Mérkőzések - 2023. 01.
JNSZ Felnőtt Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Január 4. szerda 15:30 100 - 25 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Béla, Gyenge Gábor VB elnök: Balogh László György
Regionális Fiú Serdülő, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Január 7. szombat 11:00 34 - 82 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Kovács Máté László, Fehér Péter VB elnök: Király Evelin
JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Január 10. kedd 16:00 70 - 45 Nagykun Református Gimnázium
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Szőcs Béla
Január 10. kedd 17:45 Móricz Zsigmond Református Kollégium
Játékvezetők: Mezei Tibor, Terjéki András
JNSZ Felnőtt férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Január 10. kedd 18:30 71 - 85 Albertirsa Újcsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Szabó László VB elnök: Balogh László György
Regionális Fiú Serdülő, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Január 12. csütörtök 16:30 48 - 115 Rákóczi Általános Iskola
Játékvezetők: Magda János József, Miklósi László
Regionális Fiú Junior, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Január 12. csütörtök 18:00 46 - 90 Móricz Zsigmond Református Kollégium
Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor VB elnök: Hegedűs Mária Viktória
JNSZ Felnőtt férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Január 12. csütörtök 20:15 120 - 44 Zöld Ház
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Szabó László
Regionális Fiú Serdülő, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Január 13. péntek 15:30 80 - 51 Mercedes-Benz Sport Akadémia
Játékvezetők: Farkas Dominik, Lédeczi Nándor VB elnök: Bogárdi János
Január 14. szombat 14:00 54 - 77 Albertirsa Sportcsarnok
Játékvezetők: Szabó László, Kovács Csaba
JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Leány
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Január 16. hétfő 16:00 60 - 43 Móricz Zsigmond Református Kollégium
Játékvezetők: Szőcs Béla, Dezsèri Szabolcs Ernő
Regionális Fiú Junior, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Január 16. hétfő 18:30 39 - 76 Móricz Zsigmond Református Kollégium
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Gyenge Gábor VB elnök: Balogh László György
Regionális Fiú Serdülő, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Január 16. hétfő 19:20 94 - 35 Albertirsa Sportcsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Kozma Péter
Január 18. szerda 18:15 73 - 28 Szolnok Kőrösi Csoma Általános Iskola
Játékvezetők: Mezei Tibor, Kovács Karina Erzsébet VB elnök: Hegedűs Mária Viktória
Január 19. csütörtök 15:30 0 - 2 Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola
Játékvezetők: Szőcs Béla, Pál-Szabó Sándor János
Regionális Fiú Junior, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Január 19. csütörtök 18:00 80 - 66 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Kovács Máté László, Pettner Hanna VB elnök: Papp Attila
JNSZ Előkészítő U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Január 20. péntek 15:50 91 - 28 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Mezei Tibor, Bodnár Vivien
Regionális Fiú Serdülő, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Január 20. péntek 18:00 112 - 24 Deák Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Tamás, Dr. Kozma Gábor
JNSZ Felnőtt férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Január 20. péntek 20:15 44 - 147 Albertirsa Újcsarnok
Játékvezetők: Mezei Tibor, Gyenge Gábor
JNSZ Mini U10
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Január 21. szombat 08:15 23 - 65 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Mezei Tibor, Dezsèri Szabolcs Ernő
Január 21. szombat 09:30 13 - 65 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Mezei Tibor, Pál-Szabó Sándor János
Január 21. szombat 10:45 44 - 67 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Dezsèri Szabolcs Ernő
Január 21. szombat 12:30 17 - 26 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Kovács Karina Erzsébet
Január 21. szombat 13:45 26 - 25 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Kovács Karina Erzsébet
JNSZ Felnőtt férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Január 21. szombat 14:30 87 - 43 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Béla, Kovács Csaba VB elnök: Balogh László György
JNSZ Mini U10
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Január 21. szombat 15:00 20 - 28 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Fehérvári Gergely
JNSZ Felnőtt Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Január 21. szombat 16:30 104 - 21 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Béla, Kovács Csaba VB elnök: Balogh László György
JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás Leány
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Január 23. hétfő 16:45 89 - 16 Verseghy Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Terjéki András
Regionális Fiú Serdülő, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Január 23. hétfő 17:50 83 - 47 Klauzál Gábor Általános Iskola
Játékvezetők: Tóth Tamás, Gedra János
JNSZ DSZE Amatőr Középiskolás fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Január 23. hétfő 18:30 51 - 86 Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola
Játékvezetők: Mezei Tibor, Kozma Péter
JNSZ Előkészítő U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Január 24. kedd 16:45 20 - 62 Széchenyi körút-i Általános Iskola
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Dezsèri Szabolcs Ernő
Regionális Fiú Junior, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Január 24. kedd 18:00 65 - 100 Móricz Zsigmond Református Kollégium
Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó VB elnök: Hegedűs Mária Viktória
Regionális Fiú Serdülő, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Január 25. szerda 16:30 48 - 79 Karacs Teréz Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Béla, Gyenge Gábor
JNSZ Kadett fiú U16
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Január 26. csütörtök 15:30 44 - 54 Tiszavirág Aréna
Játékvezetők: Kovács Karina Erzsébet, Schönborn Tamás
JNSZ Felnőtt Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Január 26. csütörtök 18:30 94 - 43 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Szabó László VB elnök: Bernáth András
Regionális Fiú Serdülő, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Január 27. péntek 16:00 104 - 38 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Lengyel Dorka, Lédeczi Nándor VB elnök: Bogárdi János
JNSZ Előkészítő U11
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Január 27. péntek 16:15 85 - 4 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Kovács Karina Erzsébet
JNSZ Gyermek U12
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Január 27. péntek 16:15 137 - 8 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Szabó László, Terjéki András
Január 27. péntek 17:30 103 - 1 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Szabó László, Schönborn Tamás
Január 27. péntek 18:45 37 - 61 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Schönborn Tamás, Terjéki András
JNSZ Felnőtt férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Január 27. péntek 20:00 97 - 23 Bercsényi Gimnázium
Játékvezetők: Szabó László, Gyenge Gábor
JNSZ Csemete U9
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Január 28. szombat 10:00 10 - 46 Török János Református Mezőgazdasági és Egészségügyi Technikum és Szakképző Iskola Tornaterme
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó
Január 28. szombat 10:30 46 - 29 Varró SZKI
Játékvezetők: Bodnár Vivien
Január 28. szombat 11:30 34 - 27 Varró SZKI
Játékvezetők: Bodnár Vivien
Január 28. szombat 11:30 21 - 45 Török János Református Mezőgazdasági és Egészségügyi Technikum és Szakképző Iskola Tornaterme
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó
Regionális Fiú Serdülő, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Január 28. szombat 12:00 68 - 55 Albertirsa Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Csaba, Schönborn Tamás
JNSZ Csemete U9
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Január 28. szombat 13:00 4 - 72 Török János Református Mezőgazdasági és Egészségügyi Technikum és Szakképző Iskola Tornaterme
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó
Kiváló Kölykök Kupája U12 Fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Január 29. vasárnap 09:30 22 - 87 Lehel Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Szabó László VB elnök: Balogh László György
Január 29. vasárnap 11:00 65 - 41 Lehel Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Fenyvesi Zénó VB elnök: Balogh László György
Január 29. vasárnap 12:30 100 - 31 Lehel Sportcsarnok
Játékvezetők: Szabó László, Terjéki András VB elnök: Balogh László György
Január 29. vasárnap 13:00 71 - 28 Zöld Ház
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Bodnár Vivien VB elnök: Hegedűs Mária Viktória
Január 29. vasárnap 14:00 2 - 0 Lehel Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Csaba, Terjéki András VB elnök: Bernáth András
Január 29. vasárnap 14:30 59 - 62 Zöld Ház
Játékvezetők: Szőcs Béla, Bodnár Vivien VB elnök: Hegedűs Mária Viktória
Január 29. vasárnap 15:30 2 - 0 Lehel Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Karina Erzsébet, Terjéki András VB elnök: Bernáth András
Január 29. vasárnap 16:00 81 - 31 Zöld Ház
Játékvezetők: Szőcs Béla, Pál-Szabó Sándor János VB elnök: Hegedűs Mária Viktória
Január 29. vasárnap 17:00 57 - 80 Lehel Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Csaba, Kovács Karina Erzsébet VB elnök: Bernáth András
Regionális Fiú Junior, JNSZ
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Január 31. kedd 18:30 87 - 57 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Kozma Péter VB elnök: Bernáth András
JNSZ Felnőtt férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Január 31. kedd 20:00 30 - 160 Zöld Ház
Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó

Megyei szövetségek