Ranglisták - Regionális Fiú Junior, Baranya - 2023/2024 Ranglisták - Regionális Fiú Junior, Baranya - 2023/2024
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 somogyi-zsombor

Somogyi Zsombor

2-3 Basket Baja SE Basket Baja SE 17 118
2 matolcsi-tamas

Matolcsi Tamás

4-5 Basket Baja SE Basket Baja SE 14 113
3 toth-botond

Tóth Botond

2-3 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 14 110
4 vinceller-nandor

Vincellér Nándor

1 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 13 86
5 mohai-aron

Mohai Áron

4-5 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 14 85
6 pauna-peter

Pauna Péter

1-2 Basket Baja SE Basket Baja SE 14 82
7 halmai-zsombor

Halmai Zsombor

3 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 14 81
8 babocsai-bertold-peter

Babócsai Bertold Péter

2 AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 13 74
9 galos-zsombor-laszlo

Gálos Zsombor László

2 KASI/B KASI/B 9 72
10 kapinya-peter

Kapinya Péter

3 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 14 71
11 fenyvesi-merse-daniel

Fenyvesi Merse Dániel

2 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 14 64
12 bako-balint

Bakó Bálint

3 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 14 59
13 bunos-oleksandr

Bunos Oleksandr

3-4 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 7 58
14 molnar-daniel

Molnár Dániel

irány AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 14 57
15 hudvagner-marton

Hudvágner Márton

5 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 12 56
16 viszt-marcell

Viszt Marcell

2-3 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 11 54
17 nagy-daniel

Nagy Dániel

2-3 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 10 54
18 biro-botond

Bíró Botond

2 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 15 50
19 pauna-gyorgy-bence

Pauna György Bence

1 Basket Baja SE Basket Baja SE 17 48
20 eles-andras-levente

Éles András Levente

1-2 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 14 48
21 kis-balazs-szabolcs

Kis-Balázs Szabolcs

3 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 12 43
22 latranyi-akos

Látrányi Ákos

1 KASI/B KASI/B 10 42
23 schlichter-barnabas

Schlichter Barnabás

5 KASI/B KASI/B 9 42
24 takacs-andras-istvan

Takács András István

4 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 10 42
25 bela-miklos

Béla Miklós

2-3 Basket Baja SE Basket Baja SE 16 41
26 haincz-andor

Haincz Andor

3-4 Basket Baja SE Basket Baja SE 14 40
27 ruppert-dominik-balint

Ruppert Dominik Bálint

2 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 9 39
28 solymosi-armand

Solymosi Armand

1-5 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 11 39
29 szabo-zoltan

Szabó Zoltán

3-4 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 10 38
30 vertes-bela-bernat

Vértes Béla Bernát

5-4 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 8 38
31 gluck-patrik

Glück Patrik

2 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 9 37
32 vago-mate

Vágó Máté

4 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 7 37
33 szabo-krisztian-tamas

Szabó Krisztián Tamás

2-3 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 10 36
34 aradi-atilla

Aradi Atilla

4 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 7 36
35 pach-peter-balazs

Pach Péter Balázs

2-3 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 9 35
36 kiss-boldizsar-domonkos

Kiss Boldizsár Domonkos

1 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 13 34
37 magocsi-martin

Mágocsi Martin

2-3 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 9 34
38 ohmacht-david-janos

Ohmacht Dávid János

2-3 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 12 33
39 horvath-barnabas

Horváth Barnabás

4 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 8 32
40 csiga-zsombor

Csiga Zsombor

3-4 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 7 32
41 szoke-kristof

Szőke Kristóf

4-5 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 12 32
42 gluck-patrik

Glück Patrik

2 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 9 31
43 racz-martin

Rácz Martin

2-3 Basket Baja SE Basket Baja SE 16 31
44 palfalvi-botond

Pálfalvi Botond

1 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 9 31
45 balogh-levente-andras

Balogh Levente András

er?cs AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 14 30
46 semugooma-moses-mathew

Semugooma Moses Mathew

1 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 13 30
47 csiga-zsombor

Csiga Zsombor

3-4 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 11 29
48 takacs-andras-istvan

Takács András István

4 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 6 29
49 radnoti-huba

Radnóti Huba

2-3 Basket Baja SE Basket Baja SE 16 28
50 bodonyi-barnabas

Bodonyi Barnabás

2-3 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 11 28
51 kosaras-adam-marton

Kosaras Ádám Márton

3 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 15 27
52 maczko-milan

Maczkó Milán

2-3 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 8 26
53 balla-balint

Balla Bálint

1-2 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 12 26
54 novak-patrik

Novák Patrik

3-4 Basket Baja SE Basket Baja SE 4 26
55 adam-levente-tamas

Ádám Levente Tamás

4 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 8 25
56 cseresznyes-csoma

Cseresznyés Csoma

2 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 11 25
57 fenyvesi-abris-gabor

Fenyvesi Ábris Gábor

4 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 11 25
58 folding-zalan

Földing Zalán

3 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 13 25
59 kufner-daniel

Kufner Dániel

5 Basket Baja SE Basket Baja SE 15 24
60 kovacs-mate

Kovács Máté

4-5 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 9 24
61 csomor-peter

Csomor Péter

2 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 13 23
62 abraham-peter

Ábrahám Péter

1-2 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 10 23
63 fabri-nagy-sebestyen

Fábri-Nagy Sebestyén

2-4 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 12 22
64 szabo-zoltan

Szabó Zoltán

3-4 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 7 21
65 baka-armin

Baka Ármin

3-4 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 9 19
66 tamasian-bernat-farkas

Tamasián Bernát Farkas

3 KASI/B KASI/B 9 19
67 heffer-aron-istvan

Heffer Áron István

4-5 AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 13 19
68 kollar-levente

Kollár Levente

2 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 14 19
69 szakacs-barna

Szakács Barna

kiscs AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 12 19
70 juhasz-daniel

Juhász Dániel

3 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 15 19
71 galambos-gergo

Galambos Gergő

2 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 9 18
72 pandurics-istvan

Pandurics István

5 KASI/B KASI/B 11 18
73 bohar-balint

Bohár Bálint

3 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 12 18
74 nemeth-akos

Németh Ákos

2 KASI/B KASI/B 4 17
75 patkai-balint

Pátkai Bálint

3 KASI/B KASI/B 11 17
76 racz-gabor

Rácz Gábor

2-3 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 7 17
77 safran-zalan

Sáfrán Zalán

5 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 14 16
78 palfalvi-botond

Pálfalvi Botond

1 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 6 16
79 kis-balazs-szabolcs

Kis-Balázs Szabolcs

3 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 8 15
80 kovats-donat

Kováts Donát

2-3 AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 12 15
81 simcsik-benjamin-ferenc

Simcsik Benjamin Ferenc

1 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 9 15
82 tothi-jeromos-simon

Tóthi Jeromos Simon

er?cs AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 12 15
83 domjan-akos

Domján Ákos

3-4 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 12 15
84 sinka-marcell-jozsef

Sinka Marcell József

3 KASI/B KASI/B 10 14
85 kerek-gaspar

Kerek Gáspár

2-3 Basket Baja SE Basket Baja SE 13 14
86 szabo-zoltan

Szabó Zoltán

3-4 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 5 14
87 jantner-benedek

Jantner Benedek

4-5 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 9 13
88 markus-peter

Márkus Péter

3-4 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 5 13
89 szabo-damjan

Szabó Damján

1-2 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 9 13
90 gebhardt-bence-erik

Gebhardt Bence Erik

5 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 11 13
91 maros-attila

Maros Attila

2-3 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 7 13
92 kohn-tamas

Kohn Tamás

2 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 6 12
93 gyori-marcell

Győri Marcell

2-3 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 9 12
94 lipics-barnabas-laszlo

Lipics Barnabás László

4-5 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 7 12
95 varosi-viktor

Városi Viktor

2-3 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 9 12
96 szakacs-kristof

Szakács Kristóf

4-5 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 9 11
97 folding-zalan

Földing Zalán

3 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 10 11
98 kovacs-oliver

Kovács Olivér

1-2 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 11 11
99 rohrig-barna-andras

Rőhrig Barna András

irány AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 11 10
100 papp-balint-geza

Papp Bálint Géza

1 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 14 10
101 hegedus-barna

Hegedüs Barna

2 KASI/B KASI/B 11 10
102 dezso-laszlo

Dezső László

2 KASI/B KASI/B 2 9
103 szabo-daniel-mate

Szabó Dániel Máté

3-4 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 3 9
104 borsos-balazs-erno

