Ranglisták - JNSZ Felnőtt férfi - 2021/2022 Ranglisták - JNSZ Felnőtt férfi - 2021/2022
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 kovacs-attila-imre

Kovács Attila Imre

2-3 SZEK KE SZEK KE 7 152
2 ficsor-bence

Ficsór Bence

1 Szolnoki Olaj KK U23 Szolnoki Olaj KK U23 6 129
3 farkas-david

Farkas Dávid

1 SZEK KE SZEK KE 7 118
4 szpiro-balazs

Szpiró Balázs

1 Fáradt Olaj Fáradt Olaj 6 109
5 gaal-robert

Gaál Róbert

1 Szolnoki Baglyok SE Szolnoki Baglyok SE 5 105
6 lukacs-levente-david

Lukács Levente Dávid

1 Szolnoki Olaj KK U23 Szolnoki Olaj KK U23 7 104
7 pasztor-gyorgy

Pásztor György

1-5 Fáradt Olaj Fáradt Olaj 6 100
8 gedei-tibor

Gedei Tibor

4 SZEK KE SZEK KE 6 94
9 kovacs-zoltan

Kovács Zoltán

5 Szolnoki Baglyok SE Szolnoki Baglyok SE 6 82
10 erdei-jozsef

Erdei József

3-4 Karcagi SE Karcagi SE 4 79
11 garai-krisztian

Garai Krisztián

4 Fáradt Olaj Fáradt Olaj 6 73
12 hajdu-jeno-gabor

Hajdu Jenő Gábor

Szolnoki Olaj KK U23 Szolnoki Olaj KK U23 7 73
13 magda-janos-jozsef

Magda János József

4-5 Albertirsai SE Albertirsai SE 4 71
14 dogei-csaba

Dögei Csaba

1 Szolnoki Baglyok SE Szolnoki Baglyok SE 6 63
15 wilhelm-daniel

Wilhelm Dániel

1 SZEK KE SZEK KE 6 59
16 forgacs-laszlo

Forgács László

2 Szolnoki Baglyok SE Szolnoki Baglyok SE 6 58
17 habok-zoltan

Habók Zoltán

2 Törökszentmiklósi KSE Törökszentmiklósi KSE 4 57
18 kovacs-mate-zador

Kovács Máté Zádor

3-4 Karcagi SE Karcagi SE 4 55
19 molnar-gabor

Molnár Gábor

2 Szolnoki Baglyok SE Szolnoki Baglyok SE 6 52
20 hoppal-elod-attila

Hoppál Előd Attila

1 SZEK KE SZEK KE 6 52
21 csak-bence-csaba

Csák Bence Csaba

5 Fáradt Olaj Fáradt Olaj 6 49
22 pal-szabo-david

Pál Szabó Dávid

1 Fáradt Olaj Fáradt Olaj 6 47
23 dr-lanczi-rajmund-janos

Dr. Lánczi Rajmund János

4 Szolnoki Baglyok SE Szolnoki Baglyok SE 6 47
24 totin-richard

Tótin Richárd

1 Fáradt Olaj Fáradt Olaj 6 46
25 terek-tamas

Terék Tamás

5 Törökszentmiklósi KSE Törökszentmiklósi KSE 4 45
26 terek-zoltan

Terék Zoltán

5 Törökszentmiklósi KSE Törökszentmiklósi KSE 3 45
27 ocsai-jozsef

Ócsai József

5 Ceglédi EKK Ceglédi EKK 4 44
28 varga-zsolt

Varga Zsolt

2 Szolnoki Baglyok SE Szolnoki Baglyok SE 4 42
29 bujaki-daniel

Bujáki Dániel

1-2 Szolnoki Olaj KK U23 Szolnoki Olaj KK U23 4 41
30 dr-balati-peter

Dr. Baláti Péter

3 Szolnoki Baglyok SE Szolnoki Baglyok SE 5 40
31 deak-robert

Deák Róbert

1 Törökszentmiklósi KSE Törökszentmiklósi KSE 4 39
32 dekany-gergely

Dékány Gergely

Szolnoki Olaj KK U23 Szolnoki Olaj KK U23 3 38
33 marsai-janos-richard

Marsai János Richárd

2-3 Albertirsai SE Albertirsai SE 3 38
34 hopka-gergo

Hopka Gergő

1-2 Karcagi SE Karcagi SE 4 37
35 szarvas-gabor

Szarvas Gábor

1 Fáradt Olaj Fáradt Olaj 5 37
36 vincze-mihaly

Vincze Mihály

1-2 Karcagi SE Karcagi SE 3 37
37 csapo-gabor

Csapó Gábor

Szolnoki Olaj KK U23 Szolnoki Olaj KK U23 5 34
38 deak-zoltan

Deák Zoltán

1-2 Karcagi SE Karcagi SE 3 29
39 antal-laszlo

Antal László

Szolnoki Olaj KK U23 Szolnoki Olaj KK U23 6 28
40 szalai-mate

Szalai Máté

1-2 Karcagi SE Karcagi SE 4 26
41 turzai-zsolt

Turzai Zsolt

1 Fáradt Olaj Fáradt Olaj 6 25
42 rabenspeck-istvan

Rábenspeck István

4-5 Albertirsai SE Albertirsai SE 4 24
43 szabo-viktor-keresztely

Szabó Viktor Keresztély

3-4 SZEK KE SZEK KE 3 23
44 ulviczki-adam

Ulviczki Ádám

1 SZEK KE SZEK KE 6 23
