Ranglisták - Regionális Fiú Junior, Baranya - 2023/2024 Ranglisták - Regionális Fiú Junior, Baranya - 2023/2024
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 toth-botond

Tóth Botond

2-3 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 19 68
2 mohai-aron

Mohai Áron

4-5 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 19 63
3 somogyi-zsombor

Somogyi Zsombor

2-3 Basket Baja SE Basket Baja SE 20 56
4 biro-botond

Bíró Botond

2 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 20 54
5 kovacs-mate

Kovács Máté

4-5 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 20 52
6 matolcsi-tamas

Matolcsi Tamás

4-5 Basket Baja SE Basket Baja SE 16 47
7 molnar-daniel

Molnár Dániel

irány AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 20 38
8 halmai-zsombor

Halmai Zsombor

3 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 20 38
9 vinceller-nandor

Vincellér Nándor

1 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 19 38
10 nagy-daniel

Nagy Dániel

2-3 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 13 37
11 babocsai-bertold-peter

Babócsai Bertold Péter

irány AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 19 35
12 gluck-patrik

Glück Patrik

2 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 9 34
13 pandurics-istvan

Pandurics István

5 KASI/B KASI/B 19 33
14 kiss-boldizsar-domonkos

Kiss Boldizsár Domonkos

1 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 18 32
15 bako-balint

Bakó Bálint

3 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 19 30
16 aradi-atilla

Aradi Atilla

3-4 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 13 28
17 viszt-marcell

Viszt Marcell

2-3 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 16 28
18 gluck-patrik

Glück Patrik

2 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 17 26
19 ohmacht-david-janos

Ohmacht Dávid János

2-3 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 20 26
20 zsupan-balazs

Zsupán Balázs

1-2 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 15 26
21 bela-miklos

Béla Miklós

2-3 Basket Baja SE Basket Baja SE 19 25
22 szabo-zoltan

Szabó Zoltán

3-4 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 11 25
23 bunos-oleksandr

Bunos Oleksandr

3-4 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 11 25
24 hudvagner-marton

Hudvágner Márton

5 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 18 23
25 simcsik-benjamin-ferenc

Simcsik Benjamin Ferenc

1 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 20 22
26 takacs-andras-istvan

Takács András István

4 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 15 22
27 maczko-milan

Maczkó Milán

2-3 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 12 22
28 szakacs-barna

Szakács Barna

kiscs AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 17 22
29 folding-zalan

Földing Zalán

3 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 17 22
30 cseresznyes-csoma

Cseresznyés Csoma

2 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 17 21
31 toth-tarhos-elod

Tóth Tarhos Előd

1-3 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 17 20
32 bohar-balint

Bohár Bálint

3 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 17 20
33 kapinya-peter

Kapinya Péter

3 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 17 20
34 magocsi-martin

Mágocsi Martin

2-3 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 16 19
35 pauna-gyorgy-bence

Pauna György Bence

1 Basket Baja SE Basket Baja SE 20 19
36 haincz-andor

Haincz Andor

3-4 Basket Baja SE Basket Baja SE 17 19
37 galos-zsombor-laszlo

Gálos Zsombor László

3 KASI/B KASI/B 12 18
38 fitus-barics-daniel

Fitus-Barics Dániel

1 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 10 18
39 balla-balint

Balla Bálint

1-2 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 19 17
40 pauna-peter

Pauna Péter

1-2 Basket Baja SE Basket Baja SE 17 17
41 eles-andras-levente

Éles András Levente

1-2 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 20 16
42 schlichter-barnabas

Schlichter Barnabás

5 KASI/B KASI/B 14 16
43 nadudvary-nimrod-agoston

Nádudvary Nimród Ágoston

1-5 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 4 15
44 adam-levente-tamas

Ádám Levente Tamás

4 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 8 15
45 latranyi-akos

Látrányi Ákos

1 KASI/B KASI/B 13 15
46 ruppert-dominik-balint

Ruppert Dominik Bálint

2 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 15 15
47 palfalvi-botond

Pálfalvi Botond

1 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 14 15
48 szabo-daniel-mate

Szabó Dániel Máté

3-4 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 9 14
49 fenyvesi-merse-daniel

