Regionális Fiú Junior, Baranya - AZÚR KaposvárAZÚR Kaposvár
Műsor - 2023. November 17. péntek, 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
5. forduló KASI/BKASI/B O V, 39 - 76 0 - 1 BALOGH Levente András (9) (AZÚR Kaposvár) BALOGH Levente András (2) (AZÚR Kaposvár ) BALOGH Levente András (1) (AZÚR Kaposvár)
Aréna: Kinizsi Pál Élelmiszeripari Technikum és Szakképző Iskola Játékvezetők: Koncsek Balázs, Farkas Roland
Műsor - 2023. November 27. hétfő, 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
6. forduló Dombóvári Kosársuli KEDombóvári Kosársuli KE I V, 164 - 44 0 - 2 BABÓCSAI Bertold Péter (11) (AZÚR Kaposvár) MOLNÁR Dániel (0) (AZÚR Kaposvár ) SZAKÁCS Barna (4) (AZÚR Kaposvár)
Aréna: Szuhay Sportcentrum Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Bálind Attila
Műsor - 2023. December 1. péntek, 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
8. forduló Atomerőmű GYKSE U18CAtomerőmű GYKSE U18C O V, 45 - 75 0 - 3 BABÓCSAI Bertold Péter (22) (AZÚR Kaposvár) MOLNÁR Dániel (0) (AZÚR Kaposvár ) BABÓCSAI Bertold Péter (4) (AZÚR Kaposvár)
Aréna: Kinizsi Pál Élelmiszeripari Technikum és Szakképző Iskola Játékvezetők: Koncsek Balázs, Mester Milán
Műsor - 2023. December 8. péntek, 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
14. forduló PVSK NKA/BPVSK NKA/B O V, 35 - 94 0 - 4 BABÓCSAI Bertold Péter (14) (AZÚR Kaposvár) MOLNÁR Dániel (1) (AZÚR Kaposvár ) SZAKÁCS Barna (4) (AZÚR Kaposvár)
Aréna: Kinizsi Pál Élelmiszeripari Technikum és Szakképző Iskola Játékvezetők: Deák Zsuzsanna, Sághy Tamás
Műsor - 2024. Január 19. péntek, 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
21. forduló Atomerőmű SE U18BAtomerőmű SE U18B O V, 52 - 91 0 - 5 BABÓCSAI Bertold Péter (18) (AZÚR Kaposvár) MOLNÁR Dániel (0) (AZÚR Kaposvár ) MOLNÁR Dániel (0) (AZÚR Kaposvár)
Aréna: Kinizsi Pál Élelmiszeripari Technikum és Szakképző Iskola Játékvezetők: Koncsek Balázs, Deák Zsuzsanna
Műsor - 2024. Január 25. csütörtök, 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
16. forduló KASI/BKASI/B I V, 119 - 64 0 - 6 BABÓCSAI Bertold Péter (27) (AZÚR Kaposvár) BABÓCSAI Bertold Péter (5) (AZÚR Kaposvár ) MOLNÁR Dániel (5) (AZÚR Kaposvár)
Aréna: Kaposvár, Gyakorló Gimnázium Játékvezetők: Deák Zsuzsanna, Farkas Roland
Műsor - 2024. Január 28. vasárnap, 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
4. forduló Kozármisleny SEKozármisleny SE I V, 110 - 41 0 - 7 BABÓCSAI Bertold Péter (14) (AZÚR Kaposvár) MOLNÁR Dániel (0) (AZÚR Kaposvár ) MOLNÁR Dániel (1) (AZÚR Kaposvár)
Aréna: Kozármisleny Sportcsarnok Játékvezetők: Kiss Zoltán, Barics Bálint
Műsor - 2024. Január 30. kedd, 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
15. forduló Kozármisleny SEKozármisleny SE O V, 43 - 119 0 - 8 BALOGH Levente András (12) (AZÚR Kaposvár) BALOGH Levente András (1) (AZÚR Kaposvár ) MOLNÁR Dániel (1) (AZÚR Kaposvár)
Aréna: Kinizsi Pál Élelmiszeripari Technikum és Szakképző Iskola Játékvezetők: Koncsek Balázs, Sághy Tamás
Műsor - 2024. Február 2. péntek, 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
17. forduló Dombóvári Kosársuli KEDombóvári Kosársuli KE O V, 52 - 65 0 - 9 BABÓCSAI Bertold Péter (31) (AZÚR Kaposvár) BABÓCSAI Bertold Péter (2) (AZÚR Kaposvár ) BABÓCSAI Bertold Péter (1) (AZÚR Kaposvár)
Aréna: Kinizsi Pál Élelmiszeripari Technikum és Szakképző Iskola Játékvezetők: Koncsek Balázs, Mester Milán
Műsor - 2024. Február 6. kedd, 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló Siófoki Kosársuli EgyesületSiófoki Kosársuli Egyesület O GY, 51 - 39 1 - 9 MOLNÁR Dániel (23) (AZÚR Kaposvár) BALOGH Levente András (1) (AZÚR Kaposvár ) BABÓCSAI Bertold Péter (3) (AZÚR Kaposvár)
