Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Szolnoki KA/B | Kisújszállási SE | Január 11. csütörtök | 16:15 | 50 - 66 | Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Játékvezetők: Szabó László, Tóth Viktor |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
CKE U14/B | Kecskeméti KA MathiÁSZ/C | Január 13. szombat | 14:00 | 58 - 91 | Gál József Sportcsarnok |
Játékvezetők: Farkas Dominik, Sinka-Pálinkás Szonja | |||||
Szentesi KK | Szedeák U14/B | Január 13. szombat | 17:00 | 85 - 67 | Klauzál Gábor Általános Iskola |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Vétek Frigyes Balázs | |||||
Félegyházi TSI/B | Szedeák U14/B | Január 15. hétfő | 16:30 | 36 - 111 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács Máté László, Bán Péter VB elnök: Papp Attila |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Nagykőrősi Sólymok U18 | Szolnoki KA/B | Január 15. hétfő | 17:30 | 53 - 76 | Mathiász János Általános Iskola |
Játékvezetők: Komáromi Péter, Bányainé Schleisz-Bognár Viktória Emma |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Gyulasport NKFT | Vásárhelyi Bikák/B | Január 15. hétfő | 17:30 | 67 - 39 | Prohászka Zsolt Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Farkas Barna, Kardos Liza |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Vásárhelyi Kosársuli | Félegyházi TSI | Január 17. szerda | 17:00 | 81 - 57 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Barabás Dorina Mónika |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Hatvan KK | Törökszentmiklósi KSE | Január 19. péntek | 20:15 | 60 - 98 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Szabó László VB elnök: Hegedűs Mária Viktória |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Szolnoki Sasok | Tószegi Tigrisek | Január 20. szombat | 10:00 | 80 - 13 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Tóth Viktor | |||||
Tószegi Tigrisek | Lehel Kosársuli U9 | Január 20. szombat | 11:15 | 30 - 66 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Tóth Viktor | |||||
Lehel Kosársuli U9 | Szolnoki Sasok | Január 20. szombat | 12:30 | 36 - 49 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Tóth Viktor |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Szentesi KK | Szolnoki KA U13/C | Január 20. szombat | 17:00 | 84 - 63 | Klauzál Gábor Általános Iskola |
Játékvezetők: Fehérvári Gergely, Dezsèri Szabolcs Ernő | |||||
Gyulasport NKFT | CEKK Basket | Január 21. vasárnap | 14:00 | 64 - 41 | Prohászka Zsolt Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Farkas Barna, Kónya László Tamás | |||||
CEKK Basket | Gyulasport NKFT | Január 21. vasárnap | 16:00 | 44 - 97 | Prohászka Zsolt Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Farkas Barna, Kónya László Tamás | |||||
Félegyházi TSI/B | CKE U14/B | Január 22. hétfő | 16:30 | 80 - 100 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács Máté László, Bán Péter VB elnök: Budai Csaba |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Lehel Kosársuli U11 | Szolnoki Kobrák | Január 23. kedd | 17:00 | 48 - 74 | Apponyi Általános Iskola |
Játékvezetők: Tóth Viktor, Dezsèri Szabolcs Ernő |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Szolnoki KA/C | CEKK-Basket | Január 23. kedd | 17:45 | 102 - 37 | Kőrösi Csoma Általános Iskola |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Gyenge Gábor |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Mezőtúri Ref. Koll. - Túri DSE | Túrkeve - Ványai DSE | Január 24. szerda | 09:00 | 122 - 13 | Mezőtúri Református Kollégium |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Kovács Karina Erzsébet | |||||
Túrkeve - Ványai DSE | Kisújszállási SE - Móricz | Január 24. szerda | 10:15 | 18 - 85 | Mezőtúri Református Kollégium |
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Kovács Karina Erzsébet | |||||
Mezőtúri Ref. Koll. - Túri DSE | Kisújszállási SE - Móricz | Január 24. szerda | 11:30 | 87 - 43 | Mezőtúri Református Kollégium |
Játékvezetők: Szőcs Béla, Pál-Szabó Sándor János |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Félegyházi TSI | Nagykőrősi Sólymok U18 | Január 24. szerda | 16:30 | 95 - 53 | Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Filep Áron Kálmán, Kovács Máté László VB elnök: Papp Attila | |||||
Békéscsabai KK | Szolnoki KA/B | Január 24. szerda | 17:15 | 95 - 76 | Lencsési Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Tornaterme |
Játékvezetők: Gyenge Gábor, Farkas Barna |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Rákóczifalvai Párducok | Szolnoki Vidrák | Január 25. csütörtök | 15:30 | 22 - 14 | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Viktor | |||||
