi EKK)
Aréna: Albertirsa Újcsarnok Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Mile Gábor
Műsor - 2022. Január 8. szombat
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
12. forduló Karcagi SEKarcagi SE I GY, 60 - 85 3 - 4 ORBÁN Péter Bendegúz (18) (Szolnoki Olaj KK U23) HOPKA Gergő (2) (Karcagi SE ) ERDEI József (5) (Karcagi SE)
Aréna: Karcag Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Szőcs Béla, Gyenge Gábor
Műsor - 2022. Január 12. szerda
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
3. forduló SZEK KESZEK KE I V, 76 - 65 3 - 5 KOVÁCS Attila Imre (21) (SZEK KE) CSAPÓ Gábor (4) (Szolnoki Olaj KK U23 ) KOVÁCS Attila Imre (3) (SZEK KE)
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Játékvezetők: Gál János, Drenyovszki Dániel
Műsor - 2022. Január 20. csütörtök
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
16. forduló Albertirsai SEAlbertirsai SE I GY, 64 - 97 4 - 5 ORBÁN Péter Bendegúz (50) (Szolnoki Olaj KK U23) ORBÁN Péter Bendegúz (7) (Szolnoki Olaj KK U23 ) CSAPÓ Gábor (2) (Szolnoki Olaj KK U23)
Aréna: Albertirsa Újcsarnok Játékvezetők: Gál János, Kovács Csaba VB elnök: Balogh László György
Műsor - 2022. Január 23. vasárnap
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
11. forduló Fáradt OlajFáradt Olaj I V, 105 - 100 4 - 6 BUJÁKI Dániel (32) (Szolnoki Olaj KK U23) BUJÁKI Dániel (7) (Szolnoki Olaj KK U23 ) SZPÍRÓ Balázs (7) (Fáradt Olaj)
Aréna: Tiszavirág Aréna Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Kovács Csaba
Műsor - 2022. Február 7. hétfő
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
13. forduló Ceglédi EKKCeglédi EKK O GY, 89 - 58 5 - 6 FICSÓR Bence (24) (Szolnoki Olaj KK U23) FICSÓR Bence (5) (Szolnoki Olaj KK U23 ) MADLEN Gusztáv (2) (Ceglédi EKK)
Aréna: Albertirsa Újcsarnok Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Drenyovszki Dániel
Műsor - 2022. Február 11. péntek
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
14. forduló Törökszentmiklósi KSETörökszentmiklósi KSE I GY, 89 - 93 6 - 6 FICSÓR Bence (34) (Szolnoki Olaj KK U23) FICSÓR Bence (5) (Szolnoki Olaj KK U23 ) BUJÁKI Dániel (14) (Szolnoki Olaj KK U23)
Aréna: Bercsényi Gimnázium Játékvezetők: Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó
Műsor - 2022. Február 27. vasárnap
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
5. forduló Karcagi SEKarcagi SE O GY, 72 - 67 7 - 6 BUJÁKI Dániel (37) (Szolnoki Olaj KK U23) BUJÁKI Dániel (3) (Szolnoki Olaj KK U23 ) BUJÁKI Dániel (10) (Szolnoki Olaj KK U23)
Aréna: Tiszavirág Aréna Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Gyenge Gábor VB elnök: Balogh László György
Műsor - 2022. Március 6. vasárnap
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
15. forduló Albertirsai SEAlbertirsai SE O GY, 103 - 74 8 - 6 MAGDA János József (28) (Albertirsai SE) GULYÁS Balázs Bence (4) (Albertirsai SE ) MAGDA János József (5) (Albertirsai SE)
Aréna: Tiszavirág Aréna Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó
Műsor - 2022. Március 13. vasárnap
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
10. forduló SZEK KESZEK KE O V, 74 - 106 8 - 7 HOPPÁL Előd Attila (25) (SZEK KE) KOVÁCS Attila Imre (6) (SZEK KE ) LUKÁCS Levente Dávid (6) (Szolnoki Olaj KK U23)
Aréna: Tiszavirág Aréna Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó VB elnök: Hegedűs Mária Viktória
Műsor - 2022. Március 24. csütörtök
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
2. forduló Szolnoki Baglyok SESzolnoki Baglyok SE O V, 79 - 94 8 - 8 FICSÓR Bence (25) (Szolnoki Olaj KK U23) FICSÓR Bence (4) (Szolnoki Olaj KK U23 ) MOLNÁR Gábor (8) (Szolnoki Baglyok SE)
Aréna: Tiszavirág Aréna Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Szőcs Béla
Műsor - 2022. Április 2. szombat
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Karcagi SEKarcagi SE I GY, 67 - 96 9 - 8 FICSÓR Bence (41) (Szolnoki Olaj KK U23) FICSÓR Bence (6) (Szolnoki Olaj KK U23 ) BUJÁKI Dániel (9) (Szolnoki Olaj KK U23)
Aréna: Karcag Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Gál János, Mezei Tibor VB elnök: Farkas János
Műsor - 2022. Április 9. szombat
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Karcagi SEKarcagi SE O GY, 80 - 73 10 - 8 ERDEI József (28) (Karcagi SE) ERDEI József (3) (Karcagi SE ) LUKÁCS Levente Dávid (7) (Szolnoki Olaj KK U23)
Aréna: Tiszavirág Aréna Játékvezetők: Szabó László, Gyenge Gábor VB elnök: Bernáth András
Műsor - 2022. Április 28. csütörtök
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Szolnoki Baglyok SESzolnoki Baglyok SE O V, 50 - 79 10 - 9 GAÁL Róbert (24) (Szolnoki Baglyok SE) VARGA Zsolt (2) (Szolnoki Baglyok SE ) GAÁL Róbert (3) (Szolnoki Baglyok SE)
Aréna: Tiszavirág Aréna Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Szabó László VB elnök: Hegedűs Mária Viktória
Műsor - 2022. Május 5. csütörtök
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Szolnoki Baglyok SESzolnoki Baglyok SE I V, 113 - 63 10 - 10 GAÁL Róbert (35) (Szolnoki Baglyok SE) VARGA Zsolt (5) (Szolnoki Baglyok SE ) BUJÁKI Dániel (7) (Szolnoki Olaj KK U23)
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Fenyvesi Zénó VB elnök: Hegedűs Mária Viktória
Műsor - 2022. Május 18. szerda
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  SZEK KESZEK KE I V, 83 - 66 10 - 11 FARKAS Dávid (25) (SZEK KE) FARKAS Dávid (3) (SZEK KE ) KOVÁCS Attila Imre (7) (SZEK KE)
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Gyenge Gábor VB elnök: Szabó László
Műsor - 2022. Május 26. csütörtök
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  SZEK KESZEK KE O GY, 76 - 73 11 - 11 GEDEI Tibor (30) (SZEK KE) HAJDU Jenő Gábor (4) (Szolnoki Olaj KK U23 ) CSAPÓ Gábor (4) (Szolnoki Olaj KK U23)
Aréna: Tiszavirág Aréna Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Fehérvári Gergely VB elnök: Balogh László György
Műsor - 2022. Június 1. szerda
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  SZEK KESZEK KE I V, 106 - 67 11 - 12 FARKAS Dávid (32) (SZEK KE) FARKAS Dávid (5) (SZEK KE ) KOVÁCS Attila Imre (5) (SZEK KE)
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Gyenge Gábor VB elnök: Hegedűs Mária Viktória

Megyei szövetségek