Fenyvesi Merse Dániel

2 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 19 14
50 solymosi-armand

Solymosi Armand

1-5 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 17 13
51 csiga-zsombor

Csiga Zsombor

3-4 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 15 12
52 fabri-nagy-sebestyen

Fábri-Nagy Sebestyén

2-4 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 18 12
53 vago-mate

Vágó Máté

4 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 7 12
54 vertes-bela-bernat

Vértes Béla Bernát

5-4 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 13 12
55 szabo-zoltan

Szabó Zoltán

3-4 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 10 12
56 balogh-levente-andras

Balogh Levente András

er?cs AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 18 12
57 szabo-krisztian-tamas

Szabó Krisztián Tamás

2-3 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 15 12
58 baka-armin

Baka Ármin

3-4 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 16 12
59 horvath-barnabas

Horváth Barnabás

4 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 12 11
60 nemeth-akos

Németh Ákos

2 KASI/B KASI/B 8 11
61 tamasian-bernat-farkas

Tamasián Bernát Farkas

3 KASI/B KASI/B 17 11
62 kosaras-adam-marton

Kosaras Ádám Márton

3 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 20 11
63 pach-peter-balazs

Pach Péter Balázs

2-3 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 17 11
64 gebhardt-bence-erik

Gebhardt Bence Erik

5 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 16 10
65 csiga-zsombor

Csiga Zsombor

3-4 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 14 10
66 kohn-tamas

Kohn Tamás

2 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 13 10
67 racz-martin

Rácz Martin

2-3 Basket Baja SE Basket Baja SE 17 10
68 semugooma-moses-mathew

Semugooma Moses Mathew

1 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 16 10
69 szabo-zoltan

Szabó Zoltán

3-4 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 7 10
70 nagy-bandel-roland

Nagy-Bandel Roland

1-3 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 20 10
71 jantner-benedek

Jantner Benedek

4-5 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 14 10
72 galambos-gergo

Galambos Gergő

2 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 9 9
73 kis-balazs-szabolcs

Kis-Balázs Szabolcs

3 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 17 9
74 juhasz-daniel

Juhász Dániel

3 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 20 9
75 kovacs-oliver

Kovács Olivér

1-2 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 17 9
76 radnoti-huba

Radnóti Huba

2-3 Basket Baja SE Basket Baja SE 18 9
77 takacs-andras-istvan

Takács András István

4 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 13 9
78 szabo-damjan

Szabó Damján

1-2 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 14 8
79 novak-patrik

Novák Patrik

3-4 Basket Baja SE Basket Baja SE 7 8
80 szabo-milan

Szabó Milán

3 KASI/B KASI/B 10 8
81 fenyvesi-abris-gabor

Fenyvesi Ábris Gábor

4 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 17 8
82 jakab-marton

Jakab Márton

2-3 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 20 8
83 varosi-viktor

Városi Viktor

2-3 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 17 7
84 folding-zalan

Földing Zalán

3 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 18 7
85 szerecz-boldizsar

Szerecz Boldizsár

3-4 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 5 7
86 palfalvi-botond

Pálfalvi Botond

1 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 13 7
87 abraham-peter

Ábrahám Péter

1-2 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 18 6
88 gergely-csanad

Gergely Csanád

2-3 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 7 6
89 galambos-gabor

Galambos Gábor

2-3 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 3 6
90 papp-balint-geza

Papp Bálint Géza

1 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 18 6
91 heffer-aron-istvan

Heffer Áron István

4-5 AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 19 6
92 kovats-donat

Kováts Donát

2-3 AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 18 6
93 kis-balazs-szabolcs

Kis-Balázs Szabolcs

3 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 17 6
94 patkai-balint

Pátkai Bálint

3 KASI/B KASI/B 18 6
95 vida-attila-andras

Vida Attila András

2-3 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 9 5
96 grosz-noel

Grósz Noel

1-2 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 18 5
97 iso-zsombor

Isó Zsombor

3-4 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 17 5
98 nakhleh-michel

Nakhleh Michel

1-2 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 4 5
99 erdelyi-barnabas

Erdélyi Barnabás

4 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 3 5
100 sinka-marcell-jozsef

