„Horváth Judit” Bajn. - Medikus SEMedikus SE
Műsor - 2023. November 9. csütörtök, 20:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló Komló Sport KKKomló Sport KK O V, 59 - 70 0 - 1 SZANTNER-DURUCZ Szonja Nóra (12) (Medikus SE) KOVÁCS Adél Ágnes (1) (Medikus SE ) SZANTNER-DURUCZ Szonja Nóra (4) (Medikus SE)
Aréna: Babits csarnok Játékvezetők: Csontos Alex, Sellei Dalma Laura
Műsor - 2023. November 27. hétfő, 20:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló PVSK ÖtyePVSK Ötye I V, 73 - 39 0 - 2 SZANTNER-DURUCZ Szonja Nóra (10) (Medikus SE) OSZVALD Lina (2) (Medikus SE ) PAPP Alexandra (2) (Medikus SE)
Aréna: PVSK NKA Csarnok Játékvezetők: Marossy Gergely, Sellei Dalma Laura
Műsor - 2023. December 7. csütörtök, 20:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló PVSK ÖtyePVSK Ötye O
Aréna: Babits csarnok
Műsor - 2024. Február 21. szerda, 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló Gyakorló DSEGyakorló DSE I V, 65 - 51 0 - 4 SZANTNER-DURUCZ Szonja Nóra (14) (Medikus SE) NÉMETH Boglárka (1) (Medikus SE ) SZANTNER-DURUCZ Szonja Nóra (2) (Medikus SE)
Aréna: Kaposvár, Gyakorló Gimnázium Játékvezetők: Deák Zsuzsanna, Mester Milán
Műsor - 2024. Február 26. hétfő, 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló PVSK ÖtyePVSK Ötye I V, 102 - 50 0 - 5 SZANTNER-DURUCZ Szonja Nóra (15) (Medikus SE) PAPP Alexandra (1) (Medikus SE ) SZANTNER-DURUCZ Szonja Nóra (5) (Medikus SE)
Aréna: PVSK NKA Csarnok Játékvezetők: Märcz Péter, Kiss Zoltán
Műsor - 2024. Március 1. péntek, 19:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló Komló Sport KKKomló Sport KK I V, 73 - 44 0 - 6 SZANTNER-DURUCZ Szonja Nóra (12) (Medikus SE) NÉMETH Boglárka (1) (Medikus SE ) NÉMETH Boglárka (4) (Medikus SE)
Aréna: Komlói Városi Sportközpont sportcsarnoka
Műsor - 2024. Március 4. hétfő, 20:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló Gyakorló DSEGyakorló DSE O V, 48 - 64 0 - 7 SZANTNER-DURUCZ Szonja Nóra (15) (Medikus SE) NÉMETH Boglárka (1) (Medikus SE ) NÉMETH Boglárka (5) (Medikus SE)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia-Horváth Judith pálya Játékvezetők: Kiss Zoltán, Sellei Dalma Laura
Műsor - 2024. Március 7. csütörtök, 20:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló PVSK ÖtyePVSK Ötye O V, 49 - 74 0 - 8 NÉMETH Boglárka (11) (Medikus SE) FENYVESI Petra (2) (Medikus SE ) NÉMETH Boglárka (2) (Medikus SE)
Aréna: Babits csarnok Játékvezetők: Märcz Péter, Sellei Dalma Laura
Műsor - 2024. Március 18. hétfő, 20:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló PVSK ÖtyePVSK Ötye O V, 44 - 87 0 - 9 FENYVESI Petra (17) (Medikus SE) FENYVESI Petra (3) (Medikus SE ) FENYVESI Petra (2) (Medikus SE)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia-Horváth Judith pálya Játékvezetők: Lovász Balázs, Märcz Péter
Műsor - 2024. Március 28. csütörtök, 19:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló Komló Sport KKKomló Sport KK I V, 52 - 47 0 - 10 NÉMETH Boglárka (18) (Medikus SE) NÉMETH Boglárka (3) (Medikus SE ) NÉMETH Boglárka (5) (Medikus SE)
Aréna: Komlói Városi Sportközpont sportcsarnoka Játékvezetők: Märcz Péter, Barics Bálint
Műsor - 2024. Április 8. hétfő, 20:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló Gyakorló DSEGyakorló DSE O V, 29 - 50 0 - 11 NÉMETH Boglárka (10) (Medikus SE) NÉMETH Boglárka (2) (Medikus SE ) SZANTNER-DURUCZ Szonja Nóra (1) (Medikus SE)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia-Horváth Judith pálya Játékvezetők: dr. Szakács Imre Vilmos, Sellei Dalma Laura
Műsor - 2024. Április 15. hétfő, 20:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló Komló Sport KKKomló Sport KK O V, 56 - 65 0 - 12 SZANTNER-DURUCZ Szonja Nóra (17) (Medikus SE) PAPP Alexandra (1) (Medikus SE ) SZANTNER-DURUCZ Szonja Nóra (9) (Medikus SE)
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia-Horváth Judith pálya Játékvezetők: Marossy Gergely, Sellei Dalma Laura
Műsor - 2024. Április 24. szerda, 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max sik. 3p. Max sik. bünt.
1. forduló Gyakorló DSEGyakorló DSE I
Aréna: Kaposvár, Gyakorló Gimnázium Játékvezetők: Koncsek Balázs, Deák Zsuzsanna

Vármegyei szövetségek