Ranglisták - Regionális Fiú Junior, Baranya - 2023/2024 Ranglisták - Regionális Fiú Junior, Baranya - 2023/2024
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 toth-botond

Tóth Botond

2-3 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 14 402
2 somogyi-zsombor

Somogyi Zsombor

2-3 Basket Baja SE Basket Baja SE 17 348
3 matolcsi-tamas

Matolcsi Tamás

4-5 Basket Baja SE Basket Baja SE 14 284
4 pauna-peter

Pauna Péter

1-2 Basket Baja SE Basket Baja SE 14 267
5 halmai-zsombor

Halmai Zsombor

3 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 14 265
6 nagy-daniel

Nagy Dániel

2-3 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 10 229
7 kapinya-peter

Kapinya Péter

3 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 14 229
8 mohai-aron

Mohai Áron

4-5 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 14 221
9 vinceller-nandor

Vincellér Nándor

1 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 13 208
10 bako-balint

Bakó Bálint

3 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 14 201
11 babocsai-bertold-peter

Babócsai Bertold Péter

irány AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 13 200
12 pauna-gyorgy-bence

Pauna György Bence

1 Basket Baja SE Basket Baja SE 17 187
13 galos-zsombor-laszlo

Gálos Zsombor László

2 KASI/B KASI/B 9 182
14 biro-botond

Bíró Botond

2 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 15 177
15 viszt-marcell

Viszt Marcell

2-3 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 11 150
16 molnar-daniel

Molnár Dániel

irány AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 14 143
17 latranyi-akos

Látrányi Ákos

1 KASI/B KASI/B 10 141
18 bunos-oleksandr

Bunos Oleksandr

3-4 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 7 140
19 ruppert-dominik-balint

Ruppert Dominik Bálint

2 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 9 140
20 fenyvesi-merse-daniel

Fenyvesi Merse Dániel

2 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 14 139
21 haincz-andor

Haincz Andor

3-4 Basket Baja SE Basket Baja SE 14 138
22 hudvagner-marton

Hudvágner Márton

5 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 12 130
23 kis-balazs-szabolcs

Kis-Balázs Szabolcs

3 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 12 125
24 gluck-patrik

Glück Patrik

2 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 9 121
25 eles-andras-levente

Éles András Levente

1-2 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 14 118
26 gluck-patrik

Glück Patrik

2 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 9 111
27 bela-miklos

Béla Miklós

2-3 Basket Baja SE Basket Baja SE 16 109
28 szabo-zoltan

Szabó Zoltán

3-4 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 10 109
29 takacs-andras-istvan

Takács András István

4 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 10 107
30 magocsi-martin

Mágocsi Martin

2-3 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 9 105
31 kiss-boldizsar-domonkos

Kiss Boldizsár Domonkos

1 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 13 103
32 schlichter-barnabas

Schlichter Barnabás

5 KASI/B KASI/B 9 103
33 pach-peter-balazs

Pach Péter Balázs

2-3 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 9 103
34 ohmacht-david-janos

Ohmacht Dávid János

2-3 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 12 102
35 semugooma-moses-mathew

Semugooma Moses Mathew

1 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 13 99
36 maczko-milan

Maczkó Milán

2-3 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 8 94
37 szabo-krisztian-tamas

Szabó Krisztián Tamás

2-3 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 10 92
38 solymosi-armand

Solymosi Armand

1-5 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 11 91
39 vago-mate

Vágó Máté

4 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 7 89
40 vertes-bela-bernat

Vértes Béla Bernát

5-4 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 8 88
41 palfalvi-botond

Pálfalvi Botond

1 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 9 88
42 aradi-atilla

Aradi Atilla

4 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 7 88
43 racz-martin

Rácz Martin

2-3 Basket Baja SE Basket Baja SE 16 87
44 folding-zalan

Földing Zalán

3 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 13 86
45 balogh-levente-andras

Balogh Levente András

er?cs AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 14 86
46 galambos-gergo

Galambos Gergő

2 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 9 81
47 cseresznyes-csoma

Cseresznyés Csoma

2 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 11 80
48 bodonyi-barnabas

Bodonyi Barnabás

2-3 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 11 80
49 novak-patrik

Novák Patrik

3-4 Basket Baja SE Basket Baja SE 4 77
50 csiga-zsombor

Csiga Zsombor

3-4 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 11 74
51 csiga-zsombor

Csiga Zsombor

3-4 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 7 74
52 horvath-barnabas