Sinka Marcell József

3 KASI/B KASI/B 19 5
101 bohar-marcell

Bohár Marcell

3 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 16 5
102 bohar-balint

Bohár Bálint

3 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 5 5
103 jezerniczky-mark

Jezerniczky Márk

1 KASI/B KASI/B 4 5
104 maros-attila

Maros Attila

2-3 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 8 5
105 domjan-krisztian-balazs

Domján Krisztián Balázs

3 KASI/B KASI/B 9 5
106 tothi-jeromos-simon

Tóthi Jeromos Simon

er?cs AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 17 5
107 gyurka-daniel

Gyurka Dániel

2 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 8 4
108 borsos-balazs-erno

Borsos Balázs Ernő

4-5 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 17 4
109 szoke-kristof

Szőke Kristóf

4-5 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 12 4
110 vajda-mark

Vajda Márk

4 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 10 4
111 racz-gabor

Rácz Gábor

2-3 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 14 4
112 galambos-gergo

Galambos Gergő

2 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 14 4
113 kollar-levente

Kollár Levente

2 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 19 4
114 lipics-barnabas-laszlo

Lipics Barnabás László

4-5 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 7 4
115 trucza-csaba

Trucza Csaba

3-4 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 17 4
116 toth-vaszoly-vata

Tóth Vászoly Vata

1-2 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 13 3
117 zakanyi-kristof

Zákányi Kristóf

5 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 10 3
118 szabo-damjan

Szabó Damján

1-2 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 6 3
119 dezso-laszlo

Dezső László

2 KASI/B KASI/B 2 3
120 safran-zalan

Sáfrán Zalán

5 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 18 3
121 hegedus-botond

Hegedüs Botond

1 KASI/B KASI/B 16 3
122 rigo-richard

Rigó Richárd

4-5 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 8 3
123 macsik-balazs-bende

Mácsik Balázs Bende

3-4 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 9 2
124 birics-bonifac

Birics Bonifác

er?cs AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 19 2
125 racz-gergely

Rácz Gergely

1-2 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 2 2
126 horvat-levente-bela

Horvát Levente Béla

4-5 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 2 2
127 kufner-daniel

Kufner Dániel

5 Basket Baja SE Basket Baja SE 18 2
128 markus-peter

Márkus Péter

3-4 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 5 2
129 gergely-domonkos

Gergely Domonkos

2 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 2 2
130 mihalovics-kristof

Mihálovics Kristóf

1-2 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 13 2
131 toth-balazs

Tóth Balázs

4 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 15 2
132 rohrig-barna-andras

Rőhrig Barna András

irány AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 16 2
133 ungvari-tamas

Ungvári Tamás

2-3 Basket Baja SE Basket Baja SE 12 2
134 csomor-peter

Csomor Péter

2 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 19 2
135 bertalan-mate-tamas

Bertalan Máté Tamás

2-3 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 20 2
136 varga-adam

Varga Ádám

4 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 8 1
137 kovacs-marcell

Kovács Marcell

2-3 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 3 1
138 gyori-marcell

Győri Marcell

2-3 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 10 1
139 horvath-zalan-domonkos

Horváth Zalán Domonkos

3-4 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 6 1
140 szakacs-kristof

Szakács Kristóf

4-5 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 20 1
141 varga-tapler-mate

Varga-Tápler Máté

er?cs AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 13 1
142 katai-bence

Kátai Bence

1-2 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 4 1
143 sebesi-zsombor

Sebesi Zsombor

3-4 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 9 1
144 gyurka-daniel

Gyurka Dániel

2 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 5 1
145 biro-barnabas

Biró Barnabás

2 KASI/B KASI/B 15 1
146 varga-sandor

Varga Sándor

5 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 7 1
147 horvath-zeteny

Horváth Zétény

1-2 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 19 1
148 weber-koppany-viktor

Wéber Koppány Viktor

2 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 20 1
149 bodonyi-barnabas

Bodonyi Barnabás

2-3 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 19 1
150 csokli-marton-attila

Csökli Márton Attila

2 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 2 1
151 wagner-zalan

Wágner Zalán

irány AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 19 1
152 domjan-akos

Domján Ákos

3-4 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 13 1
153 pott-david

Pott Dávid

4-5 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 17 1
MKOSZ PROGRAMOK

Vármegyei szövetségek