Ranglisták -  Füzesi József U10-es Bajnokság - 2023/2024 Ranglisták - Füzesi József U10-es Bajnokság - 2023/2024
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 pataki-krisztian

Pataki Krisztián

1 Dombovári Kosársuli Dombovári Kosársuli 8 16
2 goman-kristof-janos

Góman Kristóf János

3 KASI/A KASI/A 8 15
3 mike-levente

Mike Levente

1 PVSK NKA Fiú PVSK NKA Fiú 6 13
4 erdelyi-peter

Erdélyi Péter

3 PVSK NKA Fiú PVSK NKA Fiú 6 12
5 levai-szilard

Lévai Szilárd

3 KASI/A KASI/A 8 12
6 rakic-stefan

Rakic Stefan

1-2 NKA Pécs U10 Fiú NKA Pécs U10 Fiú 8 12
7 kis-gellert

Kis Gellért

1-4 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 8 11
8 losonci-anna-reka

Losonci Anna Réka

1-5 NKA Pécs U10 Leány NKA Pécs U10 Leány 8 11
9 gorfol-gellert

Görföl Gellért

2 PVSK NKA Fiú PVSK NKA Fiú 6 11
10 bognar-benett-sandor

Bognár Benett Sándor

3 GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 8 11
11 gal-olivia

Gál Olívia

1 PVSK NKA leány PVSK NKA leány 6 10
12 gyerman-lena

Gyermán Léna

1-5 NKA Pécs U10 Leány NKA Pécs U10 Leány 8 10
13 hajdu-eniko

Hajdu Enikő

1-5 NKA Pécs U10 Leány NKA Pécs U10 Leány 8 10
14 lorincz-zsombor

Lőrincz Zsombor

3 KASI/A KASI/A 8 9
15 borsos-csaba-aron

Borsós Csaba Áron

3-5 GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 8 9
16 markus-bence

Márkus Bence

3 KASI/A KASI/A 6 8
17 bor-buda

Bor Buda

4 Dombovári Kosársuli Dombovári Kosársuli 8 8
18 molnar-milan-bence

Molnár Milán Bence

3 KASI/A KASI/A 8 8
19 vadasz-nimrod

Vadász Nimród

1 PVSK NKA Fiú PVSK NKA Fiú 6 8
20 tigelmann-otto

Tigelmann Ottó

2 GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 6 7
21 nagy-bence-bendeguz

Nagy Bence Bendegúz

3 KASI/A KASI/A 8 7
22 vidra-eszter

Vidra Eszter

1-4 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 8 7
23 juhasz-bence

Juhász Bence

3-5 GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 6 7
24 orovicza-zorka

Orovicza Zorka

1 PVSK NKA leány PVSK NKA leány 4 7
25 potocska-kristof

Potocska Kristóf

4 Dombovári Kosársuli Dombovári Kosársuli 6 7
26 kriszt-cili

Kriszt Cili

4 PVSK NKA leány PVSK NKA leány 6 7
27 kegyes-lukacs-aron

Kegyes-Lukács Áron

1-5 NKA Pécs U10 Fiú NKA Pécs U10 Fiú 8 7
28 gelicz-gergo

Gelicz Gergő

3 KASI/A KASI/A 6 6
29 almasi-gergo

Almási Gergő

1-4 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 8 6
30 balind-bendeguz

Bálind Bendegúz

4 Dombovári Kosársuli Dombovári Kosársuli 8 6
31 soltra-luca

Soltra Luca

1 PVSK NKA leány PVSK NKA leány 6 6
32 vereb-kornel

Veréb Kornél

1 PVSK NKA Fiú PVSK NKA Fiú 6 6
33 imhof-milan

Imhof Milán

1 Dombovári Kosársuli Dombovári Kosársuli 6 6
34 deak-korinna

Deák Korinna

1-5 NKA Pécs U10 Leány NKA Pécs U10 Leány 8 6
35 antal-anna-sara

Antal Anna Sára

1 NKA Pécs U10 Leány NKA Pécs U10 Leány 8 6
36 fodor-adrian

Fodor Adrián

3 KASI/A KASI/A 7 6
37 diosi-marcell

Diósi Marcell

3 GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 6 6
38 toth-natan

Tóth Nátán

2 Dombovári Kosársuli Dombovári Kosársuli 8 6
39 csucsi-tamas

Csucsi Tamás

1-4 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 8 6
40 vincze-zsombor

Vincze Zsombor

1-4 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 8 6
41 szabo-violetta

Szabó Violetta

3 NKA Pécs U10 Leány NKA Pécs U10 Leány 4 5
