Ranglisták - Regionális Fiú Junior, JNSZ - 2022/2023 Ranglisták - Regionális Fiú Junior, JNSZ - 2022/2023
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 fodor-botond

Fodor Botond

3-4 Lehel Kosársuli U18 Lehel Kosársuli U18 12 34
2 szucs-bence

Szűcs Bence

4-5 Félegyházi Térségi Sportiskola Félegyházi Térségi Sportiskola 11 31
3 farkas-dominik

Farkas Dominik

3 Félegyházi Térségi Sportiskola Félegyházi Térségi Sportiskola 12 30
4 benda-gabor-ferenc

Benda Gábor Ferenc

1 Nagykőrösi Sólymok KE/U18 Nagykőrösi Sólymok KE/U18 12 29
5 lukacs-domonkos

Lukács Domonkos

2-3 CKE U18 (Kisújszállás) CKE U18 (Kisújszállás) 12 28
6 nemet-akos

Német Ákos

1-2 Lehel Kosársuli U18 Lehel Kosársuli U18 12 22
7 kovacs-andras

Kovács András

3 Nagykőrösi Sólymok KE/U18 Nagykőrösi Sólymok KE/U18 10 20
8 sarai-szabo-zsolt

Sárai- Szabó Zsolt

2 Nagykőrösi Sólymok KE/U18 Nagykőrösi Sólymok KE/U18 10 18
9 kui-benedek

Kui Benedek

2-3 CKE U18 (Kisújszállás) CKE U18 (Kisújszállás) 11 16
10 suto-marton

Sütő Márton

1-2 Félegyházi Térségi Sportiskola Félegyházi Térségi Sportiskola 11 15
11 melnikoff-levente

Melnikoff Levente

4-5 CKE U18 (Kisújszállás) CKE U18 (Kisújszállás) 12 15
12 kovacs-balint

Kovács Bálint

1-2 Félegyházi Térségi Sportiskola Félegyházi Térségi Sportiskola 11 13
13 varga-mark-roland

Varga Márk Roland

1-2 Félegyházi Térségi Sportiskola Félegyházi Térségi Sportiskola 12 13
14 kocza-bendeguz

Kocza Bendegúz

4-5 Lehel Kosársuli U18 Lehel Kosársuli U18 10 11
15 hoffer-marcell

Hoffer Marcell

1 Nagykőrösi Sólymok KE/U18 Nagykőrösi Sólymok KE/U18 11 11
16 sarkozy-zsombor

Sárközy Zsombor

3-4 Lehel Kosársuli U18 Lehel Kosársuli U18 11 11
17 kajari-levente-istvan

Kajári Levente István

1 Nagykőrösi Sólymok KE/U18 Nagykőrösi Sólymok KE/U18 12 10
18 pare-mate

Paré Máté

3-4 Félegyházi Térségi Sportiskola Félegyházi Térségi Sportiskola 9 9
19 hamar-barnabas

Hamar Barnabás

3 Lehel Kosársuli U18 Lehel Kosársuli U18 12 9
20 deme-akos

Deme Ákos

3-4 CKE U18 (Kisújszállás) CKE U18 (Kisújszállás) 12 8
21 keri-krisztofer

Kéri Krisztofer

2 Nagykőrösi Sólymok KE/U18 Nagykőrösi Sólymok KE/U18 9 8
22 kerek-kristof

Kerek Kristóf

1-2 Lehel Kosársuli U18 Lehel Kosársuli U18 6 8
23 hogye-attila

Hőgye Attila

5 Nagykőrösi Sólymok KE/U18 Nagykőrösi Sólymok KE/U18 8 7
24 szurnyak-zsombor

Szurnyák Zsombor

5 Nagykőrösi Sólymok KE/U18 Nagykőrösi Sólymok KE/U18 12 7
25 nagy-leved-samuel

Nagy Levéd Sámuel

1 Félegyházi Térségi Sportiskola Félegyházi Térségi Sportiskola 9 5
26 durucz-dorian

Durucz Dorián

3 Lehel Kosársuli U18 Lehel Kosársuli U18 7 5
27 borsik-csombor

Borsik Csombor

3 Nagykőrösi Sólymok KE/U18 Nagykőrösi Sólymok KE/U18 5 5
28 farkas-bence

Farkas Bence

4-5 CKE U18 (Kisújszállás) CKE U18 (Kisújszállás) 8 4
29 eros-balazs

Erős Balázs

2-3 Lehel Kosársuli U18 Lehel Kosársuli U18 9 3
30 szabo-david-janos

Szabó Dávid János

2 Nagykőrösi Sólymok KE/U18 Nagykőrösi Sólymok KE/U18 9 3
31 papai-kevin-gergely

Pápai Kevin Gergely

3 Nagykőrösi Sólymok KE/U18 Nagykőrösi Sólymok KE/U18 6 2
32 csabai-botond

Csabai Botond

2 Lehel Kosársuli U18 Lehel Kosársuli U18 7 2
33 feher-peter

Fehér Péter

4 Félegyházi Térségi Sportiskola Félegyházi Térségi Sportiskola 12 1
34 nagy-benjamin

Nagy Benjámin

2 Nagykőrösi Sólymok KE/U18 Nagykőrösi Sólymok KE/U18 10 1
35 leko-zsombor

Lékó Zsombor

4 Lehel Kosársuli U18 Lehel Kosársuli U18 3 1
36 herczeg-david

Herczeg Dávid

3 Nagykőrösi Sólymok KE/U18 Nagykőrösi Sólymok KE/U18 6 1
37 tovizi-istvan-daniel

Tóvizi István Dániel

1-2 CKE U18 (Kisújszállás) CKE U18 (Kisújszállás) 11 1
MKOSZ PROGRAMOK

Vármegyei szövetségek