Aréna: Kinizsi Pál Élelmiszeripari Technikum és Szakképző Iskola Játékvezetők: Koncsek Balázs, Pöttendi Gábor
Műsor - 2024. Február 8. csütörtök, 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
22. forduló Basket Baja SEBasket Baja SE O V, 69 - 115 1 - 10 MOLNÁR Dániel (14) (AZÚR Kaposvár) BALOGH Levente András (1) (AZÚR Kaposvár ) RŐHRIG Barna András (2) (AZÚR Kaposvár)
Aréna: Kinizsi Pál Élelmiszeripari Technikum és Szakképző Iskola Játékvezetők: Pöttendi Gábor, Gyarmati Szabolcs
Műsor - 2024. Február 13. kedd, 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
19. forduló Atomerőmű GYKSE U18CAtomerőmű GYKSE U18C I V, 100 - 43 1 - 11 MOLNÁR Dániel (12) (AZÚR Kaposvár) RŐHRIG Barna András (1) (AZÚR Kaposvár ) MOLNÁR Dániel (6) (AZÚR Kaposvár)
Játékvezetők: Nagy Viktor, Nemes Hajnalka
Műsor - 2024. Február 16. péntek, 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
2. forduló PVSK NKA/APVSK NKA/A O V, 31 - 87 1 - 12 MOLNÁR Dániel (12) (AZÚR Kaposvár) MOLNÁR Dániel (0) (AZÚR Kaposvár ) MOLNÁR Dániel (2) (AZÚR Kaposvár)
Aréna: Kinizsi Pál Élelmiszeripari Technikum és Szakképző Iskola Játékvezetők: Koncsek Balázs, Deák Zsuzsanna
Műsor - 2024. Február 24. szombat, 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
3. forduló PVSK NKA/BPVSK NKA/B I V, 113 - 49 1 - 13 MOLNÁR Dániel (16) (AZÚR Kaposvár) BALOGH Levente András (1) (AZÚR Kaposvár ) MOLNÁR Dániel (4) (AZÚR Kaposvár)
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) Játékvezetők: Sellei Dalma Laura, Győr Marcell István
Műsor - 2024. Március 5. kedd, 17:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
10. forduló Atomerőmű SE U18BAtomerőmű SE U18B I
Aréna: ASE Sportcsarnok
Műsor - 2024. Március 13. szerda, 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
20. forduló Bonyhádi KSRBonyhádi KSR I V, 66 - 49 1 - 15 MOLNÁR Dániel (18) (AZÚR Kaposvár) BALOGH Levente András (1) (AZÚR Kaposvár ) BALOGH Levente András (1) (AZÚR Kaposvár)
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kovàcs Balàzs, Murvai Szabolcs
Műsor - 2024. Március 20. szerda, 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
11. forduló Basket Baja SEBasket Baja SE I V, 100 - 59 1 - 16 BABÓCSAI Bertold Péter (18) (AZÚR Kaposvár) MOLNÁR Dániel (0) (AZÚR Kaposvár ) BABÓCSAI Bertold Péter (4) (AZÚR Kaposvár)
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Baukó Ferenc VB elnök: Faidt Mihály
Műsor - 2024. Április 5. péntek, 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
9. forduló Bonyhádi KSRBonyhádi KSR O GY, 51 - 40 2 - 16 MOLNÁR Dániel (21) (AZÚR Kaposvár) MOLNÁR Dániel (1) (AZÚR Kaposvár ) BABÓCSAI Bertold Péter (4) (AZÚR Kaposvár)
Aréna: Kinizsi Pál Élelmiszeripari Technikum és Szakképző Iskola Játékvezetők: Koncsek Balázs, Farkas Roland
Műsor - 2024. Április 6. szombat, 10:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
12. forduló Siófoki Kosársuli EgyesületSiófoki Kosársuli Egyesület I GY, 62 - 68 3 - 16 MOLNÁR Dániel (32) (AZÚR Kaposvár) MOLNÁR Dániel (2) (AZÚR Kaposvár ) MOLNÁR Dániel (8) (AZÚR Kaposvár)
Aréna: Krúdy Gyula Szakképző Iskola Játékvezetők: Horváth Andreasz, Szőcs Péter
Műsor - 2024. Április 7. vasárnap, 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
13. forduló PVSK NKA/APVSK NKA/A I V, 109 - 39 3 - 17 BABÓCSAI Bertold Péter (17) (AZÚR Kaposvár) MOLNÁR Dániel (0) (AZÚR Kaposvár ) BABÓCSAI Bertold Péter (1) (AZÚR Kaposvár)
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) Játékvezetők: Märcz Péter, Csontos Alex

Vármegyei szövetségek