Regionális Fiú Junior, Baranya - PVSK NKA/BPVSK NKA/B
Műsor - 2023. Október 14. szombat, 17:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
5. forduló Basket Baja SEBasket Baja SE I V, 85 - 67 0 - 1 PÁLFALVI Botond (16) (PVSK NKA/B) GALAMBOS Gergő (1) (PVSK NKA/B ) GLÜCK Patrik (5) (PVSK NKA/B)
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok Játékvezetők: Goldring Zsuzsanna, Goldring Gergő VB elnök: Faidt Mihály
Műsor - 2023. Október 22. vasárnap, 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
4. forduló Atomerőmű GYKSE U18CAtomerőmű GYKSE U18C O V, 60 - 63 0 - 2 FITUS-BARICS Dániel (12) (PVSK NKA/B) GALAMBOS Gergő (1) (PVSK NKA/B ) FITUS-BARICS Dániel (4) (PVSK NKA/B)
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) Játékvezetők: Csontos Alex, Győr Marcell István
Műsor - 2023. Október 24. kedd, 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
2. forduló Atomerőmű SE U18BAtomerőmű SE U18B I V, 82 - 65 0 - 3 GLÜCK Patrik (10) (PVSK NKA/B) GALAMBOS Gergő (2) (PVSK NKA/B ) TAKÁCS András István (4) (PVSK NKA/B)
Aréna: ASE Sportcsarnok Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Haag Panna
Műsor - 2023. Október 29. vasárnap, 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
21. forduló Kozármisleny SEKozármisleny SE I GY, 62 - 79 1 - 3 GLÜCK Patrik (17) (PVSK NKA/B) SZABÓ Damján (1) (PVSK NKA/B ) GLÜCK Patrik (5) (PVSK NKA/B)
Aréna: Kozármisleny Sportcsarnok Játékvezetők: Kiss Zoltán, Sellei Dalma Laura
Műsor - 2023. November 12. vasárnap, 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
13. forduló Atomerőmű SE U18BAtomerőmű SE U18B O GY, 85 - 73 2 - 3 ÁDÁM Levente Tamás (13) (PVSK NKA/B) CSIGA Zsombor (1) (PVSK NKA/B ) BOHÁR Bálint (5) (PVSK NKA/B)
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Sellei Dalma Laura
Műsor - 2023. November 19. vasárnap, 13:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
12. forduló Bonyhádi KSRBonyhádi KSR O GY, 129 - 45 3 - 3 GALAMBOS Gergő (22) (PVSK NKA/B) GALAMBOS Gergő (2) (PVSK NKA/B ) BOHÁR Bálint (5) (PVSK NKA/B)
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Sellei Dalma Laura
Műsor - 2023. November 24. péntek, 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
15. forduló Atomerőmű GYKSE U18CAtomerőmű GYKSE U18C I GY, 39 - 70 4 - 3 SZABÓ Zoltán (15) (PVSK NKA/B) GALAMBOS Gergő (2) (PVSK NKA/B ) SZABÓ Zoltán (5) (PVSK NKA/B)
Aréna: Garay János Általános Iskola Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Nemes Hajnalka
Műsor - 2023. December 8. péntek, 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
14. forduló AZÚR KaposvárAZÚR Kaposvár I GY, 35 - 94 5 - 3 FÖLDING Zalán (24) (PVSK NKA/B) GALAMBOS Gergő (2) (PVSK NKA/B ) FÖLDING Zalán (4) (PVSK NKA/B)
Aréna: Kinizsi Pál Élelmiszeripari Technikum és Szakképző Iskola Játékvezetők: Deák Zsuzsanna, Sághy Tamás
Műsor - 2023. December 10. vasárnap, 10:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
10. forduló Kozármisleny SEKozármisleny SE O V, 55 - 81 5 - 4 SZABÓ Zoltán (14) (PVSK NKA/B) GALAMBOS Gergő (1) (PVSK NKA/B ) FÖLDING Zalán (4) (PVSK NKA/B)
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Csontos Alex
Műsor - 2024. Január 12. péntek, 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
17. forduló Siófoki Kosársuli EgyesületSiófoki Kosársuli Egyesület I GY, 52 - 113 6 - 4 GLÜCK Patrik (23) (PVSK NKA/B) KIS-BALÁZS Szabolcs (5) (PVSK NKA/B ) GLÜCK Patrik (13) (PVSK NKA/B)
Aréna: Krúdy Gyula Szakképző Iskola Játékvezetők: Horváth Andreasz, Szőcs Péter
