Ranglisták - Regionális Fiú Junior, Baranya - 2023/2024 Ranglisták - Regionális Fiú Junior, Baranya - 2023/2024
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 toth-botond

Tóth Botond

2-3 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 14 28.7
2 nagy-daniel

Nagy Dániel

2-3 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 10 22.9
3 somogyi-zsombor

Somogyi Zsombor

2-3 Basket Baja SE Basket Baja SE 17 20.5
4 matolcsi-tamas

Matolcsi Tamás

4-5 Basket Baja SE Basket Baja SE 14 20.3
5 galos-zsombor-laszlo

Gálos Zsombor László

2 KASI/B KASI/B 9 20.2
6 bunos-oleksandr

Bunos Oleksandr

3-4 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 7 20.0
7 pauna-peter

Pauna Péter

1-2 Basket Baja SE Basket Baja SE 14 19.1
8 halmai-zsombor

Halmai Zsombor

3 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 14 18.9
9 kapinya-peter

Kapinya Péter

3 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 14 16.4
10 vinceller-nandor

Vincellér Nándor

1 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 13 16.0
11 mohai-aron

Mohai Áron

4-5 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 14 15.8
12 ruppert-dominik-balint

Ruppert Dominik Bálint

2 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 9 15.6
13 babocsai-bertold-peter

Babócsai Bertold Péter

2 AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 13 15.4
14 bako-balint

Bakó Bálint

3 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 14 14.4
15 latranyi-akos

Látrányi Ákos

1 KASI/B KASI/B 10 14.1
16 viszt-marcell

Viszt Marcell

2-3 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 11 13.6
17 gluck-patrik

Glück Patrik

2 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 9 13.4
18 vago-mate

Vágó Máté

4 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 7 12.7
19 aradi-atilla

Aradi Atilla

4 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 7 12.6
20 gluck-patrik

Glück Patrik

2 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 9 12.3
21 biro-botond

Bíró Botond

2 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 15 11.8
22 maczko-milan

Maczkó Milán

2-3 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 8 11.8
23 magocsi-martin

Mágocsi Martin

2-3 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 9 11.7
24 schlichter-barnabas

Schlichter Barnabás

5 KASI/B KASI/B 9 11.4
25 pach-peter-balazs

Pach Péter Balázs

2-3 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 9 11.4
26 pauna-gyorgy-bence

Pauna György Bence

1 Basket Baja SE Basket Baja SE 17 11.0
27 vertes-bela-bernat

Vértes Béla Bernát

5-4 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 8 11.0
28 szabo-zoltan

Szabó Zoltán

3-4 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 10 10.9
29 hudvagner-marton

Hudvágner Márton

5 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 12 10.8
30 takacs-andras-istvan

Takács András István

4 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 10 10.7
31 takacs-andras-istvan

Takács András István

4 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 6 10.7
32 csiga-zsombor

Csiga Zsombor

3-4 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 7 10.6
33 kis-balazs-szabolcs

Kis-Balázs Szabolcs

3 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 12 10.4
34 molnar-daniel

Molnár Dániel

irány AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 14 10.2
35 fenyvesi-merse-daniel

Fenyvesi Merse Dániel

2 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 14 9.9
36 haincz-andor

Haincz Andor

3-4 Basket Baja SE Basket Baja SE 14 9.9
37 palfalvi-botond

Pálfalvi Botond

1 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 9 9.8
38 horvath-barnabas

Horváth Barnabás

4 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 8 9.3
39 szabo-krisztian-tamas

Szabó Krisztián Tamás

2-3 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 10 9.2
40 galambos-gergo

Galambos Gergő

2 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 9 9.0
41 adam-levente-tamas

Ádám Levente Tamás

4 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 8 8.5
42 ohmacht-david-janos

Ohmacht Dávid János

2-3 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 12 8.5
43 eles-andras-levente

