JNSZ Felnőtt férfi - Fáradt OlajFáradt Olaj
Műsor - Egyeztetés alatt
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
12. forduló Ceglédi KE II.Ceglédi KE II. O
Aréna: Tiszavirág Aréna
Műsor - Egyeztetés alatt
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
5. forduló Ceglédi KE II.Ceglédi KE II. I
Aréna: Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola
Műsor - 2021. November 13. szombat
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
4. forduló Szolnoki Olaj KK U23Szolnoki Olaj KK U23 I GY, 79 - 98 1 - 2 PÁSZTOR György (34) (Fáradt Olaj) CSAPÓ Gábor (4) (Szolnoki Olaj KK U23 ) SZPIRÓ Balázs (6) (Fáradt Olaj)
Aréna: Tiszavirág Aréna Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Fehérvári Gergely VB elnök: Balogh László György
Műsor - 2021. November 19. péntek
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
3. forduló Törökszentmiklósi KSETörökszentmiklósi KSE O GY, 105 - 73 2 - 2 SZPIRÓ Balázs (22) (Fáradt Olaj) SZARVAS Gábor (6) (Fáradt Olaj ) PÁSZTOR György (6) (Fáradt Olaj)
Aréna: Zöld Ház Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Szabó László
Műsor - 2021. December 5. vasárnap
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
16. forduló Albertirsai SEAlbertirsai SE O GY, 116 - 40 3 - 2 PÁSZTOR György (29) (Fáradt Olaj) SZPIRÓ Balázs (5) (Fáradt Olaj ) MAGDA János József (6) (Albertirsai SE)
Aréna: Tiszavirág Aréna Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Fenyvesi Zénó
Műsor - 2021. December 18. szombat
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
9. forduló Ceglédi EKKCeglédi EKK O GY, 140 - 35 4 - 2 PÁSZTOR György (47) (Fáradt Olaj) PÁSZTOR György (4) (Fáradt Olaj ) SZPIRÓ Balázs (3) (Fáradt Olaj)
Aréna: Zöld Ház Játékvezetők: Mile Gábor, Gyenge Gábor
Műsor - 2022. Január 14. péntek
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
10. forduló Törökszentmiklósi KSETörökszentmiklósi KSE I GY, 65 - 88 5 - 2 SZARVAS Gábor (30) (Fáradt Olaj) SZARVAS Gábor (8) (Fáradt Olaj ) HABÓK Zoltán (2) (Törökszentmiklósi KSE)
Aréna: Bercsényi Gimnázium Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó
Műsor - 2022. Január 23. vasárnap
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
11. forduló Szolnoki Olaj KK U23Szolnoki Olaj KK U23 O GY, 105 - 100 6 - 2 BUJÁKI Dániel (32) (Szolnoki Olaj KK U23) BUJÁKI Dániel (7) (Szolnoki Olaj KK U23 ) SZPIRÓ Balázs (7) (Fáradt Olaj)
Aréna: Tiszavirág Aréna Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Kovács Csaba
Műsor - 2022. Január 27. csütörtök
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
8. forduló Karcagi SEKarcagi SE I V, 85 - 82 6 - 3 PÁSZTOR György (52) (Fáradt Olaj) PÁSZTOR György (8) (Fáradt Olaj ) PÁSZTOR György (10) (Fáradt Olaj)
Aréna: Karcag Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Szőcs Béla
Műsor - 2022. Február 1. kedd
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
13. forduló Szolnoki Baglyok SESzolnoki Baglyok SE I V, 93 - 70 6 - 4 GAÁL Róbert (25) (Szolnoki Baglyok SE) PÁSZTOR György (4) (Fáradt Olaj ) PÁSZTOR György (6) (Fáradt Olaj)
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Fenyvesi Zénó VB elnök: Bernáth András
Műsor - 2022. Február 12. szombat
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
14. forduló SZEK KESZEK KE O V, 69 - 78 6 - 5 KOVÁCS Attila Imre (28) (SZEK KE) KOVÁCS Attila Imre (6) (SZEK KE ) SZPIRÓ Balázs (5) (Fáradt Olaj)
Aréna: Tiszavirág Aréna Játékvezetők: Szabó László, Gyenge Gábor VB elnök: Bernáth András
Műsor - 2022. Március 4. péntek
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
6. forduló Szolnoki Baglyok SESzolnoki Baglyok SE O V, 93 - 100 6 - 6 GAÁL Róbert (33) (Szolnoki Baglyok SE) SZARVAS Gábor (6) (Fáradt Olaj ) GARAI Krisztián (4) (Fáradt Olaj)
Aréna: Zöld Ház Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Drenyovszki Dániel
Műsor - 2022. Március 7. hétfő
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
15. forduló Albertirsai SEAlbertirsai SE I GY, 73 - 100 7 - 6 PÁSZTOR György (36) (Fáradt Olaj) MAGDA János József (5) (Albertirsai SE ) SZPIRÓ Balázs (3) (Fáradt Olaj)
Aréna: Albertirsa Újcsarnok Játékvezetők: Mezei Tibor, Gyenge Gábor
Műsor - 2022. Március 14. hétfő
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
2. forduló Ceglédi EKKCeglédi EKK I GY, 49 - 102 8 - 6 PÁSZTOR György (31) (Fáradt Olaj) PÁSZTOR György (3) (Fáradt Olaj ) PÁSZTOR György (8) (Fáradt Olaj)
Aréna: Albertirsa Újcsarnok Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Gyenge Gábor
Műsor - 2022. Március 18. péntek
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló Karcagi SEKarcagi SE O GY, 95 - 87 9 - 6 KOVÁCS Máté Zádor (40) (Karcagi SE) SZARVAS Gábor (6) (Fáradt Olaj ) KOVÁCS Máté Zádor (12) (Karcagi SE)
Aréna: Zöld Ház Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Szabó László
Műsor - 2022. Március 23. szerda
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
7. forduló SZEK KESZEK KE I V, 79 - 71 9 - 7 KOVÁCS Attila Imre (29) (SZEK KE) SZABÓ Viktor Keresztély (3) (SZEK KE ) KOVÁCS Attila Imre (8) (SZEK KE)
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Fenyvesi Zénó
Műsor - 2022. Április 1. péntek
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Törökszentmiklósi KSETörökszentmiklósi KSE I GY, 75 - 96 10 - 7 DEÁK Róbert (27) (Törökszentmiklósi KSE) DEÁK Róbert (7) (Törökszentmiklósi KSE ) PÁSZTOR György (7) (Fáradt Olaj)
Aréna: Bercsényi Gimnázium Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Szabó László VB elnök: Bernáth András
Műsor - 2022. Április 8. péntek
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Törökszentmiklósi KSETörökszentmiklósi KSE O GY, 92 - 49 11 - 7 SZPIRÓ Balázs (23) (Fáradt Olaj) SZPIRÓ Balázs (5) (Fáradt Olaj ) HABÓK Zoltán (4) (Törökszentmiklósi KSE)
Aréna: Zöld Ház Játékvezetők: Mezei Tibor, Gyenge Gábor VB elnök: Balogh László György
Műsor - 2022. Április 27. szerda
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  SZEK KESZEK KE I GY, 72 - 93 12 - 7 PÁSZTOR György (22) (Fáradt Olaj) PÁSZTOR György (4) (Fáradt Olaj ) SZPIRÓ Balázs (5) (Fáradt Olaj)
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Gyenge Gábor VB elnök: Balogh László György
Műsor - 2022. Május 6. péntek
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  SZEK KESZEK KE O GY, 73 - 60 13 - 7 KOVÁCS Attila Imre (24) (SZEK KE) SZARVAS Gábor (3) (Fáradt Olaj ) SZPIRÓ Balázs (6) (Fáradt Olaj)
Aréna: Zöld Ház Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Mezei Tibor VB elnök: Bernáth András
Műsor - 2022. Május 17. kedd
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Szolnoki Baglyok SESzolnoki Baglyok SE I V, 73 - 71 13 - 8 DR. BALÁTI Péter (19) (Szolnoki Baglyok SE) SZARVAS Gábor (4) (Fáradt Olaj ) PÁSZTOR György (7) (Fáradt Olaj)
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Fehérvári Gergely VB elnök: Bernáth András
Műsor - 2022. Május 27. péntek
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Szolnoki Baglyok SESzolnoki Baglyok SE O V, 74 - 79 13 - 9 GAÁL Róbert (26) (Szolnoki Baglyok SE) GAÁL Róbert (4) (Szolnoki Baglyok SE ) PÁL SZABÓ Dávid (11) (Fáradt Olaj)
Aréna: Tiszavirág Aréna Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Fenyvesi Zénó VB elnök: Szabó László

Megyei szövetségek