Horváth Barnabás

4 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 8 74
53 radnoti-huba

Radnóti Huba

2-3 Basket Baja SE Basket Baja SE 16 73
54 fabri-nagy-sebestyen

Fábri-Nagy Sebestyén

2-4 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 12 71
55 juhasz-daniel

Juhász Dániel

3 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 15 69
56 balla-balint

Balla Bálint

1-2 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 12 68
57 szoke-kristof

Szőke Kristóf

4-5 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 12 68
58 adam-levente-tamas

Ádám Levente Tamás

4 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 8 68
59 patkai-balint

Pátkai Bálint

3 KASI/B KASI/B 11 67
60 pandurics-istvan

Pandurics István

5 KASI/B KASI/B 11 67
61 kosaras-adam-marton

Kosaras Ádám Márton

3 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 15 67
62 simcsik-benjamin-ferenc

Simcsik Benjamin Ferenc

1 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 9 66
63 takacs-andras-istvan

Takács András István

4 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 6 64
64 bohar-balint

Bohár Bálint

3 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 12 64
65 csomor-peter

Csomor Péter

2 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 13 64
66 kovacs-mate

Kovács Máté

4-5 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 9 63
67 abraham-peter

Ábrahám Péter

1-2 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 10 60
68 papp-balint-geza

Papp Bálint Géza

1 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 14 59
69 szakacs-barna

Szakács Barna

kiscs AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 12 56
70 kollar-levente

Kollár Levente

2 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 14 56
71 szabo-zoltan

Szabó Zoltán

3-4 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 7 55
72 fenyvesi-abris-gabor

Fenyvesi Ábris Gábor

4 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 11 54
73 jantner-benedek

Jantner Benedek

4-5 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 9 54
74 kufner-daniel

Kufner Dániel

5 Basket Baja SE Basket Baja SE 15 53
75 markus-peter

Márkus Péter

3-4 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 5 52
76 kovacs-oliver

Kovács Olivér

1-2 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 11 49
77 szabo-zoltan

Szabó Zoltán

3-4 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 5 47
78 kis-balazs-szabolcs

Kis-Balázs Szabolcs

3 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 8 46
79 racz-gabor

Rácz Gábor

2-3 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 7 45
80 nemeth-akos

Németh Ákos

2 KASI/B KASI/B 4 45
81 palfalvi-botond

Pálfalvi Botond

1 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 6 44
82 baka-armin

Baka Ármin

3-4 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 9 44
83 tamasian-bernat-farkas

Tamasián Bernát Farkas

3 KASI/B KASI/B 9 43
84 kohn-tamas

Kohn Tamás

2 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 6 43
85 szabo-damjan

Szabó Damján

1-2 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 9 42
86 fitus-barics-daniel

Fitus-Barics Dániel

1 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 6 41
87 heffer-aron-istvan

Heffer Áron István

4-5 AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 13 40
88 galambos-gergo

Galambos Gergő

2 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 7 39
89 kovats-donat

Kováts Donát

2-3 AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 12 36
90 maros-attila

Maros Attila

2-3 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 7 34
91 safran-zalan

Sáfrán Zalán

5 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 14 34
92 tothi-jeromos-simon

Tóthi Jeromos Simon

er?cs AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 12 33
93 toth-tarhos-elod

Tóth Tarhos Előd

1-3 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 10 33
94 domjan-akos

Domján Ákos

3-4 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 12 33
95 gebhardt-bence-erik

Gebhardt Bence Erik

5 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 11 31
96 lipics-barnabas-laszlo

Lipics Barnabás László

4-5 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 7 31
97 sinka-marcell-jozsef

Sinka Marcell József

3 KASI/B KASI/B 10 30
98 nagy-bandel-roland

Nagy-Bandel Roland

1-3 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 12 29
99 szabo-daniel-mate

Szabó Dániel Máté

3-4 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 3 29
100 varosi-viktor

Városi Viktor

2-3 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 9 29
101 kerek-gaspar

Kerek Gáspár

2-3 Basket Baja SE Basket Baja SE 13 28
102 dezso-laszlo

Dezső László

2 KASI/B KASI/B 2 27
103 grosz-noel

Grósz Noel

1-2 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 12 27
104 folding-zalan

