JNSZ Felnőtt férfi - Ceglédi KE II.Ceglédi KE II.
Műsor - Egyeztetés alatt
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
9. forduló Karcagi SEKarcagi SE O
Aréna: Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola
Műsor - Egyeztetés alatt
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
11. forduló Törökszentmiklósi KSETörökszentmiklósi KSE O
Aréna: Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola
Műsor - Egyeztetés alatt
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
10. forduló Ceglédi EKKCeglédi EKK I
Aréna: Albertirsa Újcsarnok
Műsor - Egyeztetés alatt
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
13. forduló SZEK KESZEK KE O
Aréna: Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola
Műsor - Egyeztetés alatt
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
8. forduló Szolnoki Olaj KK U23Szolnoki Olaj KK U23 I
Aréna: Tiszavirág Aréna
Műsor - Egyeztetés alatt
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
12. forduló Fáradt OlajFáradt Olaj I
Aréna: Tiszavirág Aréna
Műsor - Egyeztetés alatt
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
6. forduló SZEK KESZEK KE I
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Műsor - Egyeztetés alatt
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
5. forduló Fáradt OlajFáradt Olaj O
Aréna: Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola
Műsor - Egyeztetés alatt
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
15. forduló Albertirsai SEAlbertirsai SE I
Aréna: Albertirsa Újcsarnok
Műsor - Egyeztetés alatt
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
3. forduló Ceglédi EKKCeglédi EKK O
Aréna: Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola
Műsor - Egyeztetés alatt
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
2. forduló Karcagi SEKarcagi SE I
Aréna: Karcag Városi Sportcsarnok
Műsor - Egyeztetés alatt
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
14. forduló Szolnoki Baglyok SESzolnoki Baglyok SE I
Aréna: B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Műsor - 2021. Október 17. vasárnap
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló Szolnoki Olaj KK U23Szolnoki Olaj KK U23 O GY, 67 - 53 1 - 12 CZIGELMAJER Balázs (21) (Ceglédi KE II.) CZIGELMAJER Balázs (3) (Ceglédi KE II. ) BUJÁKI Dániel (5) (Szolnoki Olaj KK U23)
Aréna: Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Gyenge Gábor VB elnök: Balogh László György
Műsor - 2021. November 12. péntek
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
4. forduló Törökszentmiklósi KSETörökszentmiklósi KSE I GY, 45 - 80 2 - 12 CZIGELMAJER Balázs (30) (Ceglédi KE II.) CZIGELMAJER Balázs (8) (Ceglédi KE II. ) SZEBENI Dávid (2) (Ceglédi KE II.)
Aréna: Bercsényi Gimnázium Játékvezetők: Fodor Attila, Gál János VB elnök: Farkas János
Műsor - 2021. December 4. szombat
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
7. forduló Szolnoki Baglyok SESzolnoki Baglyok SE O GY, 83 - 62 3 - 12 GAÁL Róbert (29) (Szolnoki Baglyok SE) CZIGELMAJER Balázs (4) (Ceglédi KE II. ) RÉKASI Bojta Bendegúz (7) (Ceglédi KE II.)
Aréna: Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla
Műsor - 2022. Január 15. szombat
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
16. forduló Albertirsai SEAlbertirsai SE O GY, 101 - 39 4 - 12 CSERI Márk (29) (Ceglédi KE II.) CSERI Márk (5) (Ceglédi KE II. ) VARGA Péter (1) (Ceglédi KE II.)
Aréna: Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Gyenge Gábor

Megyei szövetségek