45 ocsai-andras

Ócsai András

5 Ceglédi EKK Ceglédi EKK 3 23
46 nagy-benjamin

Nagy Benjámin

1 Ceglédi EKK Ceglédi EKK 3 23
47 juhasz-tibor

Juhász Tibor

4 Törökszentmiklósi KSE Törökszentmiklósi KSE 4 21
48 ferenczi-marton

Ferenczi Márton

3-4 Szolnoki Olaj KK U23 Szolnoki Olaj KK U23 7 18
49 szerelem-viktor

Szerelem Viktor

3-4 Ceglédi EKK Ceglédi EKK 3 18
50 meilinger-peter

Meilinger Péter

3 Ceglédi EKK Ceglédi EKK 4 16
51 damm-zsolt

Damm Zsolt

Ceglédi EKK Ceglédi EKK 4 16
52 vona-robert

Vona Róbert

2 Törökszentmiklósi KSE Törökszentmiklósi KSE 4 15
53 piukovics-patrik-mirko

Piukovics Patrik Mirkó

SZEK KE SZEK KE 1 14
54 szuda-balazs

Szuda Balázs

4-5 Albertirsai SE Albertirsai SE 2 14
55 korponay-mihaly

Korponay Mihály

2-3 Albertirsai SE Albertirsai SE 1 14
56 vincze-viktor

Vincze Viktor

5 Szolnoki Baglyok SE Szolnoki Baglyok SE 5 14
57 szilagyi-zsolt

Szilágyi Zsolt

5 Szolnoki Baglyok SE Szolnoki Baglyok SE 1 13
58 toth-imre

Tóth Imre

4-5 Karcagi SE Karcagi SE 4 13
59 kunos-mate

Kunos Máté

SZEK KE SZEK KE 2 12
60 madlen-gusztav

Madlen Gusztáv

4-5 Ceglédi EKK Ceglédi EKK 3 12
61 szeleczki-zsolt

Szeleczki Zsolt

3 Ceglédi EKK Ceglédi EKK 3 11
62 dobozy-robert

Dobozy Róbert

4 Szolnoki Baglyok SE Szolnoki Baglyok SE 6 11
63 vince-bence-vince

Vince Bence Vince

Szolnoki Olaj KK U23 Szolnoki Olaj KK U23 6 11
64 biro-norbert

Bíró Norbert

4-5 Ceglédi EKK Ceglédi EKK 1 9
65 varga-zsolt

Varga Zsolt

1-2-3 Albertirsai SE Albertirsai SE 2 9
66 szecsenyi-tamas-gyula

Szécsényi Tamás Gyula

3-4 Albertirsai SE Albertirsai SE 2 9
67 horvath-csaba

Horváth Csaba

2 Fáradt Olaj Fáradt Olaj 6 9
68 melypataki-gergely

Mélypataki Gergely

3-4 Albertirsai SE Albertirsai SE 4 9
69 varga-zsolt-dominik

Varga Zsolt Dominik

1 Törökszentmiklósi KSE Törökszentmiklósi KSE 1 8
70 reyes-marko-akin

Reyes Marko Akin

Szolnoki Olaj KK U23 Szolnoki Olaj KK U23 5 8
71 teleki-zoltan

Teleki Zoltán

Törökszentmiklósi KSE Törökszentmiklósi KSE 2 8
72 zsiga-zsombor

Zsiga Zsombor

Szolnoki Olaj KK U23 Szolnoki Olaj KK U23 5 8
73 fodor-tamas

Fodor Tamás

5 Szolnoki Baglyok SE Szolnoki Baglyok SE 6 7
74 santa-zsolt

Sánta Zsolt

4 Ceglédi EKK Ceglédi EKK 4 6
75 takos-tamas

Tákos Tamás

SZEK KE SZEK KE 4 6
76 bajko-bence

Bajkó Bence

3-4 Szolnoki Olaj KK U23 Szolnoki Olaj KK U23 4 6
77 gulyas-balazs-bence

Gulyás Balázs Bence

Albertirsai SE Albertirsai SE 2 6
78 patkos-daniel

Patkós Dániel

3 Törökszentmiklósi KSE Törökszentmiklósi KSE 3 6
79 kardos-jozsef

Kardos József

3 Törökszentmiklósi KSE Törökszentmiklósi KSE 4 5
80 szenasi-janos

Szénási János

Törökszentmiklósi KSE Törökszentmiklósi KSE 2 5
81 szenasi-szabolcs

Szénási Szabolcs

Törökszentmiklósi KSE Törökszentmiklósi KSE 1 4
82 rigo-zoltan

Rigó Zoltán

4-5 Karcagi SE Karcagi SE 3 4
83 duvancic-alexander

Duvancic Alexander

1 Fáradt Olaj Fáradt Olaj 5 4
84 bergendi-andras

Bergendi András

Ceglédi EKK Ceglédi EKK 2 4
85 soki-gabor

Sóki Gábor

1 SZEK KE SZEK KE 6 4
86 mozes-bence

Mózes Bence

4-5 Albertirsai SE Albertirsai SE 2 3
87 papp-tibor

Papp Tibor

2-3 Karcagi SE Karcagi SE 3 2
88 kele-adam

Kele Ádám

2-3 Karcagi SE Karcagi SE 3 2
89 andrasi-gabor

Andrási Gábor

Albertirsai SE Albertirsai SE 1 2
90 mato-gergo

Mató Gergő

5 SZEK KE SZEK KE 2 2
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek