Mérkőzések - 2022. 11.
Regionális Fiú Serdülő, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 4. péntek 16:00 76 - 47 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Papp Attila, Sinka-Pálinkás Szonja VB elnök: Budai Csaba
November 4. péntek 16:30 96 - 38 Klauzál Gábor Általános Iskola
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Dr. Kozma Gábor
November 4. péntek 18:15 16 - 83 Klauzál Gábor Általános Iskola
JNSZ Felnőtt férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 4. péntek 20:00 88 - 51 Zöld Ház
Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó VB elnök: Balogh László György
Regionális Fiú Serdülő, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 5. szombat 10:00 99 - 40 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Romhányi Mária, Fehér Péter VB elnök: Budai Csaba
JNSZ Felnőtt férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 8. kedd 20:30 111 - 54 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Fenyvesi Zénó VB elnök: Bernáth András
JNSZ Mini U10
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 9. szerda 15:00 25 - 45 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Karina Erzsébet
November 9. szerda 16:15 16 - 27 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Karina Erzsébet
November 9. szerda 17:30 26 - 21 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyenge Gábor
Regionális Fiú Serdülő, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 9. szerda 18:00 62 - 94 Zöld Ház
Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor VB elnök: Hegedűs Mária Viktória
Regionális Fiú Junior, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 9. szerda 18:30 72 - 59 Mathiász János Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Mihály, Baukó Ferenc VB elnök: Papp Attila
JNSZ Előkészítő U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 10. csütörtök 16:15 33 - 28 Petőfi Szakképző Iskola
Játékvezetők: Terjéki András, Schönborn Tamás
Regionális Fiú Serdülő, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 10. csütörtök 16:30 30 - 126 Rákóczi Általános Iskola
Játékvezetők: Miklósi László, Liktor Viktor
JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 10. csütörtök 18:00 79 - 39 Mezőtúri Református Kollégium Sportcsarnoka
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Fenyvesi Zénó
JNSZ Felnőtt férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 11. péntek 20:15 36 - 76 Albertirsa Újcsarnok
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Rideg László VB elnök: Bernáth András
JNSZ - Felkészülési mérkőzések
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 12. szombat 18:00 Dani Margit Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Rácz Zsolt Róbert, Drenyovszki Dániel
JNSZ Serdülő fiú U14
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 13. vasárnap 14:00 27 - 99 Zöld Ház
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Kovács Karina Erzsébet
November 13. vasárnap 15:50 108 - 34 Zöld Ház
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Gyenge Gábor
JNSZ Előkészítő U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 15. kedd 16:45 7 - 108 Széchenyi körút-i Általános Iskola
Játékvezetők: Terjéki András, Kovács Karina Erzsébet
JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 15. kedd 18:00 76 - 57 Móricz Zsigmond Református Kollégium
Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó
JNSZ Felnőtt férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 15. kedd 18:30 40 - 73 Albertirsa Újcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Szabó László
November 15. kedd 20:00 99 - 59 Zöld Ház
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Fehérvári Gergely
Regionális Fiú Serdülő, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 16. szerda 17:15 41 - 90 Lencsési Általános Iskola
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Farkas Barna
JNSZ Felnőtt Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 16. szerda 18:30 35 - 79 SZTE Mezőgazdasági Főiskola
Játékvezetők: Mezei Tibor, Terjéki András VB elnök: Bernáth András
Regionális Fiú Junior, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 16. szerda 19:00 80 - 72 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Velkey István VB elnök: Bogárdi János
Regionális Fiú Serdülő, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 17. csütörtök 15:30 64 - 30 Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola
Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László
November 17. csütörtök 16:30 45 - 130 Rákóczi Általános Iskola
Játékvezetők: Papp Attila, Gulyás Patrik
November 18. péntek 15:30 98 - 25 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Kónya Levente, Lédeczi Nándor VB elnök: Király Evelin
November 18. péntek 16:00 138 - 28 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fehér Péter VB elnök: Papp Attila
JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 22. kedd 16:00 32 - 66 Nagykun Református Gimnázium
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Szőcs Béla
Regionális Fiú Serdülő, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 22. kedd 17:00 86 - 26 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Szabó László VB elnök: Balogh László György
Regionális Fiú Junior, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 22. kedd 17:30 79 - 73 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Komáromi Péter, Papp Attila VB elnök: Szabó László
JNSZ Felnőtt férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 22. kedd 20:30 112 - 44 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Mezei Tibor, Pál-Szabó Sándor János
JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Leány
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 23. szerda 15:00 25 - 58 Karacs Teréz Általános Iskola
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Gyenge Gábor
Regionális Fiú Serdülő, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 23. szerda 18:00 61 - 98 Zöld Ház
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Kovács Karina Erzsébet VB elnök: Bernáth András
November 25. péntek 17:30 61 - 66 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Gulyás Patrik VB elnök: Papp Attila
November 25. péntek 18:00 48 - 81 Deák Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Tamás, Bende Réka
JNSZ Felnőtt férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 25. péntek 20:00 76 - 40 Bercsényi Gimnázium
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Gyenge Gábor VB elnök: Szabó László
JNSZ Mini U10
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 27. vasárnap 09:00 18 - 54 Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola
Játékvezetők: Mezei Tibor, Kozma Péter
JNSZ Serdülő Leány U14
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 27. vasárnap 10:00 2 - 0 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Kovács Karina Erzsébet
JNSZ Mini U10
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 27. vasárnap 10:15 18 - 69 Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola
Játékvezetők: Szabó László, Kozma Péter
JNSZ Felnőtt Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 27. vasárnap 11:00 88 - 41 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Fenyvesi Zénó VB elnök: Balogh László György
JNSZ Mini U10
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 27. vasárnap 11:30 25 - 44 Nagyboldogasszony Kéttannyelvű Katolikus Általános Iskola
Játékvezetők: Mezei Tibor, Szabó László
JNSZ Serdülő Leány U14
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 27. vasárnap 11:45 0 - 2 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Kovács Csaba
November 27. vasárnap 13:30 133 - 8 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Csaba, Kovács Karina Erzsébet
JNSZ Előkészítő U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 29. kedd 17:15 64 - 56 Zöld Ház
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Bodnár Vivien
JNSZ Mini U10
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 30. szerda 15:00 25 - 31 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Béla, Bodnár Vivien
November 30. szerda 16:15 19 - 52 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Bodnár Vivien
Regionális Fiú Serdülő, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 30. szerda 17:15 28 - 82 Lencsési Általános Iskola
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Farkas Barna
JNSZ Mini U10
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 30. szerda 17:30 14 - 52 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Béla, Kovács Karina Erzsébet
Regionális Fiú Serdülő, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 30. szerda 18:00 94 - 33 Zöld Ház
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Gyenge Gábor VB elnök: Balogh László György
Regionális Fiú Junior, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
November 30. szerda 18:30 78 - 58 Mathiász János Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Mihály, Horváth Alexandra VB elnök: Budai Csaba

Megyei szövetségek