Műsor - 2024. Január 20. szombat, 10:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
11. forduló Dombóvári Kosársuli KEDombóvári Kosársuli KE O V, 68 - 80 6 - 5 GLÜCK Patrik (15) (PVSK NKA/B) FITUS-BARICS Dániel (2) (PVSK NKA/B ) FÖLDING Zalán (3) (PVSK NKA/B)
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) Játékvezetők: Nagy Viktor, Kiss Zoltán
Műsor - 2024. Február 3. szombat, 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
19. forduló KASI/BKASI/B O V, 58 - 77 6 - 6 TAKÁCS András István (13) (PVSK NKA/B) GALAMBOS Gábor (1) (PVSK NKA/B ) GALAMBOS Gergő (4) (PVSK NKA/B)
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) Játékvezetők: Sellei Dalma Laura, Kovács Marcell
Műsor - 2024. Február 24. szombat, 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
3. forduló AZÚR KaposvárAZÚR Kaposvár O GY, 113 - 49 7 - 6 TAKÁCS András István (28) (PVSK NKA/B) FITUS-BARICS Dániel (3) (PVSK NKA/B ) FITUS-BARICS Dániel (2) (PVSK NKA/B)
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) Játékvezetők: Sellei Dalma Laura, Győr Marcell István
Műsor - 2024. Március 13. szerda, 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
16. forduló Basket Baja SEBasket Baja SE O V, 64 - 103 7 - 7 TAKÁCS András István (18) (PVSK NKA/B) FITUS-BARICS Dániel (2) (PVSK NKA/B ) BOHÁR Marcell (2) (PVSK NKA/B)
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) Játékvezetők: Lovász Balázs, Kiss Zoltán
Műsor - 2024. Március 17. vasárnap, 11:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
6. forduló Siófoki Kosársuli EgyesületSiófoki Kosársuli Egyesület O GY, 131 - 40 8 - 7 BOHÁR Bálint (34) (PVSK NKA/B) BOHÁR Bálint (4) (PVSK NKA/B ) CSIGA Zsombor (4) (PVSK NKA/B)
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) Játékvezetők: Marossy Gergely, Sellei Dalma Laura
Műsor - 2024. Március 23. szombat, 10:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló Bonyhádi KSRBonyhádi KSR I GY, 40 - 90 9 - 7 FITUS-BARICS Dániel (21) (PVSK NKA/B) FITUS-BARICS Dániel (0) (PVSK NKA/B ) FITUS-BARICS Dániel (5) (PVSK NKA/B)
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kovàcs Balàzs, Dávid Róbert
Műsor - 2024. Március 26. kedd, 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
8. forduló KASI/BKASI/B I GY, 54 - 92 10 - 7 KIS-BALÁZS Szabolcs (19) (PVSK NKA/B) CSIGA Zsombor (1) (PVSK NKA/B ) TAKÁCS András István (3) (PVSK NKA/B)
Aréna: Kaposvár, Gyakorló Gimnázium Játékvezetők: Pöttendi Gábor, Sághy Tamás
Műsor - 2024. Március 28. csütörtök, 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
22. forduló Dombóvári Kosársuli KEDombóvári Kosársuli KE I V, 82 - 67 10 - 8 PÁLFALVI Botond (17) (PVSK NKA/B) FITUS-BARICS Dániel (2) (PVSK NKA/B ) PÁLFALVI Botond (3) (PVSK NKA/B)
Aréna: Szuhay Sportcentrum Játékvezetők: Farkas Péter Gábor, Bálind Attila
Műsor - 2024. Április 11. csütörtök, 18:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
7. forduló PVSK NKA/APVSK NKA/A I V, 93 - 70 10 - 9 GALAMBOS Gábor (21) (PVSK NKA/B) RÁCZ Gergely (1) (PVSK NKA/B ) GALAMBOS Gábor (5) (PVSK NKA/B)
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Kiss Zoltán
Műsor - 2024. Április 12. péntek, 18:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
18. forduló PVSK NKA/APVSK NKA/A O V, 43 - 82 10 - 10 SZERECZ Boldizsár (11) (PVSK NKA/B) GALAMBOS Gábor (2) (PVSK NKA/B ) SZERECZ Boldizsár (3) (PVSK NKA/B)
Aréna: Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok) Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Sellei Dalma Laura

Vármegyei szövetségek