Mérkőzések - 2021. 12.
JNSZ Felnőtt Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 1. szerda 18:30 44 - 79 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Schönborn Tamás
JNSZ Felnőtt férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 4. szombat 15:15 83 - 62 Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szőcs Béla
December 5. vasárnap 11:00 71 - 67 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Mile Gábor
December 5. vasárnap 13:00 116 - 40 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Fenyvesi Zénó
JNSZ Előkészítő (U11)
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 10. péntek 16:15 35 - 45 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Mile Gábor
JNSZ Felnőtt férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 10. péntek 20:00 40 - 63 Bercsényi Gimnázium
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Zahorán Kitti Mária
JNSZ Mini (U10)
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 12. vasárnap 09:30 66 - 28 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Terjéki András
December 12. vasárnap 10:45 42 - 22 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szappanos Máté, Terjéki András
December 12. vasárnap 12:15 47 - 25 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Szappanos Máté
JNSZ Előkészítő (U11)
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 16. csütörtök 17:00 64 - 69 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Kovács Karina Erzsébet
JNSZ Felnőtt férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
December 16. csütörtök 18:30 50 - 81 Albertirsa Újcsarnok
Játékvezetők: Szabó László, Pál-Szabó Sándor János VB elnök: Balogh László György
December 16. csütörtök 20:30 90 - 50 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Mezei Tibor
December 18. szombat 14:30 140 - 35 Zöld Ház
Játékvezetők: Mile Gábor, Gyenge Gábor
December 20. hétfő 19:15 72 - 100 Albertirsa Újcsarnok
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Mile Gábor
December 21. kedd 106 - 48 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Gyenge Gábor
December 22. szerda 20:20 67 - 52 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Gyenge Gábor VB elnök: Balogh László György
December 29. szerda 18:45 74 - 50 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó

Megyei szövetségek