„Egyed Mihály” Férfi Bajnokság - MTE 1888MTE 1888
Műsor - Egyeztetés alatt
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
  Kozármisleny SEKozármisleny SE O
Műsor - 2023. November 14. kedd, 20:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló Medikus SEMedikus SE I GY, 57 - 72 1 - 1 BRANDT Viktor (20) (MTE 1888) SCHäFFER Balázs (2) (MTE 1888 ) SCHäFFER Balázs (3) (MTE 1888)
Aréna: Babits csarnok Játékvezetők: Lovász Balázs, Kiss Zoltán
Műsor - 2023. November 23. csütörtök, 18:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló Medikus SEMedikus SE O GY, 103 - 62 2 - 1 OSZVALD László (20) (MTE 1888) ZAGRAJSKI Filip (2) (MTE 1888 ) KAPCSA Viktor (6) (MTE 1888)
Aréna: Kisfaludy csarnok Játékvezetők: Lovász Balázs, Kiss Zoltán
Műsor - 2023. November 28. kedd, 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló PEAC II.PEAC II. O V, 72 - 77 2 - 2 ZAGRAJSKI Filip (18) (MTE 1888) ZAGRAJSKI Filip (2) (MTE 1888 ) ZAGRAJSKI Filip (4) (MTE 1888)
Aréna: Kisfaludy csarnok Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos
Műsor - 2023. December 12. kedd, 20:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló Mecsek SE ÖregfiúkMecsek SE Öregfiúk I GY, 72 - 87 3 - 2 ZAGRAJSKI Filip (14) (MTE 1888) ZAGRAJSKI Filip (4) (MTE 1888 ) KAPCSA Viktor (4) (MTE 1888)
Aréna: Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Kiss Zoltán
Műsor - 2024. Január 12. péntek, 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló PVSK ÖregfiúkPVSK Öregfiúk O GY, 97 - 75 4 - 2 ZAGRAJSKI Filip (20) (MTE 1888) ZAGRAJSKI Filip (4) (MTE 1888 ) SCHäFFER Balázs (6) (MTE 1888)
Aréna: Kisfaludy csarnok Játékvezetők: Lovász Balázs, Kiss Zoltán
Műsor - 2024. Február 23. péntek, 18:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló Mecsek SE ÖregfiúkMecsek SE Öregfiúk O GY, 74 - 59 5 - 2 OSZVALD László (13) (MTE 1888) OSZVALD László (1) (MTE 1888 ) ZUGÓ Dániel (4) (MTE 1888)
Aréna: Kisfaludy csarnok Játékvezetők: Lovász Balázs, Kiss Zoltán
Műsor - 2024. Március 2. szombat, 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló Kozármisleny SEKozármisleny SE I GY, 93 - 94 6 - 2 KAPCSA Viktor (27) (MTE 1888) ZAGRAJSKI Filip (4) (MTE 1888 ) SCHäFFER Balázs (11) (MTE 1888)
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Kiss Zoltán
Műsor - 2024. Március 21. csütörtök, 20:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló PEAC II.PEAC II. I GY, 72 - 79 7 - 2 KAPCSA Viktor (23) (MTE 1888) ZAGRAJSKI Filip (2) (MTE 1888 ) SCHäFFER Balázs (7) (MTE 1888)
Aréna: Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma Játékvezetők: Märcz Péter, Kiss Zoltán
Műsor - 2024. Április 26. péntek, 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló Kozármisleny SEKozármisleny SE O
Aréna: Kisfaludy csarnok
Műsor - 2024. Április 30. kedd, 20:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló PVSK ÖregfiúkPVSK Öregfiúk I
Aréna: PVSK NKA Csarnok

Vármegyei szövetségek