Éles András Levente

1-2 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 14 8.4
44 solymosi-armand

Solymosi Armand

1-5 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 11 8.3
45 kiss-boldizsar-domonkos

Kiss Boldizsár Domonkos

1 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 13 7.9
46 szabo-zoltan

Szabó Zoltán

3-4 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 7 7.9
47 semugooma-moses-mathew

Semugooma Moses Mathew

1 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 13 7.6
48 palfalvi-botond

Pálfalvi Botond

1 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 6 7.3
49 simcsik-benjamin-ferenc

Simcsik Benjamin Ferenc

1 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 9 7.3
50 bodonyi-barnabas

Bodonyi Barnabás

2-3 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 11 7.3
51 cseresznyes-csoma

Cseresznyés Csoma

2 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 11 7.3
52 kohn-tamas

Kohn Tamás

2 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 6 7.2
53 kovacs-mate

Kovács Máté

4-5 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 9 7.0
54 fitus-barics-daniel

Fitus-Barics Dániel

1 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 6 6.8
55 bela-miklos

Béla Miklós

2-3 Basket Baja SE Basket Baja SE 16 6.8
56 csiga-zsombor

Csiga Zsombor

3-4 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 11 6.7
57 folding-zalan

Földing Zalán

3 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 13 6.6
58 racz-gabor

Rácz Gábor

2-3 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 7 6.4
59 balogh-levente-andras

Balogh Levente András

er?cs AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 14 6.1
60 patkai-balint

Pátkai Bálint

3 KASI/B KASI/B 11 6.1
61 pandurics-istvan

Pandurics István

5 KASI/B KASI/B 11 6.1
62 abraham-peter

Ábrahám Péter

1-2 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 10 6.0
63 jantner-benedek

Jantner Benedek

4-5 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 9 6.0
64 fabri-nagy-sebestyen

Fábri-Nagy Sebestyén

2-4 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 12 5.9
65 kis-balazs-szabolcs

Kis-Balázs Szabolcs

3 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 8 5.8
66 balla-balint

Balla Bálint

1-2 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 12 5.7
67 szoke-kristof

Szőke Kristóf

4-5 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 12 5.7
68 galambos-gergo

Galambos Gergő

2 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 7 5.6
69 racz-martin

Rácz Martin

2-3 Basket Baja SE Basket Baja SE 16 5.4
70 bohar-balint

Bohár Bálint

3 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 12 5.3
71 csomor-peter

Csomor Péter

2 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 13 4.9
72 fenyvesi-abris-gabor

Fenyvesi Ábris Gábor

4 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 11 4.9
73 baka-armin

Baka Ármin

3-4 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 9 4.9
74 maros-attila

Maros Attila

2-3 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 7 4.9
75 tamasian-bernat-farkas

Tamasián Bernát Farkas

3 KASI/B KASI/B 9 4.8
76 szakacs-barna

Szakács Barna

kiscs AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 12 4.7
77 szabo-damjan

Szabó Damján

1-2 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 9 4.7
78 juhasz-daniel

Juhász Dániel

3 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 15 4.6
79 radnoti-huba

Radnóti Huba

2-3 Basket Baja SE Basket Baja SE 16 4.6
80 kosaras-adam-marton

Kosaras Ádám Márton

3 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 15 4.5
81 kovacs-oliver

Kovács Olivér

1-2 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 11 4.5
82 lipics-barnabas-laszlo

Lipics Barnabás László

4-5 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 7 4.4
83 papp-balint-geza

Papp Bálint Géza

1 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 14 4.2
84 kollar-levente

Kollár Levente

2 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 14 4.0
85 kufner-daniel

Kufner Dániel

5 Basket Baja SE Basket Baja SE 15 3.5
86 toth-tarhos-elod

Tóth Tarhos Előd

1-3 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 10 3.3
87 varosi-viktor

Városi Viktor

2-3 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 9 3.2
88 zakanyi-kristof

