Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE/U18 | O | GY, 80 - 72 | 1 - 0 | FARKAS Dominik (20) (Félegyházi Térségi Sportiskola) | SÜTŐ Márton (3) (Félegyházi Térségi Sportiskola ) | VARGA Márk Roland (3) (Félegyházi Térségi Sportiskola) |
Aréna: Constantinum Sportcentrum | Játékvezetők: Baukó Ferenc, Velkey István VB elnök: Bogárdi János |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Lehel Kosársuli U18 | O | GY, 79 - 73 | 2 - 0 | SZŰCS Bence (23) (Félegyházi Térségi Sportiskola) | ABONYI Ákos Krisztián (3) (Félegyházi Térségi Sportiskola ) | SZŰCS Bence (3) (Félegyházi Térségi Sportiskola) |
Aréna: Constantinum Sportcentrum | Játékvezetők: Komáromi Péter, Papp Attila VB elnök: Szabó László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE/U18 | I | V, 78 - 58 | 2 - 1 | FARKAS Dominik (14) (Félegyházi Térségi Sportiskola) | SÜTŐ Márton (2) (Félegyházi Térségi Sportiskola ) | FARKAS Dominik (3) (Félegyházi Térségi Sportiskola) |
Aréna: Mathiász János Általános Iskola | Játékvezetők: Tóth Mihály, Horváth Alexandra VB elnök: Budai Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Lehel Kosársuli U18 | I | V, 101 - 64 | 2 - 2 | VARGA Márk Roland (19) (Félegyházi Térségi Sportiskola) | SÜTŐ Márton (5) (Félegyházi Térségi Sportiskola ) | NAGY Levéd Sámuel (2) (Félegyházi Térségi Sportiskola) |
Aréna: Apponyi Általános Iskola | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Kovács Csaba VB elnök: Hegedűs Mária Viktória |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | CKE U18 (Kisújszállás) | I | GY, 46 - 90 | 3 - 2 | VARGA Márk Roland (25) (Félegyházi Térségi Sportiskola) | KOVÁCS Bálint (7) (Félegyházi Térségi Sportiskola ) | SZŰCS Bence (7) (Félegyházi Térségi Sportiskola) |
Aréna: Móricz Zsigmond Református Kollégium | Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor VB elnök: Hegedűs Mária Viktória |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | CKE U18 (Kisújszállás) | O | GY, 80 - 66 | 4 - 2 | FARKAS Dominik (20) (Félegyházi Térségi Sportiskola) | KOVÁCS Bálint (3) (Félegyházi Térségi Sportiskola ) | SZŰCS Bence (5) (Félegyházi Térségi Sportiskola) |
Aréna: Constantinum Sportcentrum | Játékvezetők: Kovács Máté László, Pettner Hanna VB elnök: Papp Attila |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | CKE U18 (Kisújszállás) | O | GY, 131 - 62 | 5 - 2 | FARKAS Dominik (39) (Félegyházi Térségi Sportiskola) | KOVÁCS Bálint (6) (Félegyházi Térségi Sportiskola ) | FARKAS Dominik (6) (Félegyházi Térségi Sportiskola) |
Aréna: Constantinum Sportcentrum | Játékvezetők: Fekete Csaba, Pettner Hanna VB elnök: Budai Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | CKE U18 (Kisújszállás) | I | GY, 63 - 92 | 6 - 2 | FARKAS Dominik (30) (Félegyházi Térségi Sportiskola) | SÜTŐ Márton (3) (Félegyházi Térségi Sportiskola ) | SZŰCS Bence (3) (Félegyházi Térségi Sportiskola) |
Aréna: Móricz Zsigmond Református Kollégium | Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó VB elnök: Bernáth András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE/U18 | O | V, 65 - 77 | 6 - 3 | FARKAS Dominik (18) (Félegyházi Térségi Sportiskola) | SÜTŐ Márton (3) (Félegyházi Térségi Sportiskola ) | FARKAS Dominik (5) (Félegyházi Térségi Sportiskola) |
Aréna: Constantinum Sportcentrum | Játékvezetők: Kovács Máté László, Horváth Alexandra VB elnök: Budai Csaba |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Lehel Kosársuli U18 | O | V, 59 - 81 | 6 - 4 | KOVÁCS Bálint (13) (Félegyházi Térségi Sportiskola) | SÜTŐ Márton (2) (Félegyházi Térségi Sportiskola ) | FARKAS Dominik (4) (Félegyházi Térségi Sportiskola) |
Aréna: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Mihály, Velkey István VB elnök: Szabó László |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Lehel Kosársuli U18 | I | V, 84 - 58 | 6 - 5 | VARGA Márk Roland (16) (Félegyházi Térségi Sportiskola) | SÜTŐ Márton (2) (Félegyházi Térségi Sportiskola ) | FARKAS Dominik (3) (Félegyházi Térségi Sportiskola) |
Aréna: Apponyi Általános Iskola | Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Szőcs Béla VB elnök: Bernáth András |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max sik. 3p. | Max sik. bünt. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE/U18 | I | V, 101 - 61 | 6 - 6 | VARGA Márk Roland (22) (Félegyházi Térségi Sportiskola) | VARGA Márk Roland (2) (Félegyházi Térségi Sportiskola ) | SZŰCS Bence (2) (Félegyházi Térségi Sportiskola) |
Aréna: Mathiász János Általános Iskola | Játékvezetők: Velkey István, Papp Attila VB elnök: Király Evelin |