Borsos Balázs Ernő

4-5 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 9 9
105 adam-levente-tamas

Ádám Levente Tamás

4 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 4 9
106 fitus-barics-daniel

Fitus-Barics Dániel

1 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 6 8
107 horvath-zeteny

Horváth Zétény

1-2 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 13 8
108 szabo-milan

Szabó Milán

3 KASI/B KASI/B 4 8
109 iso-zsombor

Isó Zsombor

3-4 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 7 8
110 wagner-zalan

Wágner Zalán

irány AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 14 8
111 zakanyi-kristof

Zákányi Kristóf

5 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 6 8
112 jezerniczky-mark

Jezerniczky Márk

1 KASI/B KASI/B 4 8
113 vajda-mark

Vajda Márk

4 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 5 7
114 varga-sandor

Varga Sándor

5 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 2 7
115 grosz-noel

Grósz Noel

1-2 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 12 7
116 nagy-bandel-roland

Nagy-Bandel Roland

1-3 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 12 7
117 galambos-gergo

Galambos Gergő

2 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 7 6
118 pott-david

Pott Dávid

4-5 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 12 6
119 szabo-damjan

Szabó Damján

1-2 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 5 6
120 szemes-mark

Szemes Márk

4 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 13 6
121 toth-tarhos-elod

Tóth Tarhos Előd

1-3 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 10 6
122 bohar-marcell

Bohár Marcell

3 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 11 6
123 szabo-soma-balint

Szabó Soma Bálint

2-3 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 8 5
124 varga-adam

Varga Ádám

4 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 7 5
125 macsik-balazs-bende

Mácsik Balázs Bende

3-4 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 3 5
126 toth-vaszoly-vata

Tóth Vászoly Vata

1-2 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 7 5
127 vida-attila-andras

Vida Attila András

2-3 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 5 5
128 fitus-barics-daniel

Fitus-Barics Dániel

1 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 2 5
129 jakab-marton

Jakab Márton

2-3 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 12 4
130 biro-barnabas

Biró Barnabás

2 KASI/B KASI/B 8 4
131 toth-bulcsu

Tóth Bulcsú

1 KASI/B KASI/B 4 4
132 gyurka-daniel

Gyurka Dániel

2 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 4 3
133 ungvari-tamas

Ungvári Tamás

2-3 Basket Baja SE Basket Baja SE 11 3
134 szerecz-boldizsar

Szerecz Boldizsár

3-4 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 2 3
135 weber-koppany-viktor

Wéber Koppány Viktor

2 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 14 3
136 katai-bence

Kátai Bence

1-2 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 3 3
137 zsupan-balazs

Zsupán Balázs

1-2 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 4 3
138 mezofi-peter-csaba

Mezőfi Péter Csaba

2-3 Basket Baja SE Basket Baja SE 3 3
139 varga-sandor

Varga Sándor

5 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 3 3
140 sebesi-zsombor

Sebesi Zsombor

3-4 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 4 2
141 nakhleh-michel

Nakhleh Michel

1-2 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 2 2
142 rajnai-peter

Rajnai Péter

1-5 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 10 2
143 mihalovics-kristof

Mihálovics Kristóf

1-2 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 5 2
144 hegedus-botond

Hegedüs Botond

1 KASI/B KASI/B 7 2
145 papai-levente

Pápai Levente

3 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 14 2
146 birics-bonifac

Birics Bonifác

er?cs AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 13 2
147 domjan-krisztian-balazs

Domján Krisztián Balázs

3 KASI/B KASI/B 3 2
148 hernadi-csanad

Hernádi Csanád

2-3 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 10 1
149 horvath-zalan-domonkos

Horváth Zalán Domonkos

3-4 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 3 1
150 kapolnas-botond

Kápolnás Botond

2-3 AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 10 1
151 anisonyan-davit

Anisonyan Davit

1-3 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 1 1
152 trucza-csaba

Trucza Csaba

3-4 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 11 1
153 galambos-gabor

Galambos Gábor

2-3 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 1 1
154 david-marcell

Dávid Marcell

3 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 6 1
MKOSZ PROGRAMOK

Vármegyei szövetségek