Zákányi Kristóf

5 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 6 3.2
89 heffer-aron-istvan

Heffer Áron István

4-5 AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 13 3.1
90 kovats-donat

Kováts Donát

2-3 AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 12 3.0
91 sinka-marcell-jozsef

Sinka Marcell József

3 KASI/B KASI/B 10 3.0
92 gebhardt-bence-erik

Gebhardt Bence Erik

5 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 11 2.8
93 gyori-marcell

Győri Marcell

2-3 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 9 2.8
94 domjan-akos

Domján Ákos

3-4 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 12 2.8
95 tothi-jeromos-simon

Tóthi Jeromos Simon

er?cs AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 12 2.8
96 folding-zalan

Földing Zalán

3 PVSK NKA/A PVSK NKA/A 10 2.7
97 iso-zsombor

Isó Zsombor

3-4 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 7 2.6
98 szakacs-kristof

Szakács Kristóf

4-5 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 9 2.4
99 safran-zalan

Sáfrán Zalán

5 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 14 2.4
100 nagy-bandel-roland

Nagy-Bandel Roland

1-3 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 12 2.4
101 hegedus-barna

Hegedüs Barna

2 KASI/B KASI/B 11 2.4
102 rohrig-barna-andras

Rőhrig Barna András

irány AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 11 2.3
103 grosz-noel

Grósz Noel

1-2 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 12 2.3
104 kerek-gaspar

Kerek Gáspár

2-3 Basket Baja SE Basket Baja SE 13 2.2
105 borsos-balazs-erno

Borsos Balázs Ernő

4-5 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 9 2.0
106 varga-adam

Varga Ádám

4 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 7 2.0
107 toth-vaszoly-vata

Tóth Vászoly Vata

1-2 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 7 1.9
108 jakab-marton

Jakab Márton

2-3 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 12 1.8
109 bohar-marcell

Bohár Marcell

3 PVSK NKA/B PVSK NKA/B 11 1.6
110 szabo-soma-balint

Szabó Soma Bálint

2-3 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 8 1.6
111 wagner-zalan

Wágner Zalán

irány AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 14 1.6
112 horvath-zeteny

Horváth Zétény

1-2 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 13 1.5
113 szemes-mark

Szemes Márk

4 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 13 1.4
114 birics-bonifac

Birics Bonifác

er?cs AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 13 1.2
115 pott-david

Pott Dávid

4-5 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 12 1.1
116 biro-barnabas

Biró Barnabás

2 KASI/B KASI/B 8 1.0
117 ungvari-tamas

Ungvári Tamás

2-3 Basket Baja SE Basket Baja SE 11 0.7
118 rajnai-peter

Rajnai Péter

1-5 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 10 0.7
119 bertalan-mate-tamas

Bertalan Máté Tamás

2-3 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 9 0.7
120 hegedus-botond

Hegedüs Botond

1 KASI/B KASI/B 7 0.6
121 trucza-csaba

Trucza Csaba

3-4 Bonyhádi KSR Bonyhádi KSR 11 0.5
122 hernadi-csanad

Hernádi Csanád

2-3 Atomerőmű SE U18B Atomerőmű SE U18B 10 0.5
123 weber-koppany-viktor

Wéber Koppány Viktor

2 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 14 0.4
124 david-marcell

Dávid Marcell

3 Atomerőmű GYKSE U18C Atomerőmű GYKSE U18C 6 0.3
125 papai-levente

Pápai Levente

3 Dombóvári Kosársuli KE Dombóvári Kosársuli KE 14 0.3
126 toth-balazs

Tóth Balázs

4 Siófoki Kosársuli Egyesület Siófoki Kosársuli Egyesület 7 0.3
127 kapolnas-botond

Kápolnás Botond

2-3 AZÚR Kaposvár AZÚR Kaposvár 10 0.2
MKOSZ PROGRAMOK

Vármegyei szövetségek