Mérkőzések - 2024. 04.
Regionális Fiú Junior, Baranya
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Április 5. péntek 18:00 51 - 40 Kinizsi Pál Élelmiszeripari Technikum és Szakképző Iskola
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Farkas Roland
Baranya Megyei Női Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Április 5. péntek 19:15 40 - 98 Komlói Városi Sportközpont sportcsarnoka
Játékvezetők: Marossy Gergely, Sellei Dalma Laura
Regionális Fiú Junior, Baranya
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Április 6. szombat 10:00 62 - 68 Krúdy Gyula Szakképző Iskola
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Szőcs Péter
Április 6. szombat 18:00 72 - 91 Kozármisleny Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Bence László, Kiss Zoltán
Április 7. vasárnap 17:30 113 - 57 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, dr. Szakács Imre Vilmos
Április 7. vasárnap 20:00 109 - 39 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: Märcz Péter, Csontos Alex
Április 8. hétfő 16:00 43 - 95 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Pöttendi Gábor
Baranya Megyei Női Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Április 8. hétfő 20:45 29 - 50 Nemzeti Kosárlabda Akadémia-Horváth Judith pálya
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Sellei Dalma Laura
Regionális Fiú Junior, Baranya
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Április 9. kedd 18:00 74 - 69 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Játékvezetők: Deák Zsuzsanna, Gyarmati Szabolcs
Baranya Megyei Férfi Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Április 9. kedd 20:15 68 - 105 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Sellei Dalma Laura
Regionális Fiú Junior, Baranya
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Április 11. csütörtök 18:45 93 - 70 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Kiss Zoltán
Baranya Megyei Női Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Április 12. péntek 17:30 75 - 72 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Játékvezetők: Gyarmati Szabolcs, Sághy Tamás
Regionális Fiú Junior, Baranya
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Április 12. péntek 18:45 43 - 82 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Sellei Dalma Laura
Regionális Leány Serdülő, Baranya
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Április 14. vasárnap 08:30 59 - 47 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: Sellei Dalma Laura, Győr Marcell István VB elnök: Heiling Csaba
Április 14. vasárnap 10:30 82 - 43 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: Sellei Dalma Laura, Csatlós László VB elnök: Heiling Csaba
Április 14. vasárnap 12:30 40 - 73 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: Győr Marcell István, Csatlós László VB elnök: Heiling Csaba
Baranya Megyei Női Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Április 15. hétfő 20:45 56 - 65 Nemzeti Kosárlabda Akadémia-Horváth Judith pálya
Játékvezetők: Marossy Gergely, Sellei Dalma Laura
Regionális Fiú Junior, Baranya
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Április 16. kedd 17:15 65 - 59 Paks, ESZI csarnok
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Murvai Szabolcs
Baranya Megyei Férfi Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Április 16. kedd 20:15 86 - 79 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs
Regionális Fiú Junior, Baranya
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Április 19. péntek 17:45 46 - 62 Garay János Általános Iskola
Játékvezetők: Keresztes Tamás, Nemes Hajnalka
Baranya Megyei Női Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Április 19. péntek 19:15 55 - 90 Komlói Városi Sportközpont sportcsarnoka
Játékvezetők: Lovász Balázs, Märcz Péter
Füzesi József U10-es Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Április 20. szombat 09:00 55 - 23 Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Horváth Szilárd
Április 20. szombat 09:00 45 - 25 Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
Játékvezetők: Lovász Balázs, Barics Bálint
Április 20. szombat 10:15 17 - 57 Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
Április 20. szombat 10:15 58 - 47 Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
Április 20. szombat 11:45 44 - 32 Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
Játékvezetők: Csontos Alex, Horváth Szilárd
Április 20. szombat 11:45 52 - 22 Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
Játékvezetők: Leutsch Liza, Barics Bálint
Április 20. szombat 13:00 36 - 32 Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
Április 20. szombat 13:00 43 - 32 Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
Április 20. szombat 14:30 41 - 64 Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Kilián Annamari
Április 20. szombat 14:30 108 - 68 Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
Játékvezetők: Lovász Balázs, Csontos Alex
Április 20. szombat 15:45 53 - 68 Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
Április 20. szombat 15:45 68 - 79 Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája sportcsarnoka
Regionális Fiú Junior, Baranya
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Április 21. vasárnap 17:00 118 - 35 Kozármisleny Sportcsarnok
Játékvezetők: Marossy Gergely, Győr Marcell István
Baranya Megyei Férfi Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Április 22. hétfő 20:15 122 - 79 Kozármislenyi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lovász Balázs, Marossy Gergely
Baranya Megyei Női Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Április 24. szerda 17:30 Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
Baranya Megyei Férfi Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Április 26. péntek 18:30 Kisfaludy csarnok
Regionális Fiú Junior, Baranya
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Április 30. kedd 17:15 Paks, ESZI csarnok
Baranya Megyei Férfi Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
Április 30. kedd 20:15 PVSK NKA Csarnok

Vármegyei szövetségek