42 hirt-adam

Hirt Ádám

3 KASI/A KASI/A 7 5
43 somogyi-soma

Somogyi Soma

2 GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 6 5
44 szabo-bertalan

Szabó Bertalan

3 KASI/B KASI/B 8 5
45 somi-miron

Somi Miron

3 KASI/B KASI/B 4 5
46 fabos-dominik

Fábos Dominik

4 Dombovári Kosársuli Dombovári Kosársuli 4 5
47 plaxico-robert-leonard

Plaxico Róbert Leonárd

3 KASI/A KASI/A 5 5
48 szabo-haklits-patrik

Szabó-Haklits Patrik

1-5 NKA Pécs U10 Fiú NKA Pécs U10 Fiú 4 5
49 szabo-lara-szimonett

Szabó Lara Szimonett

4 NKA Pécs U10 Leány NKA Pécs U10 Leány 4 5
50 gal-otto-benjamin

Gál Ottó Benjámin

2 PVSK NKA Fiú PVSK NKA Fiú 6 4
51 ungvari-endre

Ungvári Endre

2 Dombovári Kosársuli Dombovári Kosársuli 4 4
52 egri-tziotziosz-zoi

Egri-Tziotziosz Zoi

1 PVSK NKA leány PVSK NKA leány 6 4
53 nemeth-koppany-kenez

Németh Koppány Kenéz

4 Dombovári Kosársuli Dombovári Kosársuli 6 4
54 arvay-luca-anna

Árvay Luca Anna

3 PVSK NKA leány PVSK NKA leány 3 4
55 marosa-luca-lilla

Marosa Luca Lilla

4 NKA Pécs U10 Leány NKA Pécs U10 Leány 4 4
56 szabo-donat

Szabó Donát

1-5 NKA Pécs U10 Fiú NKA Pécs U10 Fiú 8 4
57 kitanics-igor

Kitanics Igor

3-5 GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 8 4
58 beck-jonathan

Beck Jonathan

1-5 NKA Pécs U10 Fiú NKA Pécs U10 Fiú 6 4
59 piukovics-erik

Piukovics Erik

1-5 NKA Pécs U10 Fiú NKA Pécs U10 Fiú 4 4
60 eisenbacher-timo-maximilian

Eisenbacher Timo Maximilian

1-5 NKA Pécs U10 Fiú NKA Pécs U10 Fiú 6 4
61 konyi-barnabas

Kónyi Barnabás

1 PVSK NKA Fiú PVSK NKA Fiú 6 4
62 prantner-benedek

Prantner Benedek

1-3 GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 6 4
63 halasz-botond-vazul

Halász Botond Vazul

3 KASI/B KASI/B 8 4
64 gabor-zador

Gábor Zádor

3 KASI/B KASI/B 8 4
65 gabor-zeno

Gábor Zénó

3 KASI/B KASI/B 8 4
66 somogyvari-adam-laszlo

Somogyvári Ádám László

3 KASI/B KASI/B 8 4
67 novreczky-arpad

Novreczky Árpád

3 PVSK NKA Fiú PVSK NKA Fiú 6 4
68 kovar-kata-borka

Kovár Kata Borka

3 PVSK NKA leány PVSK NKA leány 6 4
69 sipos-dominik

Sipos Dominik

3 GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 6 4
70 raposa-marcell

Raposa Marcell

1-4 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 8 4
71 gadacsi-benjamin

Gadácsi Benjamin

2 GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 4 4
72 merkl-csenge-boroka

Merkl Csenge Boróka

3 NKA Pécs U10 Leány NKA Pécs U10 Leány 6 4
73 leskovar-kazmer-adam

Leskovár Kázmér Ádám

1 PVSK NKA Fiú PVSK NKA Fiú 4 4
74 barat-zsombor

Barát Zsombor

1 PVSK NKA Fiú PVSK NKA Fiú 6 4
75 levai-kornel

Lévai Kornél

3 KASI/A KASI/A 4 4
76 nagy-molli-emili

Nagy Molli Emili

1 NKA Pécs U10 Leány NKA Pécs U10 Leány 6 3
77 szigeti-lotti

Szigeti Lotti

3 NKA Pécs U10 Leány NKA Pécs U10 Leány 6 3
78 zeller-adamcsok-nimrod

Zeller-Ádámcsók Nimród

1-5 NKA Pécs U10 Vegyes NKA Pécs U10 Vegyes 2 3
79 maros-szilard

Maros Szilárd

1-4 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 8 3
80 stier-botond

Stier Botond

3 KASI/A KASI/A 4 3
81 csibi-aron

Csibi Áron

1 Mohácsi TE 1888 Mohácsi TE 1888 2 3
82 herold-balazs-denes

Herold Balázs Dénes

1-5 NKA Pécs U10 Fiú NKA Pécs U10 Fiú 6 3
83 loczi-levente

Lóczi Levente

1-4 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 8 3
84 marton-mila-hanga

Márton Mila Hanga

1-5 NKA Pécs U10 Vegyes NKA Pécs U10 Vegyes 2 3
85 kovacs-nimrod-janos

Kovács Nimród János

1-4 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 6 3
86 rozsa-zalan

Rózsa Zalán

1-4 Kozármisleny SE B Kozármisleny SE B 4 3
87 illes-csanad

Illés Csanád

4 Dombovári Kosársuli Dombovári Kosársuli 4 3
88 nagy-ferenc

Nagy Ferenc

1-3 GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 6 3
89 file-kristof

File Kristóf

1 Dombovári Kosársuli Dombovári Kosársuli 6 3
90 mihalik-martin

Mihalik Martin

1-4 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 4 3
91 keszthelyi-adam

Keszthelyi Ádám

1 Dombovári Kosársuli Dombovári Kosársuli 6 3
92 nyerki-hunor-jozsef

Nyerki Hunor József

4 GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 6 3
93 horvath-patrik

Horváth Patrik

3 KASI/A KASI/A 8 3
94 liszatz-zsofia

Liszátz Zsófia

1 Mohácsi TE 1888 Mohácsi TE 1888 2 3
95 gorgye-jazmin

Görgye Jázmin

3 PVSK NKA leány PVSK NKA leány 4 3
96 bagosi-zorka

Bagosi Zorka

1-4 Kozármisleny SE B Kozármisleny SE B 4 3
97 simon-harangozo-ervin

Simon-Harangozó Ervin

1-4 Kozármisleny SE B Kozármisleny SE B 4 3
98 matics-alice

Mátics Alice

4 NKA Pécs U10 Leány NKA Pécs U10 Leány 4 3
99 horvath-zselyke-veronika

Horváth Zselyke Veronika

4 PVSK NKA leány PVSK NKA leány 3 3
100 osztromok-istvan

Osztromok István

1-5 NKA Pécs U10 Fiú NKA Pécs U10 Fiú 2 2
101 maros-maja

Maros Maja

1 Mohácsi TE 1888 Mohácsi TE 1888 2 2
102 szantoi-david

Szántói Dávid

1-5 NKA Pécs U10 Fiú NKA Pécs U10 Fiú 4 2
103 keresnyei-fruzsina

Keresnyei Fruzsina

3 NKA Pécs U10 Leány NKA Pécs U10 Leány 4 2
104 nagy-rieger-noe

Nagy-Rieger Noé

1-4 Kozármisleny SE B Kozármisleny SE B 4 2
105 hoffman-peter

Hoffman Péter

3 KASI/A KASI/A 5 2
106 tamas-adel

Tamás Adél

1-5 NKA Pécs U10 Vegyes NKA Pécs U10 Vegyes 2 2
107 lepold-endre

Lépold Endre

1-5 NKA Pécs U10 Fiú NKA Pécs U10 Fiú 4 2
108 zeller-adamcsok-nimrod

Zeller-Ádámcsók Nimród

1-5 NKA Pécs U10 Fiú NKA Pécs U10 Fiú 6 2
109 schaffer-roza

Schäffer Róza

1 Mohácsi TE 1888 Mohácsi TE 1888 2 2
110 horvath-anna-alexandra

Horváth Anna Alexandra

1-5 NKA Pécs U10 Vegyes NKA Pécs U10 Vegyes 2 2
111 palmai-mate

Pálmai Máté

1-4 Kozármisleny SE B Kozármisleny SE B 4 2
112 nemeth-bendeguz

Németh Bendegúz

1-5 NKA Pécs U10 Fiú NKA Pécs U10 Fiú 4 2
113 lengyel-lola-ingeborg

Lengyel Lola Ingeborg

1 NKA Pécs U10 Leány NKA Pécs U10 Leány 2 2
114 vegh-barnabas-peter

Végh Barnabás Péter

1-4 Kozármisleny SE B Kozármisleny SE B 4 2
115 varga-dorottya-luca

Varga Dorottya Luca

1-4 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 8 2
116 piukovics-erik

Piukovics Erik

1-5 NKA Pécs U10 Vegyes NKA Pécs U10 Vegyes 2 2
117 bota-janos-vitez

Bota János Vitéz

1-5 NKA Pécs U10 Fiú NKA Pécs U10 Fiú 2 2
118 eisenbacher-timo-maximilian

Eisenbacher Timo Maximilian

1-5 NKA Pécs U10 Vegyes NKA Pécs U10 Vegyes 2 2
119 pallosi-zalan

Pallósi Zalán

4 Dombovári Kosársuli Dombovári Kosársuli 2 2
120 facsko-dora-boroka

Facskó Dóra Boróka

5 NKA Pécs U10 Leány NKA Pécs U10 Leány 6 2
121 rapcsak-luca

Rapcsák Luca

2 PVSK NKA leány PVSK NKA leány 5 2
122 berta-borbala

Berta Borbála

2 Dombovári Kosársuli Dombovári Kosársuli 2 2
123 egri-tziotziosz-fotini

Egri-Tziotziosz Fotini

1 PVSK NKA leány PVSK NKA leány 4 2
124 barocsai-vince

Barocsai Vince

1-3 GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 8 2
125 burjan-aron

Burján Áron

1-5 NKA Pécs U10 Fiú NKA Pécs U10 Fiú 8 2
126 nagy-janka

Nagy Janka

2 PVSK NKA leány PVSK NKA leány 6 2
127 gonczor-eliza

Gönczör Eliza

1-4 Kozármisleny SE B Kozármisleny SE B 2 1
128 okros-mira

Ökrös Míra

1 PVSK NKA leány PVSK NKA leány 2 1
129 devai-agoston

Dévai Ágoston

3 KASI/B KASI/B 2 1
130 rapcsak-luca-mira

Rapcsák Luca Míra

2 PVSK NKA leány PVSK NKA leány 4 1
131 opper-zoe-anna

Opper Zoé Anna

3 PVSK NKA leány PVSK NKA leány 5 1
132 fuchs-marcus

Fuchs Marcus

1-4 Kozármisleny SE B Kozármisleny SE B 1 1
133 koszegi-barnabas

Kőszegi Barnabás

1-4 Kozármisleny SE B Kozármisleny SE B 1 1
134 takacs-zsombor

Takács Zsombor

1-4 Kozármisleny SE B Kozármisleny SE B 4 1
135 fekete-norbert

Fekete Norbert

3 KASI/A KASI/A 1 1
136 nemeth-zselyke-gabriella

Németh Zselyke Gabriella

1-4 Kozármisleny SE B Kozármisleny SE B 4 1
137 farkas-lena

Farkas Léna

1 NKA Pécs U10 Leány NKA Pécs U10 Leány 2 1
138 pech-balint

Pech Bálint

3 GYKSE Szekszárd GYKSE Szekszárd 2 1
139 miklos-nimrod

Miklós Nimród

3 KASI/A KASI/A 2 1
140 bodor-boldizsar

Bodor Boldizsár

1-5 NKA Pécs U10 Vegyes NKA Pécs U10 Vegyes 2 1
141 hohmann-merse

Hohmann Merse

1 Mohácsi TE 1888 Mohácsi TE 1888 2 1
142 varkoly-tamas

Varkoly Tamás

1-4 Kozármisleny SE Kozármisleny SE 4 1
143 auth-eliza

Auth Eliza

1 Mohácsi TE 1888 Mohácsi TE 1888 2 1
144 druszler-david

Drüszler Dávid

3 Dombovári Kosársuli Dombovári Kosársuli 2 1
145 torzsok-zalan

Törzsök Zalán

3 KASI/B KASI/B 6 1
146 gonczi-matyas-vince

Gönczi Mátyás Vince

1-5 NKA Pécs U10 Fiú NKA Pécs U10 Fiú 2 1
147 lukacs-pal-tamas

Lukács Pál Tamás

3 KASI/B KASI/B 6 1
148 hesz-janos-andras

Hesz János András

1-4 Kozármisleny SE B Kozármisleny SE B 1 1
149 szincsak-gergely-laszlo

Szincsák Gergely László

1 Dombovári Kosársuli Dombovári Kosársuli 6 1
150 toth-vince-zente

Tóth Vince Zente

1 PVSK NKA Fiú PVSK NKA Fiú 6 1
MKOSZ PROGRAMOK

Vármegyei szövetségek