Földing Zalán

3 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 10 27
105 hegedus-barna

Hegedüs Barna

2 KASI/B KASI/B 11 26
106 rohrig-barna-andras

Rőhrig Barna András

irány AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 11 25
107 gyori-marcell

Győri Marcell

2-3 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 9 25
108 szakacs-kristof

Szakács Kristóf

4-5 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 9 22
109 wagner-zalan

Wágner Zalán

irány AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 14 22
110 jakab-marton

Jakab Márton

2-3 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 12 21
111 jezerniczky-mark

Jezerniczky Márk

1 KASI/B KASI/B 4 21
112 horvath-zeteny

Horváth Zétény

1-2 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 13 20
113 zsupan-balazs

Zsupán Balázs

1-2 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 4 19
114 zakanyi-kristof

Zákányi Kristóf

5 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 6 19
115 szabo-milan

Szabó Milán

3 KASI/B KASI/B 4 19
116 szabo-damjan

Szabó Damján

1-2 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 5 18
117 szemes-mark

Szemes Márk

4 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 13 18
118 iso-zsombor

Isó Zsombor

3-4 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 7 18
119 adam-levente-tamas

Ádám Levente Tamás

4 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 4 18
120 bohar-marcell

Bohár Marcell

3 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 11 18
121 borsos-balazs-erno

Borsos Balázs Ernő

4-5 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 9 18
122 vajda-mark

Vajda Márk

4 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 5 17
123 fitus-barics-daniel

Fitus-Barics Dániel

1 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 2 16
124 birics-bonifac

Birics Bonifác

er?cs AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 13 15
125 varga-adam

Varga Ádám

4 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 7 14
126 domjan-krisztian-balazs

Domján Krisztián Balázs

3 KASI/B KASI/B 3 14
127 varga-sandor

Varga Sándor

5 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 2 14
128 szabo-soma-balint

Szabó Soma Bálint

2-3 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 8 13
129 toth-vaszoly-vata

Tóth Vászoly Vata

1-2 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 7 13
130 pott-david

Pott Dávid

4-5 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 12 13
131 mihalovics-kristof

Mihálovics Kristóf

1-2 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 5 13
132 vida-attila-andras

Vida Attila András

2-3 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 5 13
133 szerecz-boldizsar

Szerecz Boldizsár

3-4 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 2 12
134 gyurka-daniel

Gyurka Dániel

2 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 4 11
135 macsik-balazs-bende

Mácsik Balázs Bende

3-4 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 3 11
136 biro-barnabas

Biró Barnabás

2 KASI/B KASI/B 8 8
137 ungvari-tamas

Ungvári Tamás

2-3 Basket Baja SE Basket Baja SE 11 8
138 toth-bulcsu

Tóth Bulcsú

1 KASI/B KASI/B 4 8
139 rajnai-peter

Rajnai Péter

1-5 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 10 7
140 nakhleh-michel

Nakhleh Michel

1-2 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 2 7
141 varga-sandor

Varga Sándor

5 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 3 7
142 weber-koppany-viktor

Wéber Koppány Viktor

2 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 14 6
143 katai-bence

Kátai Bence

1-2 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 3 6
144 mezofi-peter-csaba

Mezőfi Péter Csaba

2-3 Basket Baja SE Basket Baja SE 3 6
145 trucza-csaba

Trucza Csaba

3-4 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 11 6
146 bertalan-mate-tamas

Bertalan Máté Tamás

2-3 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 9 6
147 galambos-gabor

Galambos Gábor

2-3 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 1 5
148 hernadi-csanad

Hernádi Csanád

2-3 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 10 5
149 sebesi-zsombor

Sebesi Zsombor

3-4 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 4 5
150 hegedus-botond

Hegedüs Botond

1 KASI/B KASI/B 7 4
151 papai-levente

Pápai Levente

3 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 14 4
152 horvath-zalan-domonkos

Horváth Zalán Domonkos

3-4 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 3 3
153 kapolnas-botond

Kápolnás Botond

2-3 AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 10 2
154 rigo-richard

Rigó Richárd

4-5 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 5 2
155 anisonyan-davit

Anisonyan Davit

1-3 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 1 2
156 david-marcell

Dávid Marcell

3 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 6 2
157 toth-balazs

Tóth Balázs

4 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 7 2
MKOSZ PROGRAMOK

Vármegyei szövetségek