Szolnoki Vidrák | Szarvas GFE Gyakorló | Január 25. csütörtök | 16:30 | 30 - 16 | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Viktor |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Vásárhelyi Bikák/B | Nagykőrösi Sólymok KE/U14 | Január 25. csütörtök | 17:00 | 54 - 52 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Bartucz Csaba, Gedra János |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Szarvas GFE Gyakorló | Rákóczifalvai Párducok | Január 25. csütörtök | 17:30 | 22 - 21 | B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Viktor |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Szolnoki KA U13/C | Kecskeméti KA MathiÁSZ/C | Január 25. csütörtök | 18:00 | 49 - 52 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Dezsèri Szabolcs Ernő VB elnök: Bernáth András |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Szolnoki KA/B | Karcagi SE | Január 26. péntek | 19:30 | 67 - 73 | Zöld Ház |
Játékvezetők: Szabó László, Kozma Péter VB elnök: Bernáth András |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Lehel Kosársuli U10 | Szolnoki Kobrák | Január 27. szombat | 10:00 | 17 - 72 | Apponyi Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovács Karina Erzsébet, Schönborn Tamás |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Szentesi KK | CKE U14/B | Január 27. szombat | 11:00 | 86 - 55 | Klauzál Gábor Általános Iskola |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Sajgó Lajos Fülöp |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Szolnoki Kobrák | Tiszafüredi Kistigrisek | Január 27. szombat | 11:15 | 106 - 10 | Apponyi Általános Iskola |
Játékvezetők: Schönborn Tamás, Dezsèri Szabolcs Ernő | |||||
Lehel Kosársuli U10 | Tiszafüredi Kistigrisek | Január 27. szombat | 12:30 | 101 - 28 | Apponyi Általános Iskola |
Játékvezetők: Kovács Karina Erzsébet, Dezsèri Szabolcs Ernő |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
CKE U14/B | Szentesi KK | Január 27. szombat | 13:00 | 37 - 72 | Klauzál Gábor Általános Iskola |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Sajgó Lajos Fülöp |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Karcagi SE Oroszlánbébik | Tiszafüred Tigriskéi | Január 28. vasárnap | 09:00 | 39 - 9 | Karcag Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács Csaba | |||||
Tiszafüred Tigriskéi | ACS Baschet Star Oradea | Január 28. vasárnap | 10:00 | 11 - 47 | Karcag Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács Csaba | |||||
JKSE Kosársuli U9 | CKE U9 Oroszlánkölykök | Január 28. vasárnap | 10:00 | 54 - 6 | Apponyi Általános Iskola |
Játékvezetők: Terjéki András |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Hatvan KK | Szolnoki KA/B | Január 28. vasárnap | 10:30 | 67 - 68 | Kodály Zoltán Általános Iskola |
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Schönborn Tamás VB elnök: Balogh László György |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
ACS Baschet Star Oradea | Karcagi SE Oroszlánbébik | Január 28. vasárnap | 11:00 | 17 - 26 | Karcag Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács Csaba | |||||
CKE U9 Oroszlánkölykök | Nagykőrösi Sólyomfiókák | Január 28. vasárnap | 11:15 | 10 - 65 | Apponyi Általános Iskola |
Játékvezetők: Terjéki András | |||||
Nagykőrösi Sólyomfiókák | JKSE Kosársuli U9 | Január 28. vasárnap | 12:30 | 40 - 38 | Apponyi Általános Iskola |
Játékvezetők: Terjéki András |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Békési SZSK | Szolnoki KA/B | Január 29. hétfő | 16:45 | 138 - 17 | Karacs Teréz Általános Iskola |
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Tóth Viktor | |||||
Gyulasport NKFT | Félegyházi TSI/A | Január 29. hétfő | 17:30 | 67 - 61 | Prohászka Zsolt Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Kardos Liza |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Lehel Kosársuli U11 | Szolnoki Viperák | Január 30. kedd | 17:00 | 61 - 21 | Apponyi Általános Iskola |
Játékvezetők: Terjéki András, Dezsèri Szabolcs Ernő |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Szolnoki KA/B | Vásárhelyi Kosársuli | Január 31. szerda | 15:30 | 42 - 80 | Tiszavirág Aréna |
Játékvezetők: Mezei Tibor, Kozma Péter VB elnök: Bernáth András |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Lehel Kosársuli U16 | CEKK-Basket | Január 31. szerda | 18:00 | 105 - 53 | Apponyi Általános Iskola |
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Terjéki András |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Szedeák U18/B | Félegyházi TSI | Január 31. szerda | 18:00 | 66 - 68 | Deák Ferenc Gimnázium |
Játékvezetők: Tóth Tamás, Bende Réka |