Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
AZÚR Kaposvár | Bonyhádi KSR | Április 5. péntek | 18:00 | 51 - 40 | Kinizsi Pál Élelmiszeripari Technikum és Szakképző Iskola |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Farkas Roland |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Komló Sport KK | PVSK Ötye | Április 5. péntek | 19:15 | 40 - 98 | Komlói Városi Sportközpont sportcsarnoka |
Játékvezetők: Marossy Gergely, Sellei Dalma Laura |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Siófoki Kosársuli Egyesület | AZÚR Kaposvár | Április 6. szombat | 10:00 | 62 - 68 | Krúdy Gyula Szakképző Iskola |
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Szőcs Péter | |||||
Kozármisleny SE | PVSK NKA/A | Április 6. szombat | 18:00 | 72 - 91 | Kozármisleny Sportcsarnok |
Játékvezetők: Nagy Bence László, Kiss Zoltán | |||||
PVSK NKA/A | KASI/B | Április 7. vasárnap | 17:30 | 113 - 57 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos | |||||
PVSK NKA/A | AZÚR Kaposvár | Április 7. vasárnap | 20:00 | 109 - 39 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Märcz Péter, Csontos Alex | |||||
KASI/B | PVSK NKA/A | Április 8. hétfő | 16:00 | 43 - 95 | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Pöttendi Gábor |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Medikus SE | Gyakorló DSE | Április 8. hétfő | 20:45 | 29 - 50 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia-Horváth Judith pálya |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Sellei Dalma Laura |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
KASI/B | Bonyhádi KSR | Április 9. kedd | 18:00 | 74 - 69 | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium |
Játékvezetők: Deák Zsuzsanna, Gyarmati Szabolcs |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
PVSK Öregfiúk | Kozármisleny SE | Április 9. kedd | 20:15 | 68 - 105 | PVSK NKA Csarnok |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Sellei Dalma Laura |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
PVSK NKA/A | PVSK NKA/B | Április 11. csütörtök | 18:45 | 93 - 70 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Kiss Zoltán |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Gyakorló DSE | PVSK Ötye | Április 12. péntek | 17:30 | 75 - 72 | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium |
Játékvezetők: Gyarmati Szabolcs, Sághy Tamás |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
PVSK NKA/B | PVSK NKA/A | Április 12. péntek | 18:45 | 43 - 82 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Sellei Dalma Laura |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
PVSK NKA/B | Mohácsi Torna Egylet 1888 | Április 14. vasárnap | 08:30 | 59 - 47 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Sellei Dalma Laura, Győr Marcell István VB elnök: Heiling Csaba | |||||
Mohácsi Torna Egylet 1888 | Komló Sport KK U14 | Április 14. vasárnap | 10:30 | 82 - 43 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Sellei Dalma Laura, Csatlós László VB elnök: Heiling Csaba | |||||
Komló Sport KK U14 | PVSK NKA/B | Április 14. vasárnap | 12:30 | 40 - 73 | Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) |
Játékvezetők: Győr Marcell István, Csatlós László VB elnök: Heiling Csaba |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Medikus SE | Komló Sport KK | Április 15. hétfő | 20:45 | 56 - 65 | Nemzeti Kosárlabda Akadémia-Horváth Judith pálya |
Játékvezetők: Marossy Gergely, Sellei Dalma Laura |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Atomerőmű SE U18B | Atomerőmű GYKSE U18C | Április 16. kedd | 17:15 | 65 - 59 | Paks, ESZI csarnok |
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Murvai Szabolcs |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
PVSK Öregfiúk | Mecsek SE Öregfiúk | Április 16. kedd | 20:15 | 86 - 79 | PVSK NKA Csarnok |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Atomerőmű GYKSE U18C | Atomerőmű SE U18B | Április 19. péntek | 17:45 | 46 - 62 | Garay János Általános Iskola |
Játékvezetők: Keresztes Tamás, Nemes Hajnalka |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Komló Sport KK | PVSK Ötye | Április 19. péntek | 19:15 | 55 - 90 | Komlói Városi Sportközpont sportcsarnoka |
Játékvezetők: Lovász Balázs, Märcz Péter |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
NKA Pécs U10 Vegyes | Mohácsi TE 1888 | Április 20. szombat | 09:00 | 55 - 23 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka |
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Horváth Szilárd | |||||
PVSK NKA leány | Kozármisleny SE B | Április 20. szombat | 09:00 | 45 - 25 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka |
Játékvezetők: Lovász Balázs, Barics Bálint | |||||
Kozármisleny SE B | Mohácsi TE 1888 | Április 20. szombat | 10:15 | 17 - 57 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka |
PVSK NKA leány | NKA Pécs U10 Vegyes | Április 20. szombat | 10:15 | 58 - 47 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka |
NKA Pécs U10 Leány | Kozármisleny SE | Április 20. szombat | 11:45 | 44 - 32 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka |
Játékvezetők: Csontos Alex, Horváth Szilárd | |||||
GYKSE Szekszárd | KASI/B | Április 20. szombat | 11:45 | 52 - 22 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka |
Játékvezetők: Leutsch Liza, Barics Bálint | |||||
KASI/B | Kozármisleny SE | Április 20. szombat | 13:00 | 43 - 32 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka |
GYKSE Szekszárd | NKA Pécs U10 Leány | Április 20. szombat | 13:00 | 36 - 32 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka |
KASI/A | NKA Pécs U10 Fiú | Április 20. szombat | 14:30 | 108 - 68 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka |
Játékvezetők: Lovász Balázs, Csontos Alex | |||||
Dombovári Kosársuli | PVSK NKA Fiú | Április 20. szombat | 14:30 | 41 - 64 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka |
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Kilián Annamari | |||||
KASI/A | PVSK NKA Fiú | Április 20. szombat | 15:45 | 68 - 79 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka |
NKA Pécs U10 Fiú | Dombovári Kosársuli | Április 20. szombat | 15:45 | 53 - 68 | Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Kozármisleny SE | Siófoki Kosársuli Egyesület | Április 21. vasárnap | 17:00 | 118 - 35 | Kozármisleny Sportcsarnok |
Játékvezetők: Marossy Gergely, Győr Marcell István |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Kozármisleny SE | PVSK Öregfiúk | Április 22. hétfő | 20:15 | 122 - 79 | Kozármislenyi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Lovász Balázs, Marossy Gergely |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Gyakorló DSE | Medikus SE | Április 24. szerda | 17:30 | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium | |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Deák Zsuzsanna |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Bonyhádi KSR | Siófoki Kosársuli Egyesület | Április 26. péntek | 16:00 | 60 - 35 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Kovàcs Balàzs |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
MTE 1888 | Kozármisleny SE | Április 26. péntek | 18:30 | 63 - 78 | Kisfaludy csarnok |
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Kiss Zoltán |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Medikus SE | Gyakorló DSE | Április 28. vasárnap | 15:00 | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium | |
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Deák Zsuzsanna VB elnök: Märcz Péter | |||||
PVSK Ötye | Gyakorló DSE | Április 28. vasárnap | 17:00 | Kaposvár, Gyakorló Gimnázium | |
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Mester Milán VB elnök: Märcz Péter |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Atomerőmű SE U18B | Bonyhádi KSR | Április 30. kedd | 16:30 | Paks, ESZI csarnok |
Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
PVSK Öregfiúk | MTE 1888 | Április 30. kedd | 20:15 | PVSK NKA